Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Za jakno sm dal 100 € pa je wasserdicht pa ščitnikov je miljon pa fajna je, skratka vse ma ...

Za čelado sm pa dal 140 €, špegle mam pa ž doma ene, drgač si bom pa še zdej v kratkem ene nabavu ko grem v Lojzna

Vse sm pa kupo v Forstingerjo :)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan se kdo ki ima 600SS obremenjuje s tem. :fredy:

eh lih vsak dan ne, ampak hotel sem povedat da mi je kar malo čudno kako folk še vedno to kupuje, pa čeprav bere ta forum.....tu pa vidiš da se vsak dan nekaj nekomu pokvari

Pa moraš računat kaj folk dela z njim. :whistle:

eh nejc je itak extrem :eek: , njegov se še kar dobr drži glede na to kaj dela z njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh lih vsak dan ne, ampak hotel sem povedat da mi je kar malo čudno kako folk še vedno to kupuje, pa čeprav bere ta forum.....tu pa vidiš da se vsak dan nekaj nekomu pokvari

eh nejc je itak extrem :eek: , njegov se še kar dobr drži glede na to kaj dela z njim

kaki extrem, supermoto je pač fun bike :worship: :whistle: Ne delam nič takega z njim da bi mu lahko škodovalo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tta Nula med 1 in 2 mi gre malo na živce, morš kr vredo prestajt da ti ga da v drugo...

Pa ko sm se vozo mal po tereno, v klanc, je tut kr neka v nulo met, če nimaš dojst hitrosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te muči? :whistle: Mogoče še menjalnik ni dost ulaufan k maš mal kilometrov.. men nikamor ne meče, prestave so čist lepo mehke, vedno gre v ler, edino ko se kdaj pripeljem tam nekje 60, stisnem kuplungo, pa pol mal po sprednji, pol se je treba včas dost pomatrat da lahka kamorkoli prestavim.. drugače pa bi blo lepo da bi mel 6 prestav.. :unsure: pogrešam šesto :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te muči? :whistle: Mogoče še menjalnik ni dost ulaufan k maš mal kilometrov.. men nikamor ne meče, prestave so čist lepo mehke, vedno gre v ler, edino ko se kdaj pripeljem tam nekje 60, stisnem kuplungo, pa pol mal po sprednji, pol se je treba včas dost pomatrat da lahka kamorkoli prestavim.. drugače pa bi blo lepo da bi mel 6 prestav.. :unsure: pogrešam šesto :blush:

kdaj si pa ti meu šesto da jo loh pogrešaš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jih meu na cagivi 7 :P

haha jst jih mam pa na kolesu 27... :whistle:

kaj res nobeden ne ve kje pride oljni filter pr tomosu...kr piše da se na prvem servisu menja olje pa oljni filter?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha jst jih mam pa na kolesu 27... :whistle:

kaj res nobeden ne ve kje pride oljni filter pr tomosu...kr piše da se na prvem servisu menja olje pa oljni filter?? :unsure:

mah men je reku da se sam olje menja.. jebi ga :D

Amm, glede prestav, a niso mele te stare mašine 6 prestav? Zihr se da šesta stisnat zraven notr, lol. Tk k pr štirkah peta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oljnega filtra se ne menja, ampak se samo očisti, pa še to šele po 20000km. Nahaja se pa sredi motorja, tako, da moraš komplet mašino razdret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa števec res premalo kaže.Oče pelje za mano z avtom, ko se pa ustaviva jo pa poslušam, kakšen divjak sem da ves čas vozim 115, na konce tudi 130.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jakno sm dal 100 € pa je wasserdicht pa ščitnikov je miljon pa fajna je, skratka vse ma ...

Za čelado sm pa dal 140 €, špegle mam pa ž doma ene, drgač si bom pa še zdej v kratkem ene nabavu ko grem v Lojzna

Vse sm pa kupo v Forstingerjo :)

U trgoavto je tale čelada 120€, jo je dons en frend kupu, edino kar me moti je sistem zapenjanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje tudi števec kaže premalo,ker sem sel najvec 110,po klancu navzdol pa sem ujel avto za šalo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oljnega filtra se ne menja, ampak se samo očisti, pa še to šele po 20000km. Nahaja se pa sredi motorja, tako, da moraš komplet mašino razdret.

a potem se na prvem servisu menja samo olje pa zračni filter se spuca...drugega nič??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa števec res premalo kaže.Oče pelje za mano z avtom, ko se pa ustaviva jo pa poslušam, kakšen divjak sem da ves čas vozim 115, na konce tudi 130.

Opa miki, morm probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za 130 rab kr neki časa, pa še klanc navzdol pa brez kakšnega čelnega vetra.Pa sklont se moraš.

Na prvem servisu ti zamenja olje, pa vijake zategne. To je pa vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te muči? :whistle: Mogoče še menjalnik ni dost ulaufan k maš mal kilometrov.. men nikamor ne meče, prestave so čist lepo mehke, vedno gre v ler, edino ko se kdaj pripeljem tam nekje 60, stisnem kuplungo, pa pol mal po sprednji, pol se je treba včas dost pomatrat da lahka kamorkoli prestavim.. drugače pa bi blo lepo da bi mel 6 prestav.. :unsure: pogrešam šesto :blush:

pa kva morte vsi neki ulaufavat? a žmigavce ste tud mogl kej, da delajo normalno? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomyboy ma feči ferg ;), ti lahko samo sanjaš o taki brzini

Vem ja, pa mislo sm probat, da se avto za mni pele, ne da se js pelem 130 :D

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za 130 rab kr neki časa, pa še klanc navzdol pa brez kakšnega čelnega vetra.Pa sklont se moraš.

Na prvem servisu ti zamenja olje, pa vijake zategne. To je pa vse.

kaj ti pa ma za zategvat...kere vijake?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.........a mogoče kdo ve kje bi se dalo dubit zaščito za vilice spredaj, pa kolko to stane???hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kva morte vsi neki ulaufavat? a žmigavce ste tud mogl kej, da delajo normalno? :slap:

Pr frendu prvih 500km ni hotlo v ler, pa da se ubiješ, ko ni šlo.. zdej pa je kul :whistle:

hmm.........a mogoče kdo ve kje bi se dalo dubit zaščito za vilice spredaj, pa kolko to stane???hvala...

Sem že jas hotel to.. pa ne moreš dat na tomosa, k ma neke noname kičjajc vilce gor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!