Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

pobrskej par strani nazaj...vse piše, sicer se pa lahko pozanimaš v prodajalnah

sm125f pride menda cca 2700€ + akrapovič 300€, replice pa se mi zdi, da ne dobiš več, ker kolikor se spomnim, je bilo narejenih le 100 takih motorjev :unsure: , vsaj tako piše na tomosovi strani, je pa prišla prek 900k bsit

evo:http://www.tomoscup.si/omejenaserija

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Replica pride 4000€.

Tomos gre pa zlahka po zadnjem kolesu. Tudi v drugi prestavi :headbang: :headbang: :evilgrin: (enismogatakorazbili)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobrskej par strani nazaj...vse piše, sicer se pa lahko pozanimaš v prodajalnah

sm125f pride menda cca 2700€ + akrapovič 300€, replice pa se mi zdi, da ne dobiš več, ker kolikor se spomnim, je bilo narejenih le 100 takih motorjev :unsure: , vsaj tako piše na tomosovi strani, je pa prišla prek 900k bsit

evo:http://www.tomoscup.si/omejenaserija

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Replica pride 4000€.

Tomos gre pa zlahka po zadnjem kolesu. Tudi v drugi prestavi :headbang: :headbang: :evilgrin: (enismogatakorazbili)

pa se ga še da dobit? al je tak ko je C4V4L13R napisu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes vplačal aro pri TrgoAvto Novo mesto za SM 125F z Akrapotom. Cena s popustom bo 2545€. :naughty:

Ampak to še ni vse:)

Pri Merkatorju dobim še 636 pik, kar znaša v bonih okrog 95€.

Popravljeno . Popravil kurjac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko dobiš povej,d a gremo na kakšno furco skupaj. smo trije 4-takterji zaj v novem mestu (tomos replica + 2 ybr-jki) pa še ena ybr-jka je zdej na novo v mestu, sam se še ne poznamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes vplačal aro pri TrgoAvto Novo mesto za SM 125F z Akrapotom. Cena s popustom bo 2545€. :naughty:

Ampak to še ni vse:)

Pri Merkatorju dobim še 636 pik, kar znaša v bonih okrog 95€.

Ej ki si pa dobu ta bon?

ki se sbloh dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ki si pa dobu ta bon?

ki se sbloh dobi?

ti se najprej odloč a boš sploh kupu :winkiss:

drgač pa ma trgoavto 15% popusta in je zato dobu tok cenej...in ker je trgoavto v sklopu mercatorja dobiš zravn še tiste pike jebene tko k pr vsakmu nakupu(al je to kruh al so to tangiči al so kondomi al je pa tomos :) ) in pač število pik je glede na velikost nakupa...in tomos je kar velik nakup v primerjavi s prej našteto robo...(tangiči kondomi itd :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se najprej odloč a boš sploh kupu :winkiss:

drgač pa ma trgoavto 15% popusta in je zato dobu tok cenej...in ker je trgoavto v sklopu mercatorja dobiš zravn še tiste pike jebene tko k pr vsakmu nakupu(al je to kruh al so to tangiči al so kondomi al je pa tomos :) ) in pač število pik je glede na velikost nakupa...in tomos je kar velik nakup v primerjavi s prej našteto robo...(tangiči kondomi itd :D )

kr tko ma popust al kaj

na 84 strani moris met bon pa m-mobil za 15% popustaa al pa piko za 10 %

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se najprej odloč a boš sploh kupu :winkiss:

drgač pa ma trgoavto 15% popusta in je zato dobu tok cenej...in ker je trgoavto v sklopu mercatorja dobiš zravn še tiste pike jebene tko k pr vsakmu nakupu(al je to kruh al so to tangiči al so kondomi al je pa tomos :) ) in pač število pik je glede na velikost nakupa...in tomos je kar velik nakup v primerjavi s prej našteto robo...(tangiči kondomi itd :D )

reesko sej vemo da tangiče zase kupujš...al si sam tolk potrebn k si že ceu dan piflar :winkiss: :winkiss:

sam šala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se ga še da dobit? al je tak ko je C4V4L13R napisu :unsure:

Kolikor vem se ga dobi za 4000€, mislim, da je bila ta cena, kakor, da je v akciji. Pokliči v Koper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko sej vemo da tangiče zase kupujš...al si sam tolk potrebn k si že ceu dan piflar :winkiss: :winkiss:

sam šala

:evilgrin: :evilgrin:

Kolikor vem se ga dobi za 4000€, mislim, da je bila ta cena, kakor, da je v akciji. Pokliči v Koper.

ne da se več dobit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr grem na dopust pa me 10 dni ne bo. Motor pa pride čez 3-4 dni in bo čakal name.

Maš moj msn v profilu. Počitnice so dolge :D

kr tko ma popust al kaj

na 84 strani moris met bon pa m-mobil za 15% popustaa al pa piko za 10 %

Glej...Trgoavto spada pod merkator. in tam lahko uveljavljaš vse merkatorjeve bonitete. merkator ma pa že od kar jaz vem zanjga (skoraj :rolleyes: ), kartico, na katero ob vsakem nakupu nabiraš t.i. pike. in ko jih imaš dovolj, lahko ob naslednjem nakupu te pike uveljavljaš kot popust. več ko jih maš, večji je popust.

ni kar tako, moraš kar nekaj denarja pustit pr njih, da ti kaj dajo

:evilgrin: :evilgrin:

ne da se več dobit..

kot sm reku...šlo je za omejeno serijo 100 mopedov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm čekiru tehnične podatke te tomosove mojstrovine, pa me zanima iz izkušen lastnikov, kam to gre? na netu piše da ima 8,2 kW in 116kg. a so pospeški zadovoljivi al je s petimi prestavami bol počasen? končna pri 95km/h pa me tudi ne impresjonira kaj preveč. koliko moči dobi z odstranitvijo blokad in ali mogoče kdo ve zakaj 8,2 kW, če je zakon 11 kW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm čekiru tehnične podatke te tomosove mojstrovine, pa me zanima iz izkušen lastnikov, kam to gre? na netu piše da ima 8,2 kW in 116kg. a so pospeški zadovoljivi al je s petimi prestavami bol počasen? končna pri 95km/h pa me tudi ne impresjonira kaj preveč. koliko moči dobi z odstranitvijo blokad in ali mogoče kdo ve zakaj 8,2 kW, če je zakon 11 kW?

Blokad ni nobenih, saj agregat ni toliko močan, da bi ga bilo treba zapret. POspeški so kar dobri, tud tistih 100kmh dobiš noter kar hitro.

Navora še pa še.

Sam bom menjal uplinjač, bom vzel 26mm namesto 20mm in konusni zračni filter. Mislim, da bi se moralo kar poznato, predvsem v višjih vrtljajih, tako da upam na višjo končno hitrost.

Zakon je že.V nemčiji tudi močne avtomobile omejijo na končno 250kmh, šibkejših jim pa pač ni treba. Če pa ne dosežejo te hitrosti, jih pa tudi ne kaznujejo :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Stafuc

Boš pa ja dal tistih 12.5€ za dodatnih 5% popusta.(150€)

Če pa maš jajca pa cifro iz vitrine prepiš. :unsure:

Ti lepo pejt v štacuno pa ti bo trgovc vse razložu. Tud kupon boš pri njih najdu......

post-16295-1182878737_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil tad3y
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokad ni nobenih, saj agregat ni toliko močan, da bi ga bilo treba zapret. POspeški so kar dobri, tud tistih 100kmh dobiš noter kar hitro.

Navora še pa še.

Sam bom menjal uplinjač, bom vzel 26mm namesto 20mm in konusni zračni filter. Mislim, da bi se moralo kar poznato, predvsem v višjih vrtljajih, tako da upam na višjo končno hitrost.

Zakon je že.V nemčiji tudi močne avtomobile omejijo na končno 250kmh, šibkejših jim pa pač ni treba. Če pa ne dosežejo te hitrosti, jih pa tudi ne kaznujejo :naughty: :naughty: :naughty:

se mi je zdel da ni blokad (8,2 kw). a je kdo že dregu s kako drugo 125-tko? na kakšno končno upaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor je trenutno na servisu, ker je uplinjač slabo naštelan. Drugače je šel po ravnem 100, če si se sklonil in je bilo malo klančka tudi 110.

Po menjavi uplinjača in filtra pričakujem, da bo šel po ravnem 110.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokad ni nobenih, saj agregat ni toliko močan, da bi ga bilo treba zapret. POspeški so kar dobri, tud tistih 100kmh dobiš noter kar hitro.

Navora še pa še.

Sam bom menjal uplinjač, bom vzel 26mm namesto 20mm in konusni zračni filter. Mislim, da bi se moralo kar poznato, predvsem v višjih vrtljajih, tako da upam na višjo končno hitrost.

Zakon je že.V nemčiji tudi močne avtomobile omejijo na končno 250kmh, šibkejših jim pa pač ni treba. Če pa ne dosežejo te hitrosti, jih pa tudi ne kaznujejo :naughty: :naughty: :naughty:

če misliš dat gor mikuni vm26, se raje oglasi enkrat na treningu v logatcu ali na maksijevi delavnici pri bladzotu, ki ima predelanega tomosa. danes sem se menil z njim. dele vse nabavlja iz amerike, preko interneta, e-baya. tist vplinjač, ko si ga ti našel za kolko? 100€? pravi, da se splača takoj vzet. vendar je treba pazit, ker lahko, da je treba predelat konektor in sesalni kanal, da bo sploh pasalo. zato se je treba oglasit pri njem, vse skupaj videt in se potem odločit, da ne boš brezveze metal denarja stran. konusni filter pa ima k&n.

se mi je zdel da ni blokad (8,2 kw). a je kdo že dregu s kako drugo 125-tko? na kakšno končno upaš?

smo probal ybr in pa tomos, v osnovi enak agregat, le ybr ima 22 fergi. pospeški nekje tam-tam, oz. je tomos malenkost v prednosti. ko pa tomos pride do 100, se ustavi. z ybr lahko počasi, počasi nadaljuješ mimo s cca 5-10km/h več. teža je podobna (tomos 116, ybr 120), moč na ybr pa 7,6kW. po zamenjavi izpuha (v originalnem je katalizator - 2KM) pričakujem še malce boljši rezultat, vendar moram najprej dobit odgovor še glede tega, če se bo dalo.

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga tudi jaz krstil :headbang: :headbang: :headbang: Ni hudega, pa dobro... Prednja gumo odneslo v tri pizde materne :headbang: Uglavnem, zanič je: (kolikor sem na hitro ocenil) desni žmigavec, balanva zvita, ročka za sklopko, tiste gume k maš roke gor, prednji blatnik cel bogi.. :) Avgusta bom rihtal :cry:

Aja, pred tem sem namestil še:

post-9211-1182883275_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodajam še zadnji del ogrodja, tisto tanko samo, sam je že na roke kolkr tolko poravnan :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!