Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ewo ... dans sm se prvič (brz izpita pa registracije) mal bol davč pelu :D

Morm rečt da gre motor super (vozu sm se po makadamu), pospeške ma ...hmmm.... nore ni glih pravi izraz, zlo dobre :OK:

Edino na začetku ni hotu vžgat ta prasica ... sm zgelda mavo akumulator sprazno kr sm ga sam gr pržigo do zdej :D

Pol sma pa s fotro mavo zaug(čok) spremeniva ... pa dela .... sam ogreta ga morš vredi :D

Supr motor :D

:lol1:

si korošec, zavijaš pa po gorenjsko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jebote Koci, trudim se čimbolj slovensko pisat, kk bi šele oke vn metali če bi po koroško tovko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem da se razumemo po pisavi vsi eni manj drugi več: :unsure:

mene pa nekaj zanaima glede kolkikov zobov ima sprednji in zadnji zobčenik na teh tomosih? se razlikujejo po modelah??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, js sm nazaj z prvega servisa. Naredil sem ga pri 720km, ampak ni kompliciral. Niti zaradi česar drugega. Zamenjal je olje, našponal ketno, zategnil vse šraufe, spucal filter (bil je zlo mokr, od vode?! verjetno ker sem ga včeraj pošteno opral..). Plačal sem (oz je fotr :krneki: ) 43€. Nej še to povem da je bil desni šrauf ki drži zadnje kolo na nihajki čisto odtegnjen, tako da poglejte pri vas če je to dobro zategnjeno! In ja, rad slikam :whistle:

post-9211-1182329760_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to brez ispita svaka ti čast da te niso dobil.

pizda ti tud kompliciraš :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj se večinoma ne vozim po glavnih cestah, razen dvakrat, enkrat v koloni, na motozboru smo cirka 100km nardili, pa sem čist zraven policaja fural :whistle: . So pa se že vozili za/pred mano, in me niso ustavili, tudi mimo radarjev sem že večkrat šel :) Ma itq večino policajev poznam, še dobr da ne vedo da nimam izpita oz da je motor moj :fredy: Izpit pa se dela :ninja:

reeskotu je tus tomos všeč :winkiss:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ga bom pelu? Ja po cesti, kako pa naj.. sej je samo 20km :whistle: In res, ponavadi udari v balanco, drugega skraj ne..O kaki gumi ti sanjaš js ne vem :D

Najbrz je mislu axle sliderje... 548.03.046.000.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem da se razumemo po pisavi vsi eni manj drugi več: :unsure:

mene pa nekaj zanaima glede kolkikov zobov ima sprednji in zadnji zobčenik na teh tomosih? se razlikujejo po modelah??

lp

V bukvici je tole, primarno je 68/20, sekundarno pa 47/14

---------

axl elsiderji? kam z tem? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tomos riderji, vam nekaj podarjam :D (zahvalte se lahko tudi nejcu, k mi je dau tutorial za userbare delat :D)

post-12378-1182340792.jpg

post-12378-1182340786.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo ... sm še js izpopolno moj userbar :D

motoakrapo12bcw.jpg

---------------------

Js bi tut mev te ščitnike ... kje se dobi pa kolk?

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo ... sm še js izpopolno moj userbar :D

motoakrapo12bdj.jpg

---------------------

Js bi tut mev te ščitnike ... kje se dobi pa kolk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predrago ce ne rabis...pa da se tud doma narest...vecinoma so nrjeni iz delrina(precej kvalitetna plastika...zgleda podobno kot kotern samo bolse kvalitete je..)...delrin pa zato ker je precej odporen na trenje pa dolocene lastnosti ma podobne kot kovine... Sej neki cajta bi tud kotern zdrzu mogoce...sam to je bl k.. od materiala...konc koncev ni tistle nc posebi zapletenga za narest...sej vidte kva je-> navojna palca , kos neke plastike ,podloga za tisto plastiko iz aluminija da lepo nalega, pa se en srauf v notranjosti da drzi plastiko na podlogi...samo mal je treba dimenzionirat zadeve pa eno struznco je treba met pr rok pa ni problema... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!