Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ne ne informativno me je zanimalo :) Primejo že :) ampak tako kot brembo ne bodo nikoli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne informativno me je zanimalo :) Primejo že :) ampak tako kot brembo ne bodo nikoli :P

Mam brembo na aprilii :trance_27_notworthy: sam razlika je u tem da te tkoj primerjo, une ajp k si jih ornk stisnu se je pa motor tut pokonc pustavu :P tko da ustavt se ni problem hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brembo ja :/

moja spredna škripa kt svinja. primejo pa že ja...

menjej ploščice ;)

sej po prvi gre vsak motor... še apn na boben bremze ce mas dobr nastavlen pa da ga konkretno ruknes :) sam mi 2x 320 brembo bl paše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjej ploščice ;)

sej po prvi gre vsak motor... še apn na boben bremze ce mas dobr nastavlen pa da ga konkretno ruknes :) sam mi 2x 320 brembo bl paše ;)

Nissin al pa Tokico čeljust pa kaki Braking marjetica disk :$ Če smo natančni xD

Replica Cup nima boljšga zavornga cilindrčka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nissin al pa Tokico čeljust pa kaki Braking marjetica disk :$ Če smo natančni xD

Replica Cup nima boljšga zavornga cilindrčka?

beringer diski pa 6batne cnc beringer čeljusti ;):worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beringer diski pa 6batne cnc beringer čeljusti ;):worship:

Sei en komplet za supermotarda se je prodajau za 1300€ pa je blo lih tak ko si napisau. :P Mah kje :D pa cnc rezani križi pa kaj js vem kšne vilce pa Alpinine tubeless feltne maš sprednji del vredn več kot je novi Tomos :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei en komplet za supermotarda se je prodajau za 1300€ pa je blo lih tak ko si napisau. :P Mah kje :D pa cnc rezani križi pa kaj js vem kšne vilce pa Alpinine tubeless feltne maš sprednji del vredn več kot je novi Tomos :D

sm prej gledov na beringer strani komplet za R1 pride samo 2100 :) 2xdisk 2x6batna čeljust 2xpletenice 1x radialna ročica pa še drugo ročko ti dajo da je v stilu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brembo ja :/

moja spredna škripa kt svinja. primejo pa že ja...

Tut men škripa kadar bolj na trdo bremzam, npr če ga hočm na spredenga postavt. Tko mi je že nov delal :S . Je kr mau zoprn učas, ko ti začne škripat, pa usi začnejo gledat kje se spet ena stara kripa pelje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajaja genau :D

ploščice nisem mogu skurit kr sm bremze lepo utekaval (: nvm res zaka škripa kr je 1a firma

Misliš da bi bilo kaj drugače če bi bil plavajoči disk? Se ne spoznam na te scene, zato pa vprašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da bi bilo kaj drugače če bi bil plavajoči disk? Se ne spoznam na te scene, zato pa vprašam.

Lahko ja, lahko ne. Odvisno kaj je. Pri Husqvarni cvili, ker je neki organski material ( sintar verjetno ne ). Nebi rekel, da bi kaj pomagalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajaja genau :D

ploščice nisem mogu skurit kr sm bremze lepo utekaval (: nvm res zaka škripa kr je 1a firma

lol a pol to škripa usem nam =) sam nek čudn zvoj je to al se sam meni zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 Husqvarn od 06 naprej poznam in usem škripa :D

no...se usaj ve da dela. trance_40_thumbup.giftongue.gif

Popravljeno . Popravil janstyle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če disk žere je nekaj narobe. Disk mora zdržat več parov ploščic!

sej mogoče jih je že zdržal,star motor pač...sej še ni hudo požrt,obrabljen je pa že

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kam spravite prvo pomoč v motorju? al jo nosite vedno s seboj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kam spravite prvo pomoč v motorju? al jo nosite vedno s seboj???

Dobro vprašanje. Jaz osebno jo ne nosim, čeprav bi jo verjetno moral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro vprašanje. Jaz osebno jo ne nosim, čeprav bi jo verjetno moral...

Mah mene so "blue boys" že ustavli pa ni noben prašal za prvo pomoč, verjetno da mu je blo dovolj da je vidu motor brez žmigavcev, ogledal, gumo brez profila,tablico postavljeno med gumo in plastiko ki ščiti filter....brez kaznibiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah mene so "blue boys" že ustavli pa ni noben prašal za prvo pomoč, verjetno da mu je blo dovolj da je vidu motor brez žmigavcev, ogledal, gumo brez profila,tablico postavljeno med gumo in plastiko ki ščiti filter....brez kaznibiggrin.gif

Sej po zakonu ni obvezno da maš s sabo na motorju prvo pomoč (za razliko ad avta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej po zakonu ni obvezno da maš s sabo na motorju prvo pomoč (za razliko ad avta).

Ne vem ne bom nč trdil, sam se mi zdi da je obvezno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ne bom nč trdil, sam se mi zdi da je obvezno...

Kuker se jst spomnem so me v avtošoli učili da ni obvezno :whistle: lahko se pa tud motim... Obvezno ali ne, pametno bi blo da ma usak to s sabo. Sam večina verjetno nima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolk so nas učil v avtošoli zaenkrat je obvezno....

js sicer mam doma komplet, ampak mi ni zavsako za zram...

sploh pa, nvm kam naj bi jo sploh dal na motorju? k torbe pa nebom lih mel s sabo za 5x10 škatlco....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!