Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Sem jst poslal povpraševanje prek maila na a3m in nisem dobil odgovora. trance_39_thumbdown.gif Tko da če boš kej zvedel prosim sporoči smile.gif

Hvala.

ah nej ti nebo teško se zapelat do brnčičeve. Maš 10min do tm

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V a3m mi je reku da za 28ko frgazr - mikuni, ki ga imam katerega zunanji fi, kjer pride filter je 35mm je za dobit. Ampak mi je rekel naj mal pogledam še pa povprašam al je to dost velk filtr, glede na to da je zadeva dolga samo 6 centi... za 50ccm zadeve je baje vrh glave... Tako da tisti ki imate mogoče ta filtr ali kak poznavalec je to dost ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne ker naj bi imel navaden SM drugačno feltno kot replica :whistle: Popravte me če se motim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanimajo karbonske plastike za tomosa SM 125 nej kontaktira :)

karbonske plastike al plastike z unimi kao karbon luk nalepkami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud js sm si umislu tomosa, najprej sm hotu replico, pa je preveč razlike v ceni, tko da sm kr sm nabavu z Akrapovičem:DD hudo.

Upam da čim prej registriram pol pa po gasu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud js sm si umislu tomosa, najprej sm hotu replico, pa je preveč razlike v ceni, tko da sm kr sm nabavu z Akrapovičem:DD hudo.

Upam da čim prej registriram pol pa po gasu.

lp

A novega si kupu? :blink: Sm mislu da ne delajo več navadnih ampak samo še replico cup :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A novega si kupu? :blink: Sm mislu da ne delajo več navadnih ampak samo še replico cup :whistle:

Neeee ni nov je pa zakon:D Tolk je lahek da se pelje ko bicikl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeee ni nov je pa zakon:D Tolk je lahek da se pelje ko bicikl

Kolko km ima prevoženih? Kolko si dal če ni skrivnost? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko km ima prevoženih? Kolko si dal če ni skrivnost? .)

Ni skrivnost 1700 je cena 4500 ima pa prevoženih, Bil je mal popraskan pa svinski :D sam to bom rešu počas.

Je bil pa neregistriran, tko da jutr dobim papirje pol pa gasa, na ulci me majo že poln kufer hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak servis pa mislis?

Nimas servisne knjižice?

Drgac se pa to ne dela kaj ekstra, dolivas olje pa je.

Aja, pa pregledaš če se še vse vredo skop drži (tomos) :P

Mn je tomosaki vredo služo, nimam kaj rčt

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima na koliko kilometrov se delajo servisi? :closedeyes:

To tud mene zanima, pa še kolk gre približno olja v motor?

Aja pa kje naj bi puščale vilice, nekaj sem bral da pri semeringu, pa mi ni jasn, a spodaj kjer je vpeto kolo al kje drugje?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tud mene zanima, pa še kolk gre približno olja v motor?

Aja pa kje naj bi puščale vilice, nekaj sem bral da pri semeringu, pa mi ni jasn, a spodaj kjer je vpeto kolo al kje drugje?

lp

veš kam se nalije olje??? no tam spodaj mora pisat kolko ga gre...usaj na mojem piše 1000cm3-(1l) :P

vilice pa NAJ BI spuščale zgoraj,kjer je olje... :PB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kam se nalije olje??? no tam spodaj mora pisat kolko ga gre...usaj na mojem piše 1000cm3-(1l) :P

vilice pa NAJ BI spuščale zgoraj,kjer je olje... :PB)

Drugače so vilice vsem, vključno meni spuščale spodaj, tam kjer je vpetje kolesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače so vilice vsem, vključno meni spuščale spodaj, tam kjer je vpetje kolesa...

Na repliki mi še niso spuščale,vendar prej ko sem imel krosa 125ccm in 250ccm so vi vedno od zgoraj dol spuščale,tako da mi je olje oblivalo disk :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na repliki mi še niso spuščale,vendar prej ko sem imel krosa 125ccm in 250ccm so vi vedno od zgoraj dol spuščale,tako da mi je olje oblivalo disk :S

Kitajci? Ker za Japonske modele še nism doživu, da bi kar tako vilce spustile :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo mogoče ve če gre disk iz navadnega SMja na replico ker bi kupil od replice feltno(brez diska)

Če boš kupil od replice feltno kupi z diskom ker disk od navadnega SMja naj po podatkih iz Tomosa Koper nebi šel ne feltno od replice :) Pa sej če pobrskaš malo po temi nazaj boš vidu da je bla že večkrat debata okol tega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni skrivnost 1700 je cena 4500 ima pa prevoženih, Bil je mal popraskan pa svinski :D sam to bom rešu počas.

Je bil pa neregistriran, tko da jutr dobim papirje pol pa gasa, na ulci me majo že poln kufer hehe

Sej zdej na začetku te že lahko majo poln kufer ampak itak se bodo s časom privadli ;) Joj kaj bojo meli šele mene poln kufer če dobim zdej k bo konc šole replico cup :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitajci? Ker za Japonske modele še nism doživu, da bi kar tako vilce spustile :)

NE nisem imel kitajca...prvo sem imel aprilio rx125 in je olje teklo samo z desne vilice,sem menjal semering pa isto. Oče pa je imel husqvarno cr250 (misilm da je bila letnik 2000) in je pa olje puščalo z obeh, ko so migale... smo kr mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej prasec, a ti si že registriral tvojo novo igračko? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej prasec, a ti si že registriral tvojo novo igračko? :naughty:

Neeeeeeeee

Zmešal se mi bo, cel tedn se gonim sam po ulci, sosedje so pa še kr mirni hehe

V soboto dobim papirje pol pa gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!