Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me, ali se splača kupit tega Tomosa za okoli 2000-2300€ letnik 08?

Ali se da Tomosta tudi kaj predelat, da dobiš na končni ali/in pospeških?

In, katerega bi vi izbrali če bi kupovali motor? :unsure:

1

2

Kaj pravite?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zanima me še, a bi bil Tomos tko, za kake mal dalše ture ( s postanki ), recimo 200-250km? Pa bi se ene parkrat vmes ustavu :) (ne po avtocesti)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zanima me še, a bi bil Tomos tko, za kake mal dalše ture ( s postanki ), recimo 200-250km? Pa bi se ene parkrat vmes ustavu :) (ne po avtocesti)

lp

Se da komot tok narest... sm naredu več takih tur sam so postanki obvetzni drugače rit stran pade... predelat se ga da... uplinjač večji (dellorto vhst 26 ali 28) in pa odmična gred druga z ostrejšimi koti odpiranja ventilov in nastavljene višine ventilov + malenkosti in nastavitve na mašini... dobiš 5 konjev več kar je veliko če gledaš da jih ima motor 10 v originalnem stanju... Se ga pa splača kupt, supr motorčk odličen glas edin na usake tolk cajta bo šu semering na vilci (računi okol 8000 km) to se je men dogajal... popravilo je enostavno, semering pa stane okol 2€... Drugih težav ni pričakovati s tomosom...

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjava; na r1 stAne semering 60€ na tomosu 2 :)

kvasko si ti kej sprobavu meje vilic al si bol na cesti vozil po ravnem?

Kšnih hudih podvigov nism meu kar se offroada tiče... sem pa tja kšn kolovoz al pa makedan... drugače sm pa enkrat ponoč spregledu ležečga polcaja na cest in nanga zapelu z več kot 80 na uro... in me je kr konkretno zabil k sm pristou sam ni blo panike k sreč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me, ali se splača kupit tega Tomosa za okoli 2000-2300€ letnik 08?

Ali se da Tomosta tudi kaj predelat, da dobiš na končni ali/in pospeških?

In, katerega bi vi izbrali če bi kupovali motor? :unsure:

1

2

Kaj pravite?

lp

kej ti slučajnu gledš ta motor???

http://www.avto.net/ad.asp?id=3548819

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, potem OK :)

Kolk pa stane frgazr + odmična ?

Frgazr ene 150€ odmična pa tut okol 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvasko, hvala!

Drgač pa ja, gledam un motor, sam me ta, iz Laškega bolj mika...bližje mi je + replica cup je :) Oni pa ni

Np, drugače pa res kar replico uzam... Usak bo gledu :P ker motor je res hud pa tiste široke gume :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da snega zmanka, ga bom tkoj poklicu pa šel gledat :)

Če te kej zanima o tem motorju me lahk dodaš na msn.. poglej pod profil.. js ga bom tudi vrjetn v kratkem prodau.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima koliko stane prednje platišče za tomosa sm 125 f?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em eno vprašanje mam. pred nekaj časa mi je spustil semering, zdej sem pa peljal na servis. tam je zgledalo vredu, so popravli. Problem pa je v tem da mi je že po poti domov naredilo isto(!!!!!)... olje pa teče po disku in potem zavora slabo (ne)prime..

a so to oni kaj zaj***, al je motor vklet?

btw servis je moto center ptuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em eno vprašanje mam. pred nekaj časa mi je spustil semering, zdej sem pa peljal na servis. tam je zgledalo vredu, so popravli. Problem pa je v tem da mi je že po poti domov naredilo isto(!!!!!)... olje pa teče po disku in potem zavora slabo (ne)prime..

a so to oni kaj zaj***, al je motor vklet?

btw servis je moto center ptuj

Brez panike, šenkrat nazaj pa reč nj ornk spodi zategnejo... Sm meu js isti problem... kr mal popizdi, ni druge :D :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez panike, šenkrat nazaj pa reč nj ornk spodi zategnejo... Sm meu js isti problem... kr mal popizdi, ni druge :D :D

Mn so pa kr novo vilco namontirali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mn so pa kr novo vilco namontirali :)

Men, ko se je to u 3. zgodilo sm isto kr nove vilce dubu, ki so po 20 km spet spustile. Pol so pa šenkrat komplet semeringv menjal pa ornk zmonteral pa ni blo nikol več problemov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kratkim se kupil motor pa me zanima kako se nastavlja zadni amortizer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kratkim se kupil motor pa me zanima kako se nastavlja zadni amortizer?

dvign motor pa če češ da je bol trd zadn fedr privi un šponar ki ja spodi pri armotizeju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men, ko se je to u 3. zgodilo sm isto kr nove vilce dubu, ki so po 20 km spet spustile. Pol so pa šenkrat komplet semeringv menjal pa ornk zmonteral pa ni blo nikol več problemov :D

sam ka pa je pol s temi vilcami tolk narobe? a so tolk za en k***... jao.. ce me bom vsako popravilo tolk placal sn bankrot.. potem raje neke druge zmonitram gor...

pa zategvat sem probal tud neki sam-na jermen za oljne filtre pri avtu O:-) kr po domace :P zj je skor dihtig, eno pikico je mastno po furi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!