Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Neeeeeeeee

Zmešal se mi bo, cel tedn se gonim sam po ulci, sosedje so pa še kr mirni hehe

V soboto dobim papirje pol pa gasa

Dej pohiti k zdej pa že jst nestrpno čakam da boš kej poročal utise s kake daljše vožnje kot pa samo gor in dol po ulici :P Pa lahko bi kako slikco prlimu da bi ga malo vidli ;) Zdej maš čas ga slikat in limat slikce ker ko ga boš registriru se boš samo še vozu in neboš mel časa :D

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pohiti k zdej pa že jst nestrpno čakam da boš kej poročal utise s kake daljše vožnje kot pa samo gor in dol po ulici :P Pa lahko bi kako slikco prlimu da bi ga malo vidli ;) Zdej maš čas ga slikat in limat slikce ker ko ga boš registriru se boš samo še vozu in neboš mel časa :D

Sm ga očistil, da se svet kot nov :D

Pa pobarvat sm mogu masko pa strehco, ker je blo mal popraskano zaradi padca. Ostalo je pa v redu. Komi čakam, ko registriram grem pa na Krvavec pogledat če je kej snega gor:DD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga očistil, da se svet kot nov :D

Pa pobarvat sm mogu masko pa strehco, ker je blo mal popraskano zaradi padca. Ostalo je pa v redu. Komi čakam, ko registriram grem pa na Krvavec pogledat če je kej snega gor:DD

Ne me rajcat ker nebom zdržal še ta 2 tedna :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga očistil, da se svet kot nov :D

Pa pobarvat sm mogu masko pa strehco, ker je blo mal popraskano zaradi padca. Ostalo je pa v redu. Komi čakam, ko registriram grem pa na Krvavec pogledat če je kej snega gor:DD

a si slucajno kje bliz krvavca d gres gor pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm meu pa učer nesrečo k se mi je ena baba zaletela u zadn konc motorja, tko da mi je zvil plastike, nosilc za tablco, razbita luč zadaj, feltno, nihajko, akrapota :angry: ... Zdej me pa zanima kam bi lahk jst to dau na servis če ma kdo kšne izkušne s servisi da na servisu pol ne komplicirajo kej. Itak mam pa kupončk od babe tko da bo use za đabe zamenjan. rad pa bi kšnga pooblaščenga da pol ne čakam predoug da ga zrihtajo. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si slucajno kje bliz krvavca d gres gor pogledat?

Ne, mam pa zelo bliz do gor, sam zdej me vreme zajebava, v dežju pa ne grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dobra replica cup a ni? ;)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3867831

da ne nasedete :)

Sej je res da ni replica cup kukr je napisu, sam je pa res ful lepo ohranjen, usaj po slikah :whistle: Če bi mel gor akrapota bi ga že skor uzel, sam brez akrapoviča ni šans :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim pomoč. Na prvi sliki, tisto kar je obkroženo z rdečo, sem dal gor cev iz rezervarja. Na drugi sliki, tisto kar je obkroženo z rdečo je gor cev, katera gre pod mašno, tudi tist manjši je povezan z cevjo da teče vn gorivo. Problem je sledeč, zanima me kaj narediti, da gorivo ne bo teklo vn. Motor zalaufa brez problema ampak ko laufa ali ne gorivo teče vn čez obe cevki, ki greta pod mašino. Kakšno vezo imajo sploh tej z modro barvo obrobleni in tist z oranžno z tem? Je mogoče zadeva napačno zvezana??

post-18437-127678791837_thumb.jpg

post-18437-127678792745_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tidaj samo na oranžno obkroženo gor cev za bencin into je to modre so zaradi hlajenja druge 2 pa samo za odvečni bencin na tiste dve pač daj ene 2 cevki in jih spelji pod motor to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja supr use sam ok potrebna predelava airboxa. Am kaj pa cev kako ste jo spelal tista ki gre vn iz mašine v airbox (nič povezano z vplinjačem) pač v primeru montaže športnga filtra??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja supr use sam ok potrebna predelava airboxa. Am kaj pa cev kako ste jo spelal tista ki gre vn iz mašine v airbox (nič povezano z vplinjačem) pač v primeru montaže športnga filtra??

tisto cev lahka kr zadelaš ker ima itak samo funkcijo da maže filter kar ti pri športnem

filtru nebo nič koristilo ker imaš posebna maziva da se ti prah gor prijema zašravfi not

kak lesni šravf alpa kaj podobnega mal improviziraš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto cev lahka kr zadelaš ker ima itak samo funkcijo da maže filter kar ti pri športnem

filtru nebo nič koristilo ker imaš posebna maziva da se ti prah gor prijema zašravfi not

kak lesni šravf alpa kaj podobnega mal improviziraš :P

jst pa nisem prepričan v to... :closedeyes:

nekako se mi zdi da tista cevka piha oz. vleče zrak,tko da če jo zamašiš nevem kaj bo...ali če jo spelješ pod motor,če ti povleče prah bo je**. no popraute me,če se motim...ima gdo sploh tisto speljano pod motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tudi skeptičn mal glede tega...Bomo še vidl zdj itak čakam športn filtr da pride potem pa naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne morš met speljano pod motor ker ti bo olje ven kaplalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sigurno ni za pod motor. Pomoje jo bom gor pod tank spelu pa zamašiu sicr pa morm itak 2 tedna čakat na športn filtr še tako da bo tud to trajal še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sigurno ni za pod motor. Pomoje jo bom gor pod tank spelu pa zamašiu sicr pa morm itak 2 tedna čakat na športn filtr še tako da bo tud to trajal še.

kje si naroču športni filter? cena?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kaj edit funkcije pa ni? Am ja popravlam prejšni post cena je 31,50€ brez poštnine dobr mesc nazaj je blo pa še 30€ jao jao pa ta € kam gre ta svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sj sam pač... vprašanje je blo kakšna je cena. Drugače pa una cev ni namenjena za mazat filtr ampak tist je sam zato če je preveč olja da ga vn vrže... in itak tomos kot tomos slabo zamišleno ti pa še na filtr butne kdaj. Sam so umetniki :D usak 2. imbus je drugačn... da razšraufaš rabš usaj 2 imbusa različna itd. Sj nimam kj rečt supr za vozt za vzdrževat sam so še vedn šlampasti. Edino za stare apn6 recimo lahk rečm da je to narejen na nivoju celo višjem kot so narejeni zdaj. Drugače pa ja dela z 28mm dobr, več pa poročam ko bo še filtr. Drugače pa plastike da bodo pritrjene mislm rešt tako, da bom na vijak z 6 robo glavo privariu matico in po vsej vrjetnosti prevrtau okvir tam pa vijak čez. Konstrukcisko ne bo nobenega problema. Ali bom pa na okvir privariu da bom pol lahk nazaj na isti položaj zadeve postavu. Pač mi ne diši na tak način kot sem videl z vezicam... čeprav za 1. silo je tudi to ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sj sam pač... vprašanje je blo kakšna je cena. Drugače pa una cev ni namenjena za mazat filtr ampak tist je sam zato če je preveč olja da ga vn vrže... in itak tomos kot tomos slabo zamišleno ti pa še na filtr butne kdaj. Sam so umetniki :D usak 2. imbus je drugačn... da razšraufaš rabš usaj 2 imbusa različna itd. Sj nimam kj rečt supr za vozt za vzdrževat sam so še vedn šlampasti. Edino za stare apn6 recimo lahk rečm da je to narejen na nivoju celo višjem kot so narejeni zdaj. Drugače pa ja dela z 28mm dobr, več pa poročam ko bo še filtr. Drugače pa plastike da bodo pritrjene mislm rešt tako, da bom na vijak z 6 robo glavo privariu matico in po vsej vrjetnosti prevrtau okvir tam pa vijak čez. Konstrukcisko ne bo nobenega problema. Ali bom pa na okvir privariu da bom pol lahk nazaj na isti položaj zadeve postavu. Pač mi ne diši na tak način kot sem videl z vezicam... čeprav za 1. silo je tudi to ok.

a bi lahko poi k boš use skup sestavu mal poslikov pa pokazov, da še drugi mal ideje dobimo kako ga gor naštimat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!