Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

aja, dans se je števc zasuko do konca, še malo čez, po tisti strmini iz golice :naughty: :)

treslo ko prasica a ??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti malo, no malo že, sam ne tk kaj posebnega ... zka :?

pač mn se je normalno zdelo

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti malo, no malo že, sam ne tk kaj posebnega ... zka :?

pač mn se je normalno zdelo

ja do kraja obrati a ??

kaj ne bo treslo pa še en celinder..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne bi vedo, no ne spomnem se da bi kaj preveč treslo :D (sm biv osredotočen na števc pa cesto) :)

verjamem ja....jst nazadne ku sm ga tok teru sm se skor u avto pred mao začetu k sm preveč u števc zijov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm... kaj vi te kolesarske števce naštimate na to veličino koles ki jih mate gor da potem prov kaže ali to kr tok mal... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš nobenih ščitnikov. Kk pa js pri 4k km nč nism še skuru. Madona ste šlutasti :D

jest mam sm 1k km pa sm si ze kožo zakuru :D

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm... kaj vi te kolesarske števce naštimate na to veličino koles ki jih mate gor da potem prov kaže ali to kr tok mal... :unsure:

Jest sm zmeru do milimetra natanco kok milimetrov potrebuje kolo da se enkrat zavrti pol pa vpises v stevc drugac si pa mal navodila preber ce ga ms tud ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alahko kdo pol mal na krajse pove kaj so prednosti pa slabosti tegale tomosa pa povejte al rajs kupm Yamaho DT 125 X al tega tomosa SM125 F z akrapovičem?

Pa zanima me se ce se da tale dusilc pod akrapovica dt gor na yamaho dt 125 x ?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alahko kdo pol mal na krajse pove kaj so prednosti pa slabosti tegale tomosa pa povejte al rajs kupm Yamaho DT 125 X al tega tomosa SM125 F z akrapovičem?

Pa zanima me se ce se da tale dusilc pod akrapovica dt gor na yamaho dt 125 x ?

tnx

Na yamaho dt125x tega izpuha ne moreš dat, ker je dvotaktna, tomos pa 4T.

prednosti:

-kvalitetne komponente

-majhna poraba 2,5-3l

-zadovoljivi pospeški in končna hitrost za 1254T motor (100kmh)

-dober izgled

-odlična ciklistika

-poceni vzdrževanje

-zaelo poceni rezervni deli

slabosti

-pri posameznih motorjih se pojavljajo manjše napake (lapsusi)-cviljenje zavor, kratki stik na el. napeljavi.Nič strašnega, se odpravi v okviru garancije.

-po moči se ne more kosat z 2T motorji

-originalne Sava pnevmatike niso najboljše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pa zanima me se ce se da tale dusilc pod akrapovica dt gor na yamaho dt 125 x ?

tnx

Tomos je 4 takten, Yamaha dt x je pa 2 taktna. Akrapovič pa dela samo za 4taktne motorje izpuhe, tako da ga za dt ni. Lahko bi dal z nekaj predelav tega gor, amapk bi samo izgubil na moči , zvok bi bil pa še zmeraj enak...

Ti raje kupi kej 4taktnega, razen če misleš na leto dati 500€ za bencin pa še kakšnih 100 za olje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alahko kdo pol mal na krajse pove kaj so prednosti pa slabosti tegale tomosa pa povejte al rajs kupm Yamaho DT 125 X al tega tomosa SM125 F z akrapovičem?

Pa zanima me se ce se da tale dusilc pod akrapovica dt gor na yamaho dt 125 x ?

tnx

Še najbolš da kr na speedfigtu ostanš :rolleyes: NE sj hecam :whistle: Priporočam ti tomosa iz svojih izkušenj ker je res supr motor še sploh po izgledu :OK:. Je pa res da morš najprej pri seb razčistt kwa bi rd, k 2-takt pa 4-takt sta k dan pa noč, usak ma svoje prednosti pa slabosti. Sam izpuha pa v nobenmu primeru ne morš s 4-taktarja na 2-taktarja ali obratno. Že zvok je čist drugačen tko da z akrapovičem na dt-jki ne boš meu tazga zvoka k ga lahk slišš na tomosu hehe.

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zmeru do milimetra natanco kok milimetrov potrebuje kolo da se enkrat zavrti pol pa vpises v stevc drugac si pa mal navodila preber ce ga ms tud ti

aha pol bom tut jst zmeru.... a ti prov kaže zihr?? hvala :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alahko kdo pol mal na krajse pove kaj so prednosti pa slabosti tegale tomosa pa povejte al rajs kupm Yamaho DT 125 X al tega tomosa SM125 F z akrapovičem?

Pa zanima me se ce se da tale dusilc pod akrapovica dt gor na yamaho dt 125 x ?

tnx

Jaz sem probal yamaho dtx, vse je ok razen premehkega vzmetenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo tudi probal, pa se mi zdi svetovna. Proti tomosu je res mehka, sam pomoje zato k je original tomos kr trd, vsaj kar se prednjega dela tiče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaho kupi.

sej yamahe dt ne delajo več nove.....tok da rableno je pa spet odvisnu kok je ohranjena pa use....pa še rablene so drazje kot pa tomos nov...

ewo primer: http://www.a**o.net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1590668 pa tut ta ma že 2000km+

Popravljeno . Popravil s1m0n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če hočeš 2t pol uzem yamaho če ne pa tomosa.....sm pr 2t mors kupovat olje pa še več bencina žre :whistle:

tomos ti žre pa največ 3,5 litra če ga finu teraš :worship:

odločitev je tvoja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi 2T, boš vsaj imel nekaj od motorja :) in če se odločiš za motor ker na njem uživaš potem tudi ne glej na vsaki cent pa se pač odreči čemu drugemu :) pa čeprav je yamaha 2T , je verjetno bolj kvalitetna kot 4T tomos

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi 2T, boš vsaj imel nekaj od motorja :) in če se odločiš za motor ker na njem uživaš potem tudi ne glej na vsaki cent pa se pač odreči čemu drugemu :) pa čeprav je yamaha 2T , je verjetno bolj kvalitetna kot 4T tomos

sej od yamahe dt če je original ma samo 3 konje več kot pa tomos tako da ni kej preveč razlike.....je pa dražje vzdrževanje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!