Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Pr frendu prvih 500km ni hotlo v ler, pa da se ubiješ, ko ni šlo.. zdej pa je kul :whistle:

Sem že jas hotel to.. pa ne moreš dat na tomosa, k ma neke noname kičjajc vilce gor :headbang:

moj kolega ma v yamahi že 2 leti prvo olje noter (cca 10k kilometrov), padu je z njo že neštetokrat pa še vedno vse laufa...to mate pa nove motorje pa vse crkuje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma naj bo od ferrarija...crkuje pa na tomosu in ne yamahi :worship:

Blabla hehe :) Ma ne, sej je res. Sam elektronika je kul. Vsi mehaniki so mi rekli da nekje masa ni vredu, tk da zdejle čakam enga da me pokliče, grem do njega, razderem motor, pol pa bo on štrom pogledu.. upam da bo do večera že delalo, drugače pa sem jutri zjutrej že z drugim zmenjen hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sm zajeban a

090816ayt9.jpg

(pa še res sm LAZER na tem motorju :D )

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s fullface čelado se na tomosu komot vozš....k itaq ni tazga zračnga upora k negre več kt 100 :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr frendu prvih 500km ni hotlo v ler, pa da se ubiješ, ko ni šlo.. zdej pa je kul :whistle:

Sem že jas hotel to.. pa ne moreš dat na tomosa, k ma neke noname kičjajc vilce gor :headbang:

jst dam lahko.... :worship:

post-16809-1187372094_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti vem da lahko ja... baraba :whistle: sam maš vseen iste vilce, edino kar je maš gor fajn narjen za zaščito.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma s kros celado se ni noben problem vozt...se najvecji "problem" pr taki celadi je da je ful glasna (veter)....sam jst sm naredu tud po 450km dnevno s tako celado pa ni problema...(mogoce ce mas sibke vratne misice mal bolj trpis ker je vecji upor sam se scasoma utrdis) Nosilce za zascito so dal na enduro model ker je skor obvezna oprema to sicer ti blato in prah unicjo semeringe na vilcah al se pa zabase svinjarija umes pa pol ole pusca iz vilc dokler ne ocistis... dobr jih je met tud na supermotardu ce se kej vozis po "terenu" samo ni pa lih nuja.. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kolkr sm js slišu pravt, čelada sicer ni tak problem, samo tista očala ti lahko fajn tiščijo.. tisto za ščitnike bi pa lahko dali tudi nam z supermotoji.. šparajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kolkr sm js slišu pravt, čelada sicer ni tak problem, samo tista očala ti lahko fajn tiščijo.. tisto za ščitnike bi pa lahko dali tudi nam z supermotoji.. šparajo :whistle:

Ce mas prava ocala so tok udobna da pozabis da jih mas gor... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, čez dobro leto, ko menjam motor bom tudi jaz kupil to.. ali pa še bolj udobno "navadno" čelado hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, čez dobro leto, ko menjam motor bom tudi jaz kupil to.. ali pa še bolj udobno "navadno" čelado hehe :)

Ce kupis motarda mors met kros celado...drgac zgledas softic..hehe (malo za salo malo zares) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kupis motarda mors met kros celado...drgac zgledas softic..hehe (malo za salo malo zares) :whistle:

Dej dej.. :krneki: Mah zle mal gledam okol, pa si delam načrte za naprej hehe, pa ni nobenega supermotoja dost močnega.. :unsure: Razn tisti pol k so krawe.. a pa je dost 50,60 konjev? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej.. :krneki: Mah zle mal gledam okol, pa si delam načrte za naprej hehe, pa ni nobenega supermotoja dost močnega.. :unsure: Razn tisti pol k so krawe.. a pa je dost 50,60 konjev? :wacko:

No ja zadost...odvisno za koga pa odvisno za kam...za zaprte ovinke je hitr zadost saj za zacetek...ga pa bos dostkrat odperal do konca k se bos motorja navadu... aja pa kaj je zate krawa? LC4?XT?....Ce se mislis tud po cesti ganjat in ne samo po dirkaliscu si kup KTM-a 660...bo zadost za to ,kar se pac od supermotarda lahko pricakuje...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kupis motarda mors met kros celado...drgac zgledas softic..hehe (malo za salo malo zares) :whistle:

točn tak :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če ma velkiga (kurlb namreč) pol je kul :whistle: Ubistvu je tk da bi js mel nekej imbolj športnega in mčnega, ki se ob tem čim manj kvari

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jebiga športne enovaljnike je pač treba malenkost bolj servisirat :) Ampak ni pretirano...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm šou na servis pa majo gužvo ful.. tak da mi je reku da nej pridem u tork zju3.. sam takrat bom pa

že meu ene 1000km :rolleyes: ko vsak dan naredim 100km za izpit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če ma velkiga (kurlb namreč) pol je kul :whistle: Ubistvu je tk da bi js mel nekej imbolj športnega in mčnega, ki se ob tem čim manj kvari

Sej KTM se ne kvar samo vzdrzevat ga je treba nazivu primerno....(ready to race)...sicer pa ja tud pr kurblanju je vazna tehnika..haha pa ne zajebavam se.. :whistle:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam toti KTM so mi ful čudni.. aprilia svx je dost huda, al pa husa 450.. mal smo offtopic, ampak jebi ga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kolkr sm js slišu pravt, čelada sicer ni tak problem, samo tista očala ti lahko fajn tiščijo.. tisto za ščitnike bi pa lahko dali tudi nam z supermotoji.. šparajo :whistle:

hja ti maš SM uno pa je enduro in za po cesti se vozit ne rabiš tistih ščitnikov.......sploh pa si sam reku da ti je SM lepši in si ga zato kupu, zdaj pa trpi :P vsak motor ima svoj namen in tako je tudi narejen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!