Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Mene zanima če bo kdo prodajal kakšena Tomosa junija? Replico ali navadnega.

Hočem pa da ima malo km, če je navadni seveda akrapoviča....

Po kakšni ugodni ceni prosim :)

Hahaha a fotrčk neče dat dnarja predn spričevalo vid ane hehe :D drugač maš na avto.netu skoz polno tomosov in sm prepričan da bo tut junija kšn še gor...

Ajdiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kaj bi bilo narobe? ker pri mojem tomosu ko menjam iz prve v drugo gre manjalnik uredu ko pa želim prestavit v tretjo ne upom dokler ne ročičke menjalnika premaknem v sredinsko lego. nato komaj lahko menjam? zdi se mi kod da se je zlomil neki povratni mehanizem ki vrne ročičko v sredinsko lego. Sicer pa ko menjam je vse gladko razen tega da ko menjam v višjo ali nižjo prestavo moram vreačati u sredinsko lego? je mogoče že kdo imel takšne težave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kaj bi bilo narobe? ker pri mojem tomosu ko menjam iz prve v drugo gre manjalnik uredu ko pa želim prestavit v tretjo ne upom dokler ne ročičke menjalnika premaknem v sredinsko lego. nato komaj lahko menjam? zdi se mi kod da se je zlomil neki povratni mehanizem ki vrne ročičko v sredinsko lego. Sicer pa ko menjam je vse gladko razen tega da ko menjam v višjo ali nižjo prestavo moram vreačati u sredinsko lego? je mogoče že kdo imel takšne težave?

men je to isto začel delat in sem ga zdej na servis k nahtigalu pelov pa bo povedal kaj je narobe. popravlja ga pa tut ze skor en mesc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je to isto začel delat in sem ga zdej na servis k nahtigalu pelov pa bo povedal kaj je narobe. popravlja ga pa tut ze skor en mesc..

ja sej zato nvem al ga peljem al počakam na konec sezone :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka je nam znana.V najslapšem primeri je počiv blok pri prestavi ročici oz.štiftu kateri drži vzmet.Druga pa da se je delno nalomila prestavna ročica katera obrača prestavni bobn.Eno in dugo se da popravit v zglednem roku,tako da se lahko za popravilo obrneš tudi name.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka je nam znana.V najslapšem primeri je počiv blok pri prestavi ročici oz.štiftu kateri drži vzmet.Druga pa da se je delno nalomila prestavna ročica katera obrača prestavni bobn.Eno in dugo se da popravit v zglednem roku,tako da se lahko za popravilo obrneš tudi name.

koliko pa bi približno stalo popravilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo sm nov na forumu iščem pa plastike za tomosa, sem ga pregledal in sem opazil da jih je TADEJ46 vzel od NEJCZ. Pa me zdej zanima če ma kdo kšne plastike (TOMOS) za prodat/šenkat.

lp hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti predlagam, da pokličeš na Tomos in povprašaš po ceni. Če se ne motim so plastike za Tomosa nesramno poceni :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo sm nov na forumu iščem pa plastike za tomosa, sem ga pregledal in sem opazil da jih je TADEJ46 vzel od NEJCZ. Pa me zdej zanima če ma kdo kšne plastike (TOMOS) za prodat/šenkat.

lp hvala

bom pogledou mogoče pa še kei kje leži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pogledou mogoče pa še kei kje leži :D

sm že pogledou ni plastik nč več edin še spredna pa zadna feltna rahlo poškodvana z gumami pa zadn zavorni cilinder(komplet) nov pa mam spredn pa zadni disk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam zadnji blatnik (rahlo popraskan) in ščitnike za roke (samo plastike, pobarvane). Lahko ti jih slikam. Vse skupaj ti prodam za 25€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore, pa dejte drugi še pogledat prosm če je še kje kej.

Heh zadnji blatnik sem glih včeraj dobil od sošolca tok da ga ne rabm. :yea1: Rabu bi še kšne stranske plastike. :whistle:

lp hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti predlagam, da pokličeš na Tomos in povprašaš po ceni. Če se ne motim so plastike za Tomosa nesramno poceni :)

hvala za predlog :D sem že B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore, pa dejte drugi še pogledat prosm če je še kje kej.

Heh zadnji blatnik sem glih včeraj dobil od sošolca tok da ga ne rabm. :yea1: Rabu bi še kšne stranske plastike. :whistle:

lp hvala

Ni problema, če vseeno kdo rabi mu jih z veseljem prodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, če vseeno kdo rabi mu jih z veseljem prodam.

drugače so stranske plastike od Yamahe YZ 125 letnik 200 2001. sprednji blatnik je od acerbisa predročke pa od polisporta ki so tudi poceni. za stranske plastike pa najbolš da pokličeš v tomosa al pa da se zapelješ na vič do kermaunerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil kdo tako prijazen pa bi replico slikal naravnost od zadaj in spredaj? :trance_27_notworthy:

Ma a boš ti doktoriru s področja tomos sm 125 f in yamaha wr 125 x ter o zmogljivostih, različnih pospeških, končne?? K tok cajta že drkaš okol teh motorjev, d je mislm d zadn cajt, d očiju rečš d se zapelete pa pogledata enga in druzga pa neboš rabu nobenih slik in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil kdo tako prijazen pa bi replico slikal naravnost od zadaj in spredaj? :trance_27_notworthy:

3_530.jpg

pejt v živo pogledat.

Popravljeno . Popravil sinn
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvasko sm že reku pa nima časa tko da sm zato prosu ni treba kuj napadat ;)

Hvala sinn. :OK:

Ma lej sam hočm ti povedat, da boš meu tut sam bolšo sliko od vsega, ker js sm ko sm tomosa kupvou vidu velik slik, SAM ko sm ga pa v živo vidu sm se pa tkoj zaljubu... Zdel se mi je ogromen, res pravi motor in še zdj mi ni žou d sm ga kupu, mi je pa zlo žou da sm ga prodau... na ti dam še js mal slik, je navadn z power kitom, vgrajenim pri 9000km, ščitniki in ohranjen v piko, brez praskice... na slikah je meu 16000 prevoženih in sm ga kmalu po tem prodal... Mašina je pa tekla bp kljub temu da je mela tretjino več moči kot originaln...

Na za lažjo predstavo, sam mal šeri gume si zamisl gor :D

tomos-sm-za-prodat-001.jpg

tomos-sm-za-prodat-002.jpg

tomos-sm-za-prodat-003.jpg

tomos-sm-za-prodat-005.jpg

tomos-sm-za-prodat-006.jpg

tomos-sm-za-prodat-007.jpg

tomos-sm-za-prodat-008.jpg

tomos-sm-za-prodat-009.jpg

tomos-sm-za-prodat-010.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe če maš pa akrapoviča gor je pa značiln tist črn žmigovc :D

Ma js newem kdo je to zrisu da se direkt u žmiguc kadi... Isti problem mam pri aprilii, ko mi arrow isto seka u žmiguc, s tem da je tuki še olje zravn in je treba usake tolk cajta mal ubrisat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvasko sm že reku pa nima časa tko da sm zato prosu ni treba kuj napadat ;)

Hvala sinn. :OK:

Lej še tole blokado sm najdu :D kr nardi zvok :P...

mov04196.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!