Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Še lepši (zame) bi bil z ščitniki, pa tudi prav bi mi prišli tu pa tam :D Sej verjetn se bo dalo kaj podobnega doma naredit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vglavnem da še nekaj glede bremz dodam.. res bi se nucal plavajoči disk na navadnem! Meni se je prej, ko sem se po parkingu dobrih 10 minut drkal po sprednjem vozit vse skup spet pregrelo, in glih tolk da je še primlo (pa mam DOT 5.1 zavorno olje). To so res mal zajebali pri tomosu. Ampak dokler se ne pregreje je pa fajn :naughty: Aja, pa še vedno me elektronika jebe :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre tut čist u izy po sprednem :D pa štop luč mi je crknala :P sm biu u trgoavto pa niso mel prave.. drugje še nism meu časa iskat.. bom še u univerzum šou pogledat. zj mam pa že 800km pa še nism biu na servisu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vglavnem da še nekaj glede bremz dodam.. res bi se nucal plavajoči disk na navadnem! Meni se je prej, ko sem se po parkingu dobrih 10 minut drkal po sprednjem vozit vse skup spet pregrelo, in glih tolk da je še primlo (pa mam DOT 5.1 zavorno olje). To so res mal zajebali pri tomosu. Ampak dokler se ne pregreje je pa fajn :naughty: Aja, pa še vedno me elektronika jebe :headbang:

Končno si ugotovu :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdej mi še elektro štarter tk počasi suče da je kr hudo, na kurbl morš tk srečo met da užge, edino na pritisk mi še ostane. Pizda bom fuknu motor nekam, jebemomast :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in zaradi takih malenkosti se razlikujejo slabi motorji od dobrih :)

da bi se pri tomusu mal skup postavli pa da bi nekatere dele bol kvalitetne gor montirali bi blo super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno da je regler šol? Js res nevem kaj bi blo :headbang: Mah jutr grem na servis.. k bi vsaj kak nadomesten motor dobič tačas :wacko: (lol). Vglavnem vseeno mi je kaj je narobe, če do srede nebo zrihtano.. nebo dobr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetujem ti, da greš v koper in pred tomosom zakuriš svojega, vse skup posnameš in objaviš po celem svetu....pol pa še to temo preved v ene 4 jezike pa jo razpošl po svetu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetujem ti, da greš v koper in pred tomosom zakuriš svojega, vse skup posnameš in objaviš po celem svetu....pol pa še to temo preved v ene 4 jezike pa jo razpošl po svetu :krneki:

tako je, se popolnoma strinjam, ker ta tomos ni druga za ko za zakurit....pizda nov motor pa že vse v kurcu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetujem ti, da greš v koper in pred tomosom zakuriš svojega, vse skup posnameš in objaviš po celem svetu....pol pa še to temo preved v ene 4 jezike pa jo razpošl po svetu :krneki:

Pa poudart more da je masina Yamahino sranje.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poudart more da je masina Yamahino sranje.. :naughty:

ne ker edino kaj dela tu pr tomosu je mašina, ostalo je pa vse v kurcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ker edino kaj dela tu pr tomosu je mašina, ostalo je pa vse v kurcu...

Kukr vem tud masina ne dela prevec dobr... :whistle: Pa ne pisat da je YBR in ta masina enaka...po zasnovi vrjamem da je, po kvaliteti pa ni nujno da je enaka ker je lahko serija agregatov ki grejo za prodajo prilagojena njihovi trzni politiki...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poudart more da je masina Yamahino sranje.. :naughty:

samo v osnovi, kolikor vem, komponente, ki crkujejo, so drugačne, kot na yamahah :whistle:

ne ker edino kaj dela tu pr tomosu je mašina, ostalo je pa vse v kurcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr vem tud masina ne dela prevec dobr... :whistle: Pa ne pisat da je YBR in ta masina enaka...po zasnovi vrjamem da je, po kvaliteti pa ni nujno da je enaka ker je lahko serija agregatov ki grejo za prodajo prilagojena njihovi trzni politiki...

TOČNO!

Tomosovci pobirajo mašine iz yamahinih kant za smeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tada: Ka si že mev hin ti?

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr ga peljem na servis. Če mi bo mislu kej srat da nebo priznal garancije zarad biločesa, ga bom na gobec, ker takrat pa bom znoru, resno :trance_33_sleep: Ker ne mislim niti centa dat za popravilo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa dela super, prevoženih 2800km. Delal tudi furce po 300km na dan.

Zavore se čisto nič ne pregrevajo, tudi pri vožnji s sopotnikom preko prelazov, brez problema.

Na začetku, kmalu po nakupu sem imel kratek stik v zadnji luči, sem popravil, pa uplinjač sem po 1000km malo naštelal

Tako da iz moje strani TOMOS :rolleyes: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOČNO!

Tomosovci pobirajo mašine iz yamahinih kant za smeti

Važno da imaš ybr-ja z širino koles od avtomatika, in full leet crome plastike in avspuh! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno da imaš ybr-ja z širino koles od avtomatika, in full leet crome plastike in avspuh! :worship: :worship: :worship:

samo mu vseeno ne piše TOMOS gor...no sej zato mu vsaj dela motor, ker s tem napisom je motor ožigosan za vedno pa magari ma vse menjano, je to nenazadnje šrot...hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mu vseeno ne piše TOMOS gor...no sej zato mu vsaj dela motor, ker s tem napisom je motor ožigosan za vedno pa magari ma vse menjano, je to nenazadnje šrot...hehe :D

Js nimam tega napisa več gor pa vseen ne dela hehe :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!