Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

vadit ja, brez vaje ni nč ...

drgač pa če ga fajn prpizdiš pa malo pred rido fukneš 2 dov pa fejst bremzaš pa se nagneš bo to to (nekot tk no)

:P

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pravo slajdanje pride na sm mofah od kubikaže ko dol menjaš ine nena koal pride takoj v vrtenje. za to pa rabiš kubikažo z brenzo neboš nikoli istega dosegel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga na šus prpizdiš, pa prehitr rukneš v nižjo, stisneš obe bremzi, pa bol nahiter, ampak z občutkom, spustiš sklopko, zaden konc zapleše ko hudič, probaj na ta način....

Če bo moj zle dobr zrihtan, pa če bo cenilc pametno osenu :whistle: mojega mogoče prodam.

Zka boš pa prodajo?

prodau bi? te je minil tomos ali 125 ali motorizem nasploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, motor je čist kul pa vse.. ful bi mel spet enga skutera za po zadnji furat pa take pičkarije :D Fajn bi blo če bi mel oboje hehe. Pa glavni frajer bi bil z pinky aeroxom pri nas, pa downhill balanco :D Pol ko bo izpit se upgrejdal pa itq miljon procentno kupim nekaj "mal" močnejšega. Bom vidu kk bodo potekale stvari :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Tomosom si vsaj pravi motorist, ne pa s tistimi malimi smrdljivimi prdulami,sesalci.

Jaz bom vozil Tomosa vsaj do 21.leta, se pravi vsaj še dve leti, če ne še več, potem ga pa bo dobil v roke moj mlajši brat.

Naslednji motor bo pa verjetno kawasaki er6n ali pa KTM690SM.

Končno sem kupil škornje, tako, da je bojna oprema popolna, sicer niso za supermoto, so sport verzija Oxtar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej dans je bil cenilc končn pr men.. je pametno povedu in napisal vse, tk da motor ko bo zrihtan bi mogu bit lepši kot iz trgovine, ker je res napisal vsako malenkost :worship: Zdej pa drugi del. Takoj k sm domov pršu, sm ga prteral do Celja, do serviserja in mi je kr povedu.. da nej ne čakam na motor, ker tomos delov nima (ne da nima na zalogi, nima sploh) in da prej ko v apr tednih sigurno ne bo.. zdej če bo res tk bom popizdu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš že potrpu

boš mel pa pol ku bo zrihtan nov motor tok da se splača počakat...pa probi jim rect če ti une stare plastike pa use dajo za domov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač tomos...tako kot za vse ostalo.

v glavnem, ne sekiraj se preveč, ker zaj je takoalitako že sezona proti koncu in se ne bo več za furat jit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj pol če nima tomos delov? iz novih jih nej dol uzame ;) pa bojo pač enga že sestavlenga čist oskubl..pol bojo pa novga načel ;) k bojo pa vidl da to ne bo šlo ker je preveč kombinacij bojo pa dele začel delat posebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!