Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

A se prodaja kdo Plastike za Tomosa Sm Replico?..Bi rabo enih Par :)

++ Ročko od Sklopke =/

Sorry za dvojn post

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti plavajoči od replice sploh ni slab :P Samo tisti na navadnem je pa katastrofa :BUA: Samo če je ta 260mm in uni 300mm, bi pasu sploh ta brez predelav gor če je 40mm manjši? :unsure:

Če bi biu res plavajoči, bi blo super. Je pa useeno dober. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi biu res plavajoči, bi blo super. Je pa useeno dober. :)

Čaki.....hočeš rečt da ni plavajoči? :unsure: Kolkor js vem nej bi replica mela plavajoči, samo navadn ne :whistle: Razn če se motim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki.....hočeš rečt da ni plavajoči? :unsure: Kolkor js vem nej bi replica mela plavajoči, samo navadn ne :whistle: Razn če se motim :unsure:

Pisali so, da je plavajoči, vendar ni. Sam sem meu Replico, tako da ti lahko zagotovim. Pa naj me popravijo če se motim. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisali so, da je plavajoči, vendar ni. Sam sem meu Replico, tako da ti lahko zagotovim. Pa naj me popravijo če se motim. :unsure:

Torej je bolj nekakšna imitacija plavajočega? :unsure: Sej mogoče maš prav, ampak še od vseh do zdej sm slišu da naj bi bil zares plavajoči, zato se mi zdi čudno :unsure: Mogoče pa se vsi ki ga majo zanašajo na to da je res plavajoči pa pol niti ne opazijo da bolj kot ne to ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men se je pa tole zgodil slika slap.gifpa me zanima če se da mogoče feltno popravit al je treba novo feltno kupt. pa če se jo more kupt, kje se jo da?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men se je pa tole zgodil slika slap.gifpa me zanima če se da mogoče feltno popravit al je treba novo feltno kupt. pa če se jo more kupt, kje se jo da?

LP

Pokliči na Tomos v Koper.

Prodaja rezervnih delov

Karmen Kocjančič

t.: 05 668 45 44

e.: karmen.kocjancic@tomos.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je bolj nekakšna imitacija plavajočega? :unsure: Sej mogoče maš prav, ampak še od vseh do zdej sm slišu da naj bi bil zares plavajoči, zato se mi zdi čudno :unsure: Mogoče pa se vsi ki ga majo zanašajo na to da je res plavajoči pa pol niti ne opazijo da bolj kot ne to ni ;)

Disk ni plavajoči. In kje je zdaj Budački lai kdorkoli drug, da me popravi če je treba? :surrender::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disk ni plavajoči. In kje je zdaj Budački lai kdorkoli drug, da me popravi če je treba? :surrender::D

Jih ni ker jim je edn k je meu ta motor povedu iz lastnih izkušenj kar je res ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disk ni plavajoči. In kje je zdaj Budački lai kdorkoli drug, da me popravi če je treba? :surrender::D

Navadn ni plavajoč, Replica pa ima plavajočga.

Replica CUP.

http://www.nahtigal.si/image/cache/data/products/motorji/sm125_replica3_cup-500x500.jpg

Navadn

http://www.slikomat.com/slika/2894280.htm

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni fora plavajočega da se premika(ima nekakšen luft), da bolje hladi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni fora plavajočega da se premika(ima nekakšen luft), da bolje hladi?

Pa sei s ene premijka.

Popravljeno . Popravil bawbaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni fora plavajočega da se premika(ima nekakšen luft), da bolje hladi?

Ne ravno zaradi hlajenja. Bolj se prilagaja ploščici in s tem se zmanjša obrabljanje oz. se disk obrablja enakomerno, ravnotako ploščica pa tudi zavorni učinek je s tem večji, ker je večja površina.

Pa sei s ene premijka.

Seveda se.Na Replici torej. Na navadnem se pa ne.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista fora je tudi pri plavajoči čeljusti an?

Prvič slišim. Mogoče misliš navadna pa radialna čeljust? Navadna tudi malo vibrira, samo to je prej slabo kot dobro, medtem ko te "plavajoči" diski so pa zakon.

Pa to, kar se uporablja na teh motorjih so večino delno plavajoči diski, nudijo malo premikanja levo desno. Menda se taprava zadeva uporablja le v dirkaške namene, saj je zadeva zelo glasna.

Vsaj tako je bilo zapisano v članku leta 07 al 08 :) Mogoče se je do sedaj kaj spremenilo

Ker že ni togo (trdno) vpet pomeni, da je kao (delno)plavajoč.

Na navadni verziji pa takoj vidiš, da ni plavajoči, saj je vpet direkt na "osovino" in se ga ne da premikat. (togo vpetje)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič slišim. Mogoče misliš navadna pa radialna čeljust? Navadna tudi malo vibrira, samo to je prej slabo kot dobro, medtem ko te "plavajoči" diski so pa zakon.

mislim tko k mam na husi,k se obedve čeljusti premikata,na apnki je pa čeljust trdno vpeta na vilice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kje bi lahko dobil ta power kit? Pa še kakšen kontakt bi prav prišel!

Pa kakašna je potem končna hitrost za tem kit-om?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kje bi lahko dobil ta power kit? Pa še kakšen kontakt bi prav prišel!

Pa kakašna je potem končna hitrost za tem kit-om?

10000x povedano... uporabnik amp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zanima me kje bi lahka dobu nalepke za tomos sm 125 stranske ko pridejo na kesl

pa kje bi se dala dobit zajla za sklopko ker to je vse bol bogo založeno s temi tomosi :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kje bi lahka dobu nalepke za tomos sm 125 stranske ko pridejo na kesl

pa kje bi se dala dobit zajla za sklopko ker to je vse bol bogo založeno s temi tomosi :wallbash:

enostavno pokličeš v trgovino v kopru tomos seveda in imajo vse po nurmalnih cenah nalepke so komplet čisto vse okoli 50 evrou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo zaščite za ročke na balanci pa je ze padu z njimi? se vm zlomjo ce pades?

Odvisno od kvalitete. Stage6 so počle ko se je motor na mestu prevrnu, Acerbisove so pa zdržale ena 5 padcev pa še niso počle :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Mahne76
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!