Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

A misliš ti kej izpit nardit al? :D

pa matr, enkrat majo izpite, 1x je dž, 1x je ž preveč za ta tedn prjavlenih :slap:

če bo vse po sreči mam ta torek izpitno vožnjo

če ne pa šele pol uni torek :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: vsi ste tko govorl čez 2T pa vse, zdaj pa mate to ko je mašina vredu ampak čist vse drugo v k****

Pa ja, sam niso neki problemi, sam tolk da te mal zajebe :) Ah ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: vsi ste tko govorl čez 2T pa vse, zdaj pa mate to ko je mašina vredu ampak čist vse drugo v k****

pa ja, to so sam take manjše težave, ki se jih hitr reši bp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele 28. mam izpitno vožnjo :headbang:

Matr zavlačujejo :unsure:

Bogi, pol bo pa že tk šola pa se nebo dalo orng okol lazit.. pa drugo leto :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi, pol bo pa že tk šola pa se nebo dalo orng okol lazit.. pa drugo leto :krneki:

Pa tk, že 2 mesca delam nek kurčev izpit :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tk, že 2 mesca delam nek kurčev izpit :slap:

Js sm ga tud, sam sm vmes mel en mesec pavze ker sem delal hehe. Sej bo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se daleč pride :D

Grem se zdej vozit malo (policaji, bodite doma) :whistle:

ah ob teh uraj k vi ustajate so usi kapsi še na kavici ;)

do 10ih mate frej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ob teh uraj k vi ustajate so usi kapsi še na kavici ;)

do 10ih mate frej :P

maš prav ja, jih ni blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa grem sele 27 delat cpp :whistle:

trugč pa če maš registriranga pa čelado je zlo mal možnosti da te ustavjo

Ja, sam kurba je če te kje vn postavjo, tak da bi se pa za tbi pelali pa te ustavli je pa mala možnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi sel kdo od lastnikov tomosov in ostalih 125 4t beštij na eno malo daljšo turco.Mislim, da za popolne začetnike ni primerna.Pogoj je urejeno zavarovanje in opravljen izpit.

Dolžina je tam nekje okrog 350km.

Šlo naj bi se pa skozi naslednje kraje.

Kranj-Jezersko-Železna Kapla-Šmihel-Pliberk-Lavamund-Štalenska gora-Eibiswald-Deutschlandsberg(tu bi jaz šel v eno modelarsko trgovino)-Handalpe-Wolfsberg-Velikovec-Borovlje-Ljubelj-Kranj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi sel kdo od lastnikov tomosov in ostalih 125 4t beštij na eno malo daljšo turco.Mislim, da za popolne začetnike ni primerna.Pogoj je urejeno zavarovanje in opravljen izpit.

Dolžina je tam nekje okrog 350km.

Šlo naj bi se pa skozi naslednje kraje.

Kranj-Jezersko-Železna Kapla-Šmihel-Pliberk-Lavamund-Štalenska gora-Eibiswald-Deutschlandsberg(tu bi jaz šel v eno modelarsko trgovino)-Handalpe-Wolfsberg-Velikovec-Borovlje-Ljubelj-Kranj

Jaz bi mogoče šel, sam ne verjamem da bi zdržal. (zarad riti :whistle: ) Pa še jebe me elektronika, vse po vrsti, žmigavci ne delajo vredu, hupa ne dela.

Simptomi:

1. pod kontaktu ne delajo žmigavci, ko vklopim žmigavec, samo na armaturki sveti lučka

2. ko motor lavfa in žmigavci niso vžgani, na armaturki vseeno malo uripa lučka zanje

3. ko motor laufa, žmigavci utripajo enkrat hitreje kot bi morali

4. ko stisnem hupo, gori na armaturki znakec za žmigavce

5. ko vžgem motor nonstop svetita obe lučki zadaj, navadna in štop luč (zato mi skuri žarnico)

6. štop luč kot taka ne dela sploh

Dejstva:

1. vsi kabli in stiki zgledajo ok

2. to je začelo kar naenkrat, včeraj

3. vsa stikala so pregledana in so ok

Zdej edino možno je, da je tisti CDI al kar kol pač je zanič, oz vsaj js nimam druge razlage. Ve kdo mogoče kaj bi lahko bilo? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak kva je mene zajebala ta prodajalka :headbang: ...no sej ni važn

ej tisti kt mate motorje sm 125f z akrapovičem bi uprašu če je motor dobr a vm kej zajebava pa po terenu če dobr gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak kva je mene zajebala ta prodajalka :headbang: ...no sej ni važn

ej tisti kt mate motorje sm 125f z akrapovičem bi uprašu če je motor dobr a vm kej zajebava pa po terenu če dobr gre?

Beri zgoraj.. drugače pa je super :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi mogoče šel, sam ne verjamem da bi zdržal. (zarad riti :whistle: ) Pa še jebe me elektronika, vse po vrsti, žmigavci ne delajo vredu, hupa ne dela.

Simptomi:

1. pod kontaktu ne delajo žmigavci, ko vklopim žmigavec, samo na armaturki sveti lučka

2. ko motor lavfa in žmigavci niso vžgani, na armaturki vseeno malo uripa lučka zanje

3. ko motor laufa, žmigavci utripajo enkrat hitreje kot bi morali

4. ko stisnem hupo, gori na armaturki znakec za žmigavce

5. ko vžgem motor nonstop svetita obe lučki zadaj, navadna in štop luč (zato mi skuri žarnico)

6. štop luč kot taka ne dela sploh

Dejstva:

1. vsi kabli in stiki zgledajo ok

2. to je začelo kar naenkrat, včeraj

3. vsa stikala so pregledana in so ok

Zdej edino možno je, da je tisti CDI al kar kol pač je zanič, oz vsaj js nimam druge razlage. Ve kdo mogoče kaj bi lahko bilo? :headbang:

kolk V maš na akumolatorju ko ti motor laufa????

so varovalke ql?? releji???

če je kera masa mal oksidirala je lahk zarad tega v pizdi

ti je kera žarnca crknla pa še nisi menjal??

druga pa se trenigno ne spomnim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk V maš na akumolatorju ko ti motor laufa????

so varovalke ql?? releji???

če je kera masa mal oksidirala je lahk zarad tega v pizdi

ti je kera žarnca crknla pa še nisi menjal??

druga pa se trenigno ne spomnim :D

Ko ne laufa je 12-13 voltov. Ko smo hotr zmerit kolk je ko laufa je pa bencina zmanjkalo ko tanka ni bilo gor hehe. Verjetno je dovolj. Varovalke in vse je kul. Žarnca je crknala zadnja, ampak sem jo raje vn dal, da mi še tte ne skuri (ker štop lampa skos svet). Glih študiram zdej kje vse je zdej minus na okvirju da nebi celega motorja razdiral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak kva je mene zajebala ta prodajalka :headbang: ...no sej ni važn

ej tisti kt mate motorje sm 125f z akrapovičem bi uprašu če je motor dobr a vm kej zajebava pa po terenu če dobr gre?

Zaenkrat se vredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj.dons se furam ,se lepo ustavm motor crkne

probam pržgat ,nč.

pogledam in vidm da iz roza cevke pušča BENCIN. :headbang: :headbang: zaprem tank neha ,ga odprem spet začne.

ga probam pržgat komi komi mi ga uspe.ga stresem (če se je slučajno polvček zataknu) še zmer.

Kva narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj.dons se furam ,se lepo ustavm motor crkne

probam pržgat ,nč.

pogledam in vidm da iz roza cevke pušča BENCIN. :headbang: :headbang: zaprem tank neha ,ga odprem spet začne.

ga probam pržgat komi komi mi ga uspe.ga stresem (če se je slučajno polvček zataknu) še zmer.

Kva narest.

Če boš sam stresu ne bo pomagal, s kšnmu klučam al pa šraufncigram (izvijačam no :rolleyes: ) potolč gor, pa bi mogl bit to to.... morjo bit vibracije, ne sam tresenje, če veš kaj mislem povedat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš sam stresu ne bo pomagal, s kšnmu klučam al pa šraufncigram (izvijačam no :rolleyes: ) potolč gor, pa bi mogl bit to to.... morjo bit vibracije, ne sam tresenje, če veš kaj mislem povedat :whistle:

Bom probu.kaj pa ce ne bo delovalo?

pa tnx fingi

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bo delalo no.. js sm se kleščami po fergazerju parkrat vžgal, pol sm pa zadi motor dvignu pa ga parkrat zabiv v tla, pa je še zdej kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nisn te teme bral si sploh zamislit nisn mogu, ka vse lahk crkne na motorju :headbang:

Drugač pa delam zdej izpit z njim (z tomazinovim, ko skup delama), pa morn rečt da je fajn motor, če ne druga bi ga zarad zvoka mel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!