Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

če misliš dat gor mikuni vm26, se raje oglasi enkrat na treningu v logatcu ali na maksijevi delavnici pri bladzotu, ki ima predelanega tomosa. danes sem se menil z njim. dele vse nabavlja iz amerike, preko interneta, e-baya. tist vplinjač, ko si ga ti našel za kolko? 100€? pravi, da se splača takoj vzet. vendar je treba pazit, ker lahko, da je treba predelat konektor in sesalni kanal, da bo sploh pasalo. zato se je treba oglasit pri njem, vse skupaj videt in se potem odločit, da ne boš brezveze metal denarja stran. konusni filter pa ima k&n.

smo probal ybr in pa tomos, v osnovi enak agregat, le ybr ima 22 fergi. pospeški nekje tam-tam, oz. je tomos malenkost v prednosti. ko pa tomos pride do 100, se ustavi. z ybr lahko počasi, počasi nadaljuješ mimo s cca 5-10km/h več. teža je podobna (tomos 116, ybr 120), moč na ybr pa 7,6kW. po zamenjavi izpuha (v originalnem je katalizator - 2KM) pričakujem še malce boljši rezultat, vendar moram najprej dobit odgovor še glede tega, če se bo dalo.

Tisti uplinjač ko sem ga gledal je še nov in bo pasal na original kolektor ko ata na mamo. Sicer sem ga že kupil, samo še ne morem plačat, ko rabim eno številko za paypal, ki pa jo dobim na bančnem izpisku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga tudi jaz krstil :headbang: :headbang: :headbang: Ni hudega, pa dobro... Prednja gumo odneslo v tri pizde materne :headbang: Uglavnem, zanič je: (kolikor sem na hitro ocenil) desni žmigavec, balanva zvita, ročka za sklopko, tiste gume k maš roke gor, prednji blatnik cel bogi.. :) Avgusta bom rihtal :cry:

Aja, pred tem sem namestil še:

moj nasvet: zamenji samo belanco,žmigavec in ročke...blatnik pa to pa pusti podrsan če ni preveč...novega kupi pa ga imej za takrat ko boš prodajal...lahko da se ti še kdaj zgodi..pa tut če sam pade pred garažo... :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej verjetno bom kupil samo ročko za sklopko :whistle: Kje bi dobil kakšne fensi? :naughty: balanca ni hudo zvita, bomo po mojem lahko tud ročno poravnali :rolleyes: Žmigavec bom pa en vzel, kar se pa nalepk tiče, bom pa verjetno vse originlne dol vrgel, pa kupil rolo par metrov carbon style napelk, pa z tistim polimal potem cel motor. Masko in blatnik pa bom že sam poštimal, sm napol ličar, lol :whistle: Aja, pa stil vožnje bom tudi spremenil, čeprav danes nisem padel po svoji krivdi, ampak zaradi olja. (no ja, moja krivda, pa vseeno)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej verjetno bom kupil samo ročko za sklopko :whistle: Kje bi dobil kakšne fensi? :naughty: balanca ni hudo zvita, bomo po mojem lahko tud ročno poravnali :rolleyes: Žmigavec bom pa en vzel, kar se pa nalepk tiče, bom pa verjetno vse originlne dol vrgel, pa kupil rolo par metrov carbon style napelk, pa z tistim polimal potem cel motor. Masko in blatnik pa bom že sam poštimal, sm napol ličar, lol :whistle: Aja, pa stil vožnje bom tudi spremenil, čeprav danes nisem padel po svoji krivdi, ampak zaradi olja. (no ja, moja krivda, pa vseeno)

ja newem poglej najprej kj na bolho...drgač pa louis???(mal delč)..znal bi met pa keri k majo za cross trgovine(kaki freestyle)..al pa mogoče tim...na streliški v lj.. :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

ja olje, pesek, luže-----> ni ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti uplinjač ko sem ga gledal je še nov in bo pasal na original kolektor ko ata na mamo. Sicer sem ga že kupil, samo še ne morem plačat, ko rabim eno številko za paypal, ki pa jo dobim na bančnem izpisku.

ko zmontiraš povej, mene hudo mika, še posebej zarad cene. poročaj obvezno, če bodo potrebne kakšne prilagoditve. sicer bladzo je reku, da njegov je lepo pasu gor, sam ne ve točne oznake. zato mi je reku za tist. sam gidl pa je reku, da gre za mikuni vm26, torej naj bi bilo to to.

bomo se menili po pm ali pa še bolje, dodaj me na msn: bele1989@hotmail.com, ker vidim da precej veš, mene pa zelo zanima.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No , Julij imam tako cel mesec časa da razmislim kako pa kaj. Bom pa večino časa v okolici Celja, z motorjem se nebom vozil nič, Tako da če kdo ve, kje v celju bi lahko dobil ščitnike za roke, ročko za kuplungo, pa nasploh kakšne dele za motor? Aja, pa glede števca, pri končni kaže originalen 3,4 km/h manj kot digitalni. Ko je digitalni že pri 90, je original še vedno pri dobrih 85.. Samo za info :whistle:

Lp, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am nejcZ zanima me kok mislš spremenit stil vožne...kaj je zdej pa kaj bo pol....pa škoda da si padu:-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm vozil razmeroma počasi, tu pa tam pa sem ga stisnil, tudi tam kjer je bilo nevarno in na raznih ovinkih. Sigurno bom sedaj vozil še bolj.. hmm, normalno? Uglavnem, ma kdo kak predlog za tisto kar sem prej napisal, kje v Celju bi lahko dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mojega tudi skotal pa zvita balanca je tak standard pa zlomlene ročke drugače pa je kitanje+barvanje stalo 20 € da komplet spredno masko pa blatnik edino balanca ja malo hecno ravnana ker je nemoreš na isto naravnat drugače pa je vreji da so deli kolko tolko poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom dal narazen balanco, pa probal mal na roke poravnat. Če se je ogrodje dalo, po mojem da bo tud balanca šla :whistle: Maska pa blatnik sta pa porajsana ja, ampak to me bo prišlo ravno tolko kot stane en črn sprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom dal narazen balanco, pa probal mal na roke poravnat. Če se je ogrodje dalo, po mojem da bo tud balanca šla :whistle: Maska pa blatnik sta pa porajsana ja, ampak to me bo prišlo ravno tolko kot stane en črn sprej :P

ja samo eno ej sprej eno pa je kitanje pa profi barvanje če se barva bol sveti ko se je prej pa za male pare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam js profi kitanje doma :krneki: Sm prej celi bivši skuter zrihtal da je bil ko nov, pa še v veselje mi je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam js profi kitanje doma :krneki: Sm prej celi bivši skuter zrihtal da je bil ko nov, pa še v veselje mi je :whistle:

Preden začneš delat s kitom in ostalimi ličarskimi stvarmi probaj najprej s fenom (pa ne tistim za lase), se bodo praske malo zalile skupaj, samo ne pogrej preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam komad!! :D

sam res kurci...a bo povedu kdo naslov al ne?

kaj dobim??

.

.

.

.

.

.

.

.

darude-sandstorm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!