Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

JUTRI - 25.6.2006 OD 10 DO 14 URE - BODO NA TOMOSOVI PROGI TESTNE VOŽNJE Z VSEMI VOZILI TOMOSOVEGA PROGRAMA. VABLJENI VSI :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Kje pa je ta proga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajtnga? ploščice? kšna tesnila? zaribani batki? ....

dej ne bod tolk skop z informacijami,toj tko k da bi reku 'motor je štihnu' kva bi lahko blo :hmm:

sicer je pa verjetno še garancija,al kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin tu vem, de so ploščice u redu.

Ne spoznam se tuk, en k je gledou je reku de mi neki ne tesni dost, in d mi je zrk pršu not. Jst ne vem.

Ja garancijo bo treba uvelaulat.

Pizde. Ej, pa vm se ni na pokalu nikul nč sfukalu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavore...hm,ne spomnim da bi ktera crknila. sej je pa zgodilo da je kšn dirkač preveč zadnjo držal in se je kr fajn disk prsmodu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tu me zanima.

Kaku me lahku recimo Yamaha YBR 125 prehiti (mam Tomosa 125 SM Replica Cup), pa mamo baje isto mašino, pa jst mam še akrapoviča, pa kao dirkaln je, pa me YBR za foro šiša.

Mislm d čez 90 sploh ne gre.

Zakua taku mau?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaku me lahku recimo Yamaha YBR 125 prehiti (mam Tomosa 125 SM Replica Cup), pa mamo baje isto mašino, pa jst mam še akrapoviča, pa kao dirkaln je, pa me YBR za foro šiša.

Mislm d čez 90 sploh ne gre.

Zakua taku mau?

uff,ubogi ego :lol1: verjetno prenosi,kot je reku grilz. ker sem vozil naprimer 125 enduro yamahco z isto mašino in se mi je zdel,da so naši tomoski rakete...

kako pa je s pospeški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr pospeških ga (ni velike razlike), ampk ku se pa razvrtita pa nimam šans, k moj po ravnin ni šans de gre čez 90, un gre pa 110.

Pa naj bi bli hitri Tomosi za 4T.

Drgač pa de ne znam vozt, res de sm začetnik na 125, ampk so probal tut "večji mojstri" pa ni šlu več, težak sm pa 75 kg.

Kdaj bojo kiti, buh matr!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiti so že!!!! Ti sam Gidla poklič (031/643025) pa ti bo vse razložu kako je s tem. Lahko pa tud mojga probaš, k je kit že not!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiti so že!!!! Ti sam Gidla poklič (031/643025) pa ti bo vse razložu kako je s tem. Lahko pa tud mojga probaš, k je kit že not!

a lahko prbližn performance poveš.....kok se zboljša, pa seveda kakšne modifikacije je treba narest...

a tvoj je un k se na maksijevih delavnicah voz?

me resno full zanima za tegale tomoska :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa kej hočjo met za tt kit dnarja? :?

Za CH-ja prištej k ceni 950.000 sit še okoli 200.000sit za akrapoviča in kit.

Kiti so že!!!! Ti sam Gidla poklič (031/643025) pa ti bo vse razložu kako je s tem. Lahko pa tud mojga probaš, k je kit že not!

Samo na tej maksi delavnici pa še ni blo kita notri, ne? A maš zdej iste stvari notr kokr Teya?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga vidu v Celju letos oba modela super.Če pomislim,na mojo prvo štirko potem pa vidim tole. NI ZA KOMENTIRAT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa majo teli tomos open kej konjev prbližn, k jz mam replico pa jih ma baje sam ukol 13

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa majo teli tomos open kej konjev prbližn, k jz mam replico pa jih ma baje sam ukol 13

:hmm:

Ja 13 jih je na kolesu, na gredi jih je pa malce več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo, stvar je sledeča.

Včerej sm pou z motorjm, tem Tomosm, in se mi je balanca ful zvila.

Pa me zanima, al mi lahku tu kdu poravna, al se preprostu bul splača novo kupt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, stvar je sledeča.

Včerej sm pou z motorjm, tem Tomosm, in se mi je balanca ful zvila.

Pa me zanima, al mi lahku tu kdu poravna, al se preprostu bul splača novo kupt?

balanca se ti je zvila :hmm: :? ne vem... kjer si kupu motor poklič kolko hočejo za nove pa če ni preveč kupi novo... sam je vseeno bolš dat ravnat kašnmu mehankarju če seveda ni preveč kriva :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr vem maš jekleno balanco in to se da poglihat,če ni preveč kriva.

drgač so pa balance standardne,kupi kšno za crosse (ta tenko,ne fatbar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poravnaj, če ni preveč kriva, drugače pa imajo v HEIN GERICKE v Beljaku zelo dobre FEHLING balance, ki so namenjene enduro ali kros motociklom. Imajo potebne ateste (TUV), debelina cevi 22mm, cena pa je 29 EUR, kar je ugodno. Sam sem kupil eno dva tedna nazaj in lahko rečem, da zelo dobro sede v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!