Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Bi bil kdo tako prijazen in zmeril razmik med vijaki preko osi, ki držijo zadnji verižnik.Pa kakor se spomnim so ti vijaki postavljeni tako v parih, niso enakomerno razporejeni po obodu.Tako da bi rabil še razmik med dvema vijakoma, ki sta v paru. Pa če kdo ve koliko členov ima veriga.

Če pa kdo zagotovo ve, da to paše na CH racing WSM 125 pa še toliko boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo mene pa zanima kakšna je pnematika continental conty-twist sport SM ?

za sport ti nemorm povedat lahko PA za navadne. Preveč so na špico in sploh ne padejo lepo v ovink. V počasnih ovinkih guma ni stabilna pa tud segreva se celo večnost.

pa tud ne držijo fajn, preveč tresejo in popuščajo. Zdej sm to primerju z dunlop gumo katere sm mel prej (ble so popolne za moj stil vožnje). Še prva "vgradnja" michelin se je lepš pelala! :whistle:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sport ti nemorm povedat lahko PA za navadne. Preveč so na špico in sploh ne padejo lepo v ovink. V počasnih ovinkih guma ni stabilna pa tud segreva se celo večnost.

pa tud ne držijo fajn, preveč tresejo in popuščajo. Zdej sm to primerju z dunlop gumo katere sm mel prej (ble so popolne za moj stil vožnje). Še prva "vgradnja" michelin se je lepš pelala! :whistle:

in n kateremu motorji si imel te gume??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sport ti nemorm povedat lahko PA za navadne. Preveč so na špico in sploh ne padejo lepo v ovink. V počasnih ovinkih guma ni stabilna pa tud segreva se celo večnost.

pa tud ne držijo fajn, preveč tresejo in popuščajo. Zdej sm to primerju z dunlop gumo katere sm mel prej (ble so popolne za moj stil vožnje). Še prva "vgradnja" michelin se je lepš pelala! :whistle:

Men so ble čist ok. Stabilne, držale do roba... zame supr guma za supr ceno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so ble čist ok. Stabilne, držale do roba... zame supr guma za supr ceno :D

ja jst jo bom kupu zdaj samo z 51.45€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo, en prjatu ma tegale tomosa pa je reku če lahko mal povprašam glede kita, vem da obstaja power kit, odmična in fergazer pa me zanima a je kakšen big bore kit tudi al samo to obstaja. Za ybr/xt nisem nič najdu, sam kolkr vem je ista mašina ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo, en prjatu ma tegale tomosa pa je reku če lahko mal povprašam glede kita, vem da obstaja power kit, odmična in fergazer pa me zanima a je kakšen big bore kit tudi al samo to obstaja. Za ybr/xt nisem nič najdu, sam kolkr vem je ista mašina ane.

Za kit se kupi drugo odmično (RACING), uplinjač DELORTO 26 ali 28 mm, ter naštelajo se še vse ostale ostale stvari, ter uplinjač se naštela z iglami ter dizami... Lahko se da pa še wiseco bat notr, sam je treba dat pa še cilinder nardit, ker je ta bat manjši od original :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kit se kupi drugo odmično (RACING), uplinjač DELORTO 26 ali 28 mm, ter naštelajo se še vse ostale ostale stvari, ter uplinjač se naštela z iglami ter dizami... Lahko se da pa še wiseco bat notr, sam je treba dat pa še cilinder nardit, ker je ta bat manjši od original :D

In kaj je fora stavit manjši bat notr? Kaj nej bi s tem prdobu? Večjo kompresijo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pri nas doma se že fanj pozna recesija, pa bo treba prodat :BUA:

pred 100km narjen servis (use kr rabi)...gume imajo 5000km-še za 1 sezono

če koga zanima- ZS, msajina@gmail.com (oglas/slike so na avtonetu)...monster edition :whistle: )

LP

Popravljeno . Popravil sajina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Ve kdo v keri trgovini bi se dal športno odmično kupt al pa prek kkšnga posrednika??

Lohka pa tud kkšno rableno če ma kdo kej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Ve kdo v keri trgovini bi se dal športno odmično kupt al pa prek kkšnga posrednika??

Lohka pa tud kkšno rableno če ma kdo kej..

amp

Napiš mu ZS pa ti bo vse povedu

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A kdo ve kako se pride do akumulatorja?

U glavnem me zanima. če se sedež samo odpuli dol, al je kje prišraufan?

lp

Prišraufan je iz obeh strani, rabiš inbus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo prodaja ali pa pozna koga, ki bi prodajal sprednjo platišče za Tomos SM 125F dimenzij 100/80 17 ali pa 110/70 17 (od Replica Cup), po možnosti trgovine, servis okolici Velenja-Celja(štajerska).

Na daljši enduro turi sem nagazil na eno veliko luknjo v cesti in mi je prednjo gumo kar precej zvilo - pozna se tudi na feltni, ki je obtolčena. Bi lahko kako to popravil ali se splača kupiti novo feltno?

Motor je original Tomos SM 125F in me zanima če bi spravil gor sprednje platišče od Replica Cup modela, ki je širša guma, ker zadnjo platišče od Replice že imam doma in gre gor...

Hvala za vse odgovore, LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v soboto sm pa tut jest dobu tomosa replico cup :D

Res ma hud zvok. :kva2:

A mi lahko kšn pove ker večji frgazar najbol gor paše pa kuko potem zadnji plastiki prišraufaš k sta zdj prišravfani v airbox če daš gor še šprtni filter?

Popravljeno . Popravil dejansupermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok ma tale tomos supermoto končno hitrost in kaj se da sprement na njemu za višjo hitrost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!