Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ja saj imam replico cup zadjna 150 in sprednja 120 širine pa me zanima koliko si dal za obe 2 gumi?

DUNLOP sportmax qualifier, ki jih baje ne dobiš več, 230€ skupaj z montažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam Pirelli Diablo Strada. So super gume, dobiu sem jih že na motorju tk da nebi vedel kolk stanejo.

Morš pa čuvat na makedamu k se tkoj cefrajo delčki stran xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje rabim mal pomoči. Pipica za gorivo mi je med vožnjo ročka očitno odpadla - je nabita gor kakor sem na hitro videl. Sam problem je ta, da ne morm dobit nove, pri tomosu čakam že 1 mesec in so naročene ampak jih še kar ni... Tako da ima kdo kakšno drugo rešitev? Baje naj bi ena od yamahe bila ista, sam katera? Kakršnakoli pomoč dobrodošla, je pa res da nimam namena karkoli rihtat na tanku, tako da more bit pipica. Aja pa še to športni filtr za tomosa kje bi ga dobil? Pa predvsem to ali pridobim kaj placa v primerjavi z tem airboxom - iščem mal rešitve za prvo pomoč, da nebi bilo potrebno vedno ruzak imet s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje rabim mal pomoči. Pipica za gorivo mi je med vožnjo ročka očitno odpadla - je nabita gor kakor sem na hitro videl. Sam problem je ta, da ne morm dobit nove, pri tomosu čakam že 1 mesec in so naročene ampak jih še kar ni... Tako da ima kdo kakšno drugo rešitev? Baje naj bi ena od yamahe bila ista, sam katera? Kakršnakoli pomoč dobrodošla, je pa res da nimam namena karkoli rihtat na tanku, tako da more bit pipica. Aja pa še to športni filtr za tomosa kje bi ga dobil? Pa predvsem to ali pridobim kaj placa v primerjavi z tem airboxom - iščem mal rešitve za prvo pomoč, da nebi bilo potrebno vedno ruzak imet s seboj.

Ee to tud mene zanima,kje bi se dalo dobit kakšen športni zračni filter,po možnosti K&N,pa kolko je premer lukne na fergu za filter...

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ee to tud mene zanima,kje bi se dalo dobit kakšen športni zračni filter,po možnosti K&N,pa kolko je premer lukne na fergu za filter...

Hvala :D

Tkole zgleda Športni K&N zračni filter na Dellorto VHST vplinjaču. Nevem pa točno keri model je.

slika 1

slika 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kaj naj naredim, ker mi izpušna cev postaja čudne barve, kot da bi oksidirala?

S polir pasto jo spoliraš, pa se bo spet svetila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole zgleda Športni K&N zračni filter na Dellorto VHST vplinjaču. Nevem pa točno keri model je.

slika 1

slika 2

Jst sm v sloveniji na 3 podjetja/servise kjer uradno prodajajo K&N filtre poslal povpraševanje pa nisem dobil niti enega odgovora :BUA:

Iz tujine se mi pa ni dalo naročat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za slike! :)

A gdo sploh ve,kje bi se dalo dobiti te K&N športne filtre,za premer originalnega ferga ali delortota vhst?

Popravljeno . Popravil sajina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a rabi gdo mikuni 28 za tomos sm 125 slučajno? :closedeyes:

mel sem ga na tomosu pa se ful pozna dimenzije so iste tako da

kot original paše notri cena:50€ poslji pm----->lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tale športni filter za tomosa probite vprašat amp uporabnika tukaj na forumu, pri njemu sm jest dobil ta športni filter s power kitom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tale športni filter za tomosa probite vprašat amp uporabnika tukaj na forumu, pri njemu sm jest dobil ta športni filter s power kitom.

zanima me kako je s temi športnimi filtri

je res da ima tomos sm na navadnemu filtru premalo zraka in bi naj to delovalo kot nekaksna blokada in ce das športni filter se kao neki pozna zdj pa sprašujem a je to res al je to bolj kot ne zaradi zvoka :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kako je s temi športnimi filtri

je res da ima tomos sm na navadnemu filtru premalo zraka in bi naj to delovalo kot nekaksna blokada in ce das športni filter se kao neki pozna zdj pa sprašujem a je to res al je to bolj kot ne zaradi zvoka :ninja:

Ni res, samo zvok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res, samo zvok...

aha potem je itak brezveze tnx drugač :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je imeu kdo kake težave z športnim filtrom ala policaj+ izredni tehnični pregled? Pač da vem al airbox predelam al športnga dam gor... k pač iščem sicer filtre pa ni tako majhnih oz. ne najdm (28mm). Sicr ok večj so brez TUV ... tako da je manjši če ga dobim pomoje tudi brez. Homologacij ne mislm delat, zato pa vprašam. Sicr baje univerzalni ne rabjo TUV-a. Da me na tehničnega vrže bom mu pa težave če ne zarad drucga zato k nimam dušilca not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je imeu kdo kake težave z športnim filtrom ala policaj+ izredni tehnični pregled? Pač da vem al airbox predelam al športnga dam gor... k pač iščem sicer filtre pa ni tako majhnih oz. ne najdm (28mm). Sicr ok večj so brez TUV ... tako da je manjši če ga dobim pomoje tudi brez. Homologacij ne mislm delat, zato pa vprašam. Sicr baje univerzalni ne rabjo TUV-a. Da me na tehničnega vrže bom mu pa težave če ne zarad drucga zato k nimam dušilca not.

Težijo ti lahk zarad db killerja, zarad drugega filtra pa ne vrjamem da bi ti kdo kaj reko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj na tem delu kjer živim mi ni panike... veze sam če greš drgam pa... Ok sam še vedn :D in search... jutr na a3m pokličm da vidm če je za dobit pa ceno... Aja heh tomos še vedn nima ene "gnile" pipice za gorivo ... že več kt 1 mesc. Motorje baje pa še kr delajo pa prodajajo... :D men ne gre to skp... sj razumem majo po kompletih vrjetn z tankom celim itd... Ampak kak rezervn del bi pa ja lahk mel oz. dobil v 1 mescu sj ni iz kitajske pa tut... smo v 3. tisočletju že :) Če kdo ve za športn filtr se priporočam seveda nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj na tem delu kjer živim mi ni panike... veze sam če greš drgam pa... Ok sam še vedn :D in search... jutr na a3m pokličm da vidm če je za dobit pa ceno... Aja heh tomos še vedn nima ene "gnile" pipice za gorivo ... že več kt 1 mesc. Motorje baje pa še kr delajo pa prodajajo... :D men ne gre to skp... sj razumem majo po kompletih vrjetn z tankom celim itd... Ampak kak rezervn del bi pa ja lahk mel oz. dobil v 1 mescu sj ni iz kitajske pa tut... smo v 3. tisočletju že :) Če kdo ve za športn filtr se priporočam seveda nov.

Sem jst poslal povpraševanje prek maila na a3m in nisem dobil odgovora. :BUA: Tko da če boš kej zvedel prosim sporoči :)

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? No bomo pa poklical. Ne vem neb rd neki dau gor k bo uso svinarijo not povlekl...

Sam boš vidu da bo jeba z montažo. Če si opazu, so zadnje plastike pripete na airbox, tko da ko boš tega odstranu se boš mogu neki novga spomnt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!