Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ja to z deli je res ja ... men je tut serviser reku, da čaka za nekega malega krosa en delček že 14 dni, pa ga nimajo, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm čakov za apnko glavno gred 25 dni k niso mel pa enkat so napačno poslal tok da veš kok so sposobni. :headbang: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaj pa kupi husqvarno sm 125, da se boš lahko igral :P zdaj je ravno neka nova gor prišla sem prej gledal na saj veste kaj samo ne smem povedat zarad marketinga :D sicer letnik 99 ampak po slikah in opisu zgleda dobra... ceno še je treba zbit :P

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja težko vam je nalit tist liter olja na 1000km, se pravi dodatnih 11€/1000km

zato pa rajši hodite po servisih in tečnarite za garancijo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa trikratna poraba tomosa :whistle: Je pa res da gre tud trikrat več hehe :whistle: Mh nevem, bom vidu. Najraj bi kej močnejšega, sam kurc, če sm šele za 125 naredu izpit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zle mam pildek tu, cenilc je priznal: komplet križi za vilce, balanca in vse kar je na njej, bočne leve plastike, zadnji kompletn del, blatnik, prednja maska, tiste ročke plastične, pa če na servisu ugotovijo da je karkol zvito zadi (sicer težko pa vseen) pa prizna brez problema totalko. Uglavnem vredu tip je bil hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi ga najrajš mev brez nalepk, bi še najbolš zgledo ... (Ghost Rider :krneki:)

Ne bo šlo, ker so plastike spodaj motne in niso gladke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vredu, če že se zbrusi na švoh, pa mal polakira pa je to to ;) Js ko bom mel novo sprednjo masko.. ti staro zrihtam v kako kol barvo češ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc ti bi lepo zahteval nov motor pa je....haha :naughty:

rečeš da use trese ku se pelješ ene 80 in da hočeš nov motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tak res trese.. gre pol fotr na servis, pa da vidim kaj bodo povedli kako je z zadnjim delom..

sam ti pa res nimas srece z tem motorjem...prvu ti use crkuje pol te pa še kombi pregazi :headbang: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj jebi ga :D Enkrat proti koncu lanskega leta me je ena baba z cliotom pofurala.. ko sm šol dol z avtobusa, se ona ustavi, mi gremo čez cesto, ona spelje, mene zagrabi pri sprednji gumi za nogo, me okol obrne, se poberem ji brcnem notr tk da sm ji taka lukno pustu da jo je blo po mojem še 3 dni strah :headbang: Pa sploh ni kej da bi ustavla al pa karkol, sam naprej pelala. Z motorjem pač je tk k je.. jebi ga (sm že povedu ane)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje. Zdej sm se odloču da ga nebo prodal :rolleyes: Menjal bom zavorni sistem spredaj in bom dal gor navadne bremze in ne radialnih, od brembota. Morm še pogruntat kk bi naredu in iz česa distančnike za disk (prvo kot prvo), pol pa še za čeljust.. verjetno bo tk da bom sam vse zmeru in orng narisu tud na komp, pol pa nesu enmu nej mi z cnc-jem zreče iz kosa aluminija pa bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Cagive...ČE bom dobil vse kar bom hotel za tak denar kot sem ga pripravljen dat :whistle: Druga opcija je tomosov plavajoči disk in za njega spremenit stvari..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!