Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

A se da kje dobit Tomosa SM 125 za testno vožnjo? Pr kšnemu prodajalcu...al majo to sam ob "akcijah", kokr je bla ena poleti?

Kr bi res rad probau kolk gre, in kolk je dejansko razlike med stock in dirkalnim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontaktiraj bladzo-ta al pa gidl-a po bladzotovih besedah naj bi predelan dosegu nekje 130 al pa celo več po ravnem, drgač pa original gre okol 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

no, nekej se je začelo spraševat spet o tomosu, pa naj se to dela tukej, da ne bo zmešnjav in nepotrebnih posredovanj moderatorjev .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj spammer :P Se še spomnem, kak teden nazaj, si še imel vsaj 100 postov manj kot js :D Peace :blush:

Uglavnem, kako je zdaj s temi Tomosi? Js ga hočem in bom imel, samo rabim kakšne podrobnejše podatke, kako je z morebitnimi novimi modeli, in kje dobiti stare? Tomos se na javlja, ne na telefone, ne na maile, tako da od njih ne morem izvedeti NIČ! Podn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: prejšn tedn sm meu počitnce... B) :P

on topic:

rabljenih sploh nisem nikjer opazu, razen tistih dirkalnih na avto pika net-u, glede nakupa novih pa: tomose prodaja hidria v kopru (ne vem zdej...al je to čist druga firma, al je to eno in isto oz. pač tomos)...en znanc ma tomosa, pa vem, da ma pooblaščen servis v delta-teamu v krškem (gre se pač za yamahin agregat), tko, da možno, da so mu tam kej zrihtal, ne vem...vem pa, da jih prodaja (vsaj pred enim letom jih je) vovk renault center v trebnejm, to je privat, tko, da mislim, da bojo bolj uslužni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aham, bom povprašal malo :) Ampak kolikor mi je znano so za letos obljubljali še par stbari glede teh supermotov.. upam da bo kej :hmm: Ker js bi vzel vsaj FS verzijo, če ne že OPEN :grim

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj spammer :P Se še spomnem, kak teden nazaj, si še imel vsaj 100 postov manj kot js :D Peace :blush:

Uglavnem, kako je zdaj s temi Tomosi? Js ga hočem in bom imel, samo rabim kakšne podrobnejše podatke, kako je z morebitnimi novimi modeli, in kje dobiti stare? Tomos se na javlja, ne na telefone, ne na maile, tako da od njih ne morem izvedeti NIČ! Podn...

tako kot je bilo prerokovano in že napovedano je projekt Tomos 125 padel v vodo. razlogi: finančni, logistični in kar je ostalega ekonomskega s...nja. No, na koncu jih je pa še ekologija zaklala, ker tista uboga yamahca mlinček ne gre skoz EURO 3 norme.

Tistih par ki so jih ročno naredili za SM pokal tako ostajajo edini. Pa kdaj drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak...nekej o ekologiji agregata si govoru že za xt...sm, zakaj pa je potlej xt v prodaji oz. izdelavi še vedno?

pa kokr sm js nekje zasledu (ne bom prepričan, ampak mislm da), izpolnjuje euro 3 standarde...prhaja pa euro4 standard...se mi zdi :? če nism kej pomešov

popravte me

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aham, bom povprašal malo :) Ampak kolikor mi je znano so za letos obljubljali še par stbari glede teh supermotov.. upam da bo kej :hmm: Ker js bi vzel vsaj FS verzijo, če ne že OPEN :grim

Če ze moreš kupiti tomosa, kupi tomos cup replico al pa open, ker drugi so za en k. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos cup replica ma akrapoviča, boljše gume, vilce pa bremze, če se ne motm ne?

kašna je pa open različica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Open različico so obljubljali, ima pa vse predelave, kot so jih imeli tekmovalni. CUP Replica ima enake vilice kot navaden..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Open različico so obljubljali, ima pa vse predelave, kot so jih imeli tekmovalni. CUP Replica ima enake vilice kot navaden..

LP

Open replica ima marzzochi vilce gor, pa naj bi ble boljse bremze, balanca tomasseli. Drugace Open-a ni treba kupit replico ker jo itak prodajajo dirkalno, in ima gor kit, pa se homologiran je. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasa ni že dalj časa.. ko pa je še bil in sem se pogovarjal z stričkom je rekel da jih je še 15....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasa ni že dalj časa.. ko pa je še bil in sem se pogovarjal z stričkom je rekel da jih je še 15....

LP

15 je blo vseh motorjev, cup & open in vecina je ze prodanih. Poklici na tomos ali pisi jim na mail, pa prasi jih glede open-ov, ce zelis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena od varjant ki si jih napisal ni delovala Sem pisal, ni bilo odgovora, ko sem klical se niso javili. ne prodaja, ne info, ne nič :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena od varjant ki si jih napisal ni delovala Sem pisal, ni bilo odgovora, ko sem klical se niso javili. ne prodaja, ne info, ne nič :glare:

Enkrat se bojo ze mogli javit :D, in niti ne razmisljat o osnovnem modelu, ker ima nekvalitetne komponente. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak...nekej o ekologiji agregata si govoru že za xt...sm, zakaj pa je potlej xt v prodaji oz. izdelavi še vedno?

..prhaja pa euro4 standard...se mi zdi :? če nism kej pomešov

popravte me

Oj. ti razložim: Euro 3 standard velja za 2 kolesnike, euro 4 za zdaj samo za avte + ostala 4koles golazen

Kdaj velja nov standard? Velja od datuma uveljavitve (v glavnem letos) za vse novo izdelane motorinčke (tisti ki pridejo s tekočega traku).

Prodajajo pa se še lahko tisti s starim standardom EURO 2, ki so pr trgovcih, uvoznikih, zastopnikih inu ostalih mešetarjih.

Kapiš?

Zato se še lahko prodajajo stara j..a kot XT 125, ki je izm...k na 2kolesih, razni Čungilungi itd. Seveda je Yamaha Europe reagirala in pri Minarelliju so že začeli delat 125 mlinček (vodno hlajen) zelo podoben stroju v MZ-ju 125 (ki je daleko naj, naj 4T 125) na ajnšpric.

Kolk bo stala nova XT 125? stara + 20 %

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bo stala nova XT 125?

cena yamahe xt 125 x letnik 2007 je 3.130,00 EUR (750.073,20 SIT) !

letnik 2006 je 2.816,31 EUR (674.900,00 SIT) ! CE SM TE PRAV RAZUMEL, DA SPRASUJES PO CENI :)

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!