Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

In ko te bo avto zbil v teh 5km boš pa hudo pogrešu uno opremo ane. Hudo glupo razmišlanje maš ti ama dobr je tvoja koža ne moja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko te bo avto zbil v teh 5km boš pa hudo pogrešu uno opremo ane. Hudo glupo razmišlanje maš ti ama dobr je tvoja koža ne moja.

no kul...sej bo mene ne bo tebe...

offtopic smo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa ne maram v trenirki vozt ker preveč piha :blush: Drgač sm pa jst tut na skuterju vedno opremljen.

Vem ja, off topic :blush:

V nedelo sm vidu test od tega tomosa v enmu časopisu pa so ga pohvalil zarad sedenja pa še nečesa, sam mašino so napisal da je švoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mašino so napisal da je švoh.

kukr vzameš... primerjaj v celoti s CBR 125 k ima lih tko 4t mašino, pa bomo vidli če je švoh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juuuu, kašn zvok brez tistga dušilca u auspuhu da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ampk res, pol pa ne morš rečt, d je tu sm 125, če ga sm taku vidš pa SLIŠŠ.

sej me bo hmal kdu prjavu tle, k ropota ku fukjenu :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A akrapota se da tud pol posebej nabavit, če ne kupiš tisto varjanto ki ga ma?

pomoje d ja, sam se ne splača. Kupiš v kompletu pa je cenej... so tudi žlajfi drugi, pa vilce sprednje in še neki, pa nevem z glave. Bo bladzo povedu :P

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo na motorju tudi športni filter, ki naredi zvok še boljši. Vse ki vas zanima kako gre zdaj zadeva, jo boste lahko preizkusili tudi na MAKSI-jevi delavnici, ki bo 25.6. v Ljubljani.

Predelan imamo tudi prednji konec motorja (druge vilice, druge zavore,...)

Upam, da se na fotki kaj vidi...

post-570-1150405824_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao zmeraj bolj se mi dopade tot motor :D če bi še 1x kupoval 125ko bi raskiral več dnara pa bi kupo novga totga tomosa ziher

bravo tomos :OK: pa še tak naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakua mi zadne cajte skus pr prvi gumi neki cvil.

Kaj je vzrok tega?

Kej z diskom narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej čaw

jz sm zdej nabavu tomosa replico pa me zanima na kok se ga da navit pa kaj use morm zamenat, pa če se da še kok bi me to kej koštal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej čaw

jz sm zdej nabavu tomosa replico pa me zanima na kok se ga da navit pa kaj use morm zamenat, pa če se da še kok bi me to kej koštal???

No, nekaj se že da naredit, če te pa zanima kako to potem gre, imaš možnost predelano replico to nedeljo tudi preizkusit!

Več o tem -----> TU

bladzo

Popravljeno . Popravil anA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakua mi zadne cajte skus pr prvi gumi neki cvil.

Kaj je vzrok tega?

Kej z diskom narobe?

Disk ploščice so najbrž že mal u kurcu. Bo treba mal menjat :glare: Če so pa bl nove pa še mal počaki da se bojo zbrusle pa bo najbrž kul.

ej čaw

jz sm zdej nabavu tomosa replico pa me zanima na kok se ga da navit pa kaj use morm zamenat, pa če se da še kok bi me to kej koštal???

A ni ta Cup verzija že z akrapovičem??? Če ni lohka daš akrapota gor :? aja ne morš kj dost menjat. menjaš lohka zobnike za boljše pospeške + većjo končno. Men se zdi da ma neko blokado, in ko daš to vn boš dobu (nism prepričan) 22KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zobnikov ne menjaš za dobro končno+dobre pospeške, maš na izbiro kaj hočeš met.....ali končna ali pospeški............your choice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zobnikov ne menjaš za dobro končno+dobre pospeške, maš na izbiro kaj hočeš met.....ali končna ali pospeški............your choice :D

ja a ne morš pač dat Prvega, drugega manjšiga; Petega in šestega pa večjega :? :?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ka pa pravte gelde predelave kanalov ? kr frend pr hyosungu mu je en majstr neki ustimu zej ne vem nism lih preprican ma mislim da mu je povecal izpusni kanal pa sesalni ..... nism pa sure tko da ne me prjet za besedo .... tko da ce s eje pr njemu dal bi lahko tud tukej to nardil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ne morš pač dat Prvega, drugega manjšiga; Petega in šestega pa večjega :? :?

hehe :grrr nič se ne menja zobnikov v menjalniku

to menjaš una dva ko je ketna gor (na mašini in na kolesu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :grrr nič se ne menja zobnikov v menjalniku

to menjaš una dva ko je ketna gor (na mašini in na kolesu)

aha :P no pa vem 1 stvar več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRI - 25.6.2006 OD 10 DO 14 URE - BODO NA TOMOSOVI PROGI TESTNE VOŽNJE Z VSEMI VOZILI TOMOSOVEGA PROGRAMA. VABLJENI VSI :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ne morš pač dat Prvega, drugega manjšiga; Petega in šestega pa večjega :? :?

ok zdej sm se pa nasmeju :OK: :OK: :OK: (hvala ti :D )

jah sej ste mel kroženje gimnazijc...pa glej zadn zobnik kako se vrti...pa če daš večjega se bo počasnej vrtel sam bo pa več moči...za spredi si pa sam predstavli ker to zna vsak kekc si predstavlat :D

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!