Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

alo dajte mi pomagat. rad bi kupo auspuh za xt125x. pa me zanima kerega pa če ve kdo cene. lahko tudi rablenega samo da bo nekaj zvoka dal ker je zaj grozno. brni ko kaki 50 kubični skuter 4 taktni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo dajte mi pomagat. rad bi kupo auspuh za xt125x. pa me zanima kerega pa če ve kdo cene. lahko tudi rablenega samo da bo nekaj zvoka dal ker je zaj grozno. brni ko kaki 50 kubični skuter 4 taktni

to ziger paše sm cene pa kje boš dubu pa ne vem....mal se pozanimej...avspuh je pa gianeli :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kakega razbitega motorja. Js bi najraje mel akkega malega, digitalnega, že iščem nekej časa :whistle:

ja sm mores met za 4t motor kr niso usi isti zato kr eni iskre štejejo .... pa pr 4t ni usak obrat iskre tok da je treba tazga dubt za 4t....kje bi dubu pa kazga novga :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pomoje pa splho ne rabiš obratomera, fajn bi pa blo če bi bil ja, kaka poceni varjanta, al pa zastojn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pomoje pa splho ne rabiš obratomera, fajn bi pa blo če bi bil ja, kaka poceni varjanta, al pa zastojn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tu tut dežuje, pa kurc gleda, bo(bom) pa moker, adijo pobi :winkiss:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tu tut dežuje, pa kurc gleda, bo(bom) pa moker, adijo pobi :winkiss:

Sam ne pol jamrat da te kolena bolijo, tko k mene.

Enđojej v vožnji po ''počez'' :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa zle mal poklicu na servis, pa pravi da materjal je naroču, pa nalepke komplet od replike tud :whistle: Mah sej.. itq je nikakvno vreme pa mam cajt hehe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm se mi ne da oblačt za en krog k bom moker k miš pa pol k nazaj pridem use oprat in motor in jakno in use :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!