Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

a kdo mejbi prodaja novga sm 125 cup al pa če kdo mogoče ve kje bi jih še imel -u ker trgovin :unsure:

prosim če to sporočite čim prej :)

nwm če majo še v kaki trgovini replico cup.. lohk pa vzameš po naročilu tak ko sm js pa te pride 4200€ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo sm nov na forumu sam že kr neki cajta spremlam -tko po malem tele teme. No uglavnem pršu je cajt da tud jest kupm motor in še nevem med kermu bi se odloču, zato bi še posebi uprašu une kt so bli lansko leto na teh delavncah (maksi al kva je že blo :unsure: ) pa so probaval CH racing wsm125 pa Tomos 125 sm cup replica ker motor je al pa se jim vsaj zdi bolši ( moč, pospeški, hitrost,... ) sploh teli predelani pa naviti do konca :grim ker tud jest nameravam nov motor navit dokonca

uglavnem ker motor je bolši: tomos ali ch racing ???? .)

sj vrjetno veš ne da so deli za predelavo dragi...sploh za 4T motorje :) tak da prvo premisli če se ti res splača predelovat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej glede predelave bomo še vidl kt ne mislm lih prov velik uložit u ta motor :)

aja pa še to mene zanima če še ket prodajajo sm 125 cup ne pa replico-se mi zdi mal predraga B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kurba mi dans zutra ni hoto vžgat :headbang: pol je končno po xxxx poskusih :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej glede predelave bomo še vidl kt ne mislm lih prov velik uložit u ta motor :)

aja pa še to mene zanima če še ket prodajajo sm 125 cup ne pa replico-se mi zdi mal predraga B)

Hm :hmm: pru rečeš da bi motor navil do konca.... pol pravš da ne misleš velik uložit v motor... tole nekak ne gre skp...

Tist tomos k je na MAKSI-ju ma pa za 3000€ predelave :whistle: al še več, da so sam vilce tolk vredne :unsure: :hmm: zdej pa nism čist prepričan :rolleyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm :hmm: pru rečeš da bi motor navil do konca.... pol pravš da ne misleš velik uložit v motor... tole nekak ne gre skp...

Tist tomos k je na MAKSI-ju ma pa za 3000€ predelave :whistle: al še več, da so sam vilce tolk vredne :unsure: :hmm: zdej pa nism čist prepričan :rolleyes: :closedeyes:

sam vilce so tok vredne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m a ne sej je že dobr sm že naroču motor (tomos replica sm 125 cup :worship: ) dobim ga vrjetn u četrtk :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m a ne sej je že dobr sm že naroču motor (tomos replica sm 125 cup :worship: ) dobim ga vrjetn u četrtk :naughty:

Super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ti je zrihtu na motorju ?

Olje, pa šraufe je zategnou.. zlomu mi je pokrov filtra, zjebu šrauf za odzračevat na sprednji zavorni čeljusti, pa 2 šraufa za plastike je zgubil in jih nato nadomestil u drugimi. To pa bi blo vse! (vseskozi sm zaskrbljeno opazoval servis..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje, pa šraufe je zategnou.. zlomu mi je pokrov filtra, zjebu šrauf za odzračevat na sprednji zavorni čeljusti, pa 2 šraufa za plastike je zgubil in jih nato nadomestil u drugimi. To pa bi blo vse! (vseskozi sm zaskrbljeno opazoval servis..)

če je serviser od tomosa zakaj se nea pritožiš?? oz se nisi'?? bi prek garancije uveljavlal pa bi mogo dobit drug pokrov pa original šraufe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je serviser od tomosa zakaj se nea pritožiš?? oz se nisi'?? bi prek garancije uveljavlal pa bi mogo dobit drug pokrov pa original šraufe

Mah.. pol bi pa spet bil par dni brez motorja, in to takrat nikakor ni blo izvedljivo :rolleyes: San na naslednji servis grem drugam.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantki, js pa grem. Danes v Zreče, če mi rata tam prespat grem v četrtek še do Ptuja novi tobogan malo pogledat, pa grad poslikat :) Vmes pa še na Roglo afkors! Trenutno mam 2650 km, pred 3000 se ne vračam domov, pa če se morm skos furat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm premaknu motor iz garaže pa mi ful ketna nekam tolče. :headbang:

Pa sm pogledu pa je dost nategnjena.tko da nevem kam za hudiča udarja???

a ms cist napeto zato k sm ga jes domu prpelu je bla tok nasponana da je blo prvo to da sm jo odsponu

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ms cist napeto zato k sm ga jes domu prpelu je bla tok nasponana da je blo prvo to da sm jo odsponu

Ne ni cist napeta lih prov je .pomojem je kakšna plastika.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u tole ja pa fajna mašinca se bols k pa moj :naughty: , jest bi tud pomojm SM uzev ce bi ga kupvov, nwm bols mi zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

kako pa to da se vsi odločate za sm verzijo...

lppost-16809-1187174164_thumb.jpg

to je pa moja makina... :worship:

lep motor :)

drugače pa se najbrž vsi odločajo za sm, ker od tomosa na terenu nimaš kaj dosti, je malo prešvoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa kaj obnese na terenu?Imaš serijske prenose?

Tudi SM dobro pleza po hribih in gozdovih, pač ga pa omejujejo prenosi in gladke gume.

Mi je pa všeč, ko agregat zvezno vleče, je lepo umirjen. Ni tiste živčnosti kot pri 2T motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!