Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Samo dol daš motor dokler ne začne skakat cel motor, takrat si na okvirju ;) Oz. si na koncu profila gume. :)

:OK: Sej tak motor je narjen za padce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Sej tak motor je narjen za padce :whistle:

Škoda ga je šparat. Že tko tudi če takneš nožko prav nič ne polagaš ker je okvir 'de merda', hihiih :$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šparat ga je res brezveze..Moj se vozi po štengah gor, dol, skače (sicer manjše skokce, pa vseeno), po blatu.. Uglavnem ni za šminkerijo :krneki: Najbolš je pa driftanje na travi :kva2: K en cajt lepo nese, pol pa kr naenkrat sprednjo spodnese, pa si na tleh :lol1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šparat ga je res brezveze..Moj se vozi po štengah gor, dol, skače (sicer manjše skokce, pa vseeno), po blatu.. Uglavnem ni za šminkerijo :krneki: Najbolš je pa driftanje na travi :kva2: K en cajt lepo nese, pol pa kr naenkrat sprednjo spodnese, pa si na tleh :lol1: :kva1:

Bolj zabavno je po džju.. Ga vržeš počez, in potem vedno hitreje in menjaš na hitro in naprej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk še ne upam, po dežju pa je sicer fajn krogece risat :whistle:

Počasi probaj.. samo moreš imet občutek z gasom. Ko boš se to dobro naučil bo tudi za videt hudo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi probaj.. samo moreš imet občutek z gasom. Ko boš se to dobro naučil bo tudi za videt hudo. ;)

Saj bi, pa nekako ne upam na afvaltu.. k bi ga frderbu ziher (motor mislim) :P Sej, čene pa čez 2 leti, k bo malo več kubikov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi, pa nekako ne upam na afvaltu.. k bi ga frderbu ziher (motor mislim) :P Sej, čene pa čez 2 leti, k bo malo več kubikov ;)

Ko bo več kubov ti bo na suhem 30°c delalo powerslide. :D

Če boš šou na višjo kubaturo, in bo to supermoto. Kupi JAPONCA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če padeš pa tud ni tolk nedolžno.

SEm ga kar fino podrajsal :headbang: :headbang: Sicer je bil padec prava mojstrovina, mislim, da ne rata vsakemu tako kot je meni.

Speljem iz križišča, potegnem s prvo do konca, dam brez sklopke v drugo, pa prestavi v ler, jst pa že gas dodam, pol pa vrže v drugo, motor spredaj dvigne, me vrže nazaj in se lepo razbijem po cesti.

Hudič je bil v tem, da nisem bil pripravljen na kaj takega in sem samo gas spustil, pa ni ni bilo efekta :whistle: :whistle:

Uničen zadek, luč, podrajsan akrapovič in stranske plastike.

Deli niso ravno dragi, luč je 16€, zadek tudi tam nekje, nalepke pa astronomskih 50€ :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če padeš pa tud ni tolk nedolžno.

SEm ga kar fino podrajsal :headbang: :headbang: Sicer je bil padec prava mojstrovina, mislim, da ne rata vsakemu tako kot je meni.

Speljem iz križišča, potegnem s prvo do konca, dam brez sklopke v drugo, pa prestavi v ler, jst pa že gas dodam, pol pa vrže v drugo, motor spredaj dvigne, me vrže nazaj in se lepo razbijem po cesti.

Hudič je bil v tem, da nisem bil pripravljen na kaj takega in sem samo gas spustil, pa ni ni bilo efekta :whistle: :whistle:

Uničen zadek, luč, podrajsan akrapovič in stranske plastike.

Deli niso ravno dragi, luč je 16€, zadek tudi tam nekje, nalepke pa astronomskih 50€ :headbang: :headbang:

Ha ha kako ti je to uspelo? :) :) :) :).

Uglavnem tebi nič? ;). Jaz sem padel z 450kami in 125kami dosti krat pa nikoli nič kej takega motorju. :)

Največ da sem zvil balanco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Tomyboy malo poslikaj no :D Js grem jutri na servis, sicer malo zamujam s kilometri (750), pa dobro. Bom rekel onemu naj še javi za ključavnico, pa če se spomnem še kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa res kurc s temi tomosi :D

kr usi iste ključe :D boste kradl pravte

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Tomyboy malo poslikaj no :D Js grem jutri na servis, sicer malo zamujam s kilometri (750), pa dobro. Bom rekel onemu naj še javi za ključavnico, pa če se spomnem še kej

Kako ga poš pa pelu brez ispita?(jst se bom mogu pelat čez celo ljubljano razn če najdem enga blizu pa nevem kje)

Zaščito česa?

ja pr strani maš lahko eno tako gumjasto stvar da ko pade motor se ne podrsajo plastike.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ga poš pa pelu brez ispita?(jst se bom mogu pelat čez celo ljubljano razn če najdem enga blizu pa nevem kje)

ja pr strani maš lahko eno tako gumjasto stvar da ko pade motor se ne podrsajo plastike.

Ponavadi se podrsa samo balanca pa mogoče zadnji rep!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ga bom pelu? Ja po cesti, kako pa naj.. sej je samo 20km :whistle: In res, ponavadi udari v balanco, drugega skraj ne..O kaki gumi ti sanjaš js ne vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ga bom pelu? Ja po cesti, kako pa naj.. sej je samo 20km :whistle: In res, ponavadi udari v balanco, drugega skraj ne..O kaki gumi ti sanjaš js ne vem :D

Mislu sm zarad tega k nimas ispita.

pejt na tc-jevo stran pa dej tm oprema pa zaščita pa si poglej.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo ... dans sm se prvič (brz izpita pa registracije) mal bol davč pelu :D

Morm rečt da gre motor super (vozu sm se po makadamu), pospeške ma ...hmmm.... nore ni glih pravi izraz, zlo dobre :OK:

Edino na začetku ni hotu vžgat ta prasica ... sm zgelda mavo akumulator sprazno kr sm ga sam gr pržigo do zdej :D

Pol sma pa s fotro mavo zaug(čok) spremeniva ... pa dela .... sam ogreta ga morš vredi :D

Supr motor :D

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!