Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Cesta od Luč do Podvolovjeka je izredno slaba, sam pesek, ker višje gor delajo cesto.Je pa na drugo stran dol zelo lepa, čisto nov asfalt.

To je res, ampak od Mozirja proti lučam pa je solidna..pa proti logarski od luč dalje je tud vredu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, ampak od Mozirja proti lučam pa je solidna..pa proti logarski od luč dalje je tud vredu..

Najlepša je pa potem čez sedlo v Avstrijo pa gor čez Jezersko. Sama uživancija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa probu wheelie pa je kr šlo....za prvič je blo dobr sam pol pa mal moči zmanka :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa probu wheelie pa je kr šlo....za prvič je blo dobr sam pol pa mal moči zmanka :unsure:

Posnam da vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res dej posnem mal wheelie :devil: :naughty:

Ti pa kr tih bod, k si se najbl hvalu kk bo šlo po zadnji :naughty: Pa najbolj te je zanimalo glede tega :rolleyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo šel sem en krog ....grem gor po gozdni poti tm ku šlajsajo hlode pa me udari veja po čeladi in sm ga položu :headbang:

še sreča da mam ščitnike za roke da je samo zaščita popraskana....in pa špegu mi je obrlnu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo šel sem en krog ....grem gor po gozdni poti tm ku šlajsajo hlode pa me udari veja po čeladi in sm ga položu :headbang:

še sreča da mam ščitnike za roke da je samo zaščita popraskana....in pa špegu mi je obrlnu :headbang:

Moris ga enkrat krstit jest sm ga tud ze :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moris ga enkrat krstit jest sm ga tud ze :whistle:

vem pa sej ni hudo 2 praske so na zaščiti drgač pa nc...sej bo bulš ... haha :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo šel sem en krog ....grem gor po gozdni poti tm ku šlajsajo hlode pa me udari veja po čeladi in sm ga položu :headbang:

še sreča da mam ščitnike za roke da je samo zaščita popraskana....in pa špegu mi je obrlnu :headbang:

ti ti veja k se je nastavla :angry: pa ne morš past ko te veja po čeladi čohne no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste revice , loool. Js sm ga že parkrat krstil :whistle: Nimaš kaj preveč za jamrat za praske, sploh ker maš enduro..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja teb ga pač ni škoda, kšnmu ga pa je ane pa mu ni vseeno za prasko.

Men tud ni vseeno :whistle: Je pa tk, da so plastike pr takih motorjih "potrošni materjal" in so skor zastonj. Preverite pri tomosu za cene :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ti veja k se je nastavla :angry: pa ne morš past ko te veja po čeladi čohne no

haha.. kuko si tole dobr povedou :D :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moris ga enkrat krstit jest sm ga tud ze :whistle:

kdaj pa to :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč je pa bla mal večja veja.. :whistle: A nč ne gledate filmov :evilgrin:

vrjetn je biv kr hlod v višini glave :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti, zgleda da bom kar jutri ali pa v ponedeljek naročal rezervne dela za vnaprej :headbang: Zdej mi je jasno zakaj drugo leto naj nebi več bilo tomosovega pokala (125cc)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!