Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Js nimam tega napisa več gor pa vseen ne dela hehe :alien1:

ja samo enkrat je bil, to je dovolj hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem z njim zadovoljen, pa še domačo industrijo podpiram.

Imam vprašanje glede gum. Serijsko je spredaj 100, zadaj pa 130 guma. Take dimenzije v kompletu nisem zasledil, gledal pa sem Continental pnevmatike. Bi 120/150 šle na platišča širine 2,5/3,5.

Ve kdo za kakšno solidno tekstilno jakno v živih barvah.Sem gledal po trgovinah pa je večina črna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah motor je odlična stvar. :yea2: in sm z njim čist zadovoljen(razn cviljenje diskov k jih bojo na servisu zamenal)

Drugač pa majo vrjetno vsi 125 motorji kakšno težavo.pač pr tomosu jih je mogoče več sam se splača potrbet zarad tega ker je hud motor in vsi se bojo oziral za akrapotom!!!! :naughty: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za furat je res nor, vsaj dokler se cesta malo bolj ne odpre :worship: Mogoče je edino za 125-ko mal pretežek, al pa daje tak občutek. Zadnji na 85cc krosu se mi je zdelo kot da mam kolo med nogami :) Uglavnem, sm klicu na jeben servis in sploh nima cajta, tk da grem dans enkrat še do enega električarja, pa upam da mu bo ratalo najdt problem. Samo sumim da je regler šol u 3pm, ker štarterja sploh ne suče več, torej ni več štroma v akumolatorju, včeraj pa se tud po uri vožnje ni čist nič nafilal..

Aja, diskov tzi nebojo menjali, kvečjem ploščice, katere boš sam plačal :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za furat je res nor, vsaj dokler se cesta malo bolj ne odpre :worship: Mogoče je edino za 125-ko mal pretežek, al pa daje tak občutek. Zadnji na 85cc krosu se mi je zdelo kot da mam kolo med nogami :) Uglavnem, sm klicu na jeben servis in sploh nima cajta, tk da grem dans enkrat še do enega električarja, pa upam da mu bo ratalo najdt problem. Samo sumim da je regler šol u 3pm, ker štarterja sploh ne suče več, torej ni več štroma v akumolatorju, včeraj pa se tud po uri vožnje ni čist nič nafilal..

Aja, diskov tzi nebojo menjali, kvečjem ploščice, katere boš sam plačal :)

V pm kako mi nebojo menal zaston sej mam garancijo pa ne cviljo po moji krivdi tko da ne dobijo niti centa( mogoče če bo res poceni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pm kako mi nebojo menal zaston sej mam garancijo pa ne cviljo po moji krivdi tko da ne dobijo niti centa( mogoče če bo res poceni)

Po tvoji krivdi cvili ja :D Ker jih nisi pravilno utekel. Dokler primejo ne kompliciraj pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A utečt bi jih pa mogu tko da jih držim med vožnjo 3s ali 5 sekund pa spustim pa spet?

Pa a teb NejcZ cviljo?

Cviljo cviljo :) Utečeš jih pa tako da na začetku nekaj časa samo narahlo bremzaš da se pravilno uležejo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sem pa vsak dan pred lokalnemu supermarketu tuš, pa pred hoferjem, ker se učim vožnje po sprednji :) Pa mi zaenkrat ne gre več kot par metrov, ker velik napredka na dan tk ne morm nardit, pač bremze.. :trance_33_sleep: Sploh pa prednja sava prehitr spusti :huh:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sem pa vsak dan pred lokalnemu supermarketu tuš, pa pred hoferjem, ker se učim vožnje po sprednji :) Pa mi zaenkrat ne gre več kot par metrov, ker velik napredka na dan tk ne morm nardit, pač bremze.. :trance_33_sleep: Sploh pa prednja sava prehitr spusti :huh:

V kok velk pa je ta tuš .K tle k jst žvim mam sam en mali merkator-ček.

joj komi čakam ispit.Bomo šli kam na turco pa mal v krško pogledat :naughty:

Sam kurc k mam sele oktobra rojstn dan bom sele takrt 16.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah je kr velik no.. :) pol mamo pa še en vlek parking za občino, pa v Lokah pri mozirju.. tak da plac je :) In dvevno beležimo padce hehe :D Nč, grem zdej do avto električarja, brb :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah je kr velik no.. :) pol mamo pa še en vlek parking za občino, pa v Lokah pri mozirju.. tak da plac je :) In dvevno beležimo padce hehe :D Nč, grem zdej do avto električarja, brb :)

Padce.a se ti nc ne podrsa motor pa akrapo.(kako ga bos pa pol prodal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padce.a se ti nc ne podrsa motor pa akrapo.(kako ga bos pa pol prodal)

Sej ne z moje strani hehe :) Nas je več, par z supermotoji, par z skuterji.. banda uglavnem. No, js sm nazaj od avtoelektričarja. Smo pogruntali da se akumolator sploh ne fila. Kurac pa to, klical sem 8 tomosovih serviserjev, 2 kao nimata časa, 3 ne vejo kaj bi blo in so rekli da nej drugam peljem, 3 pa pravjo da so to neki novi motorji in sploh ne šraufajo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Pa še tomos Koper ne dobim n telefon. Znoru bom

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne z moje strani hehe :) Nas je več, par z supermotoji, par z skuterji.. banda uglavnem. No, js sm nazaj od avtoelektričarja. Smo pogruntali da se akumolator sploh ne fila. Kurac pa to, klical sem 8 tomosovih serviserjev, 2 kao nimata časa, 3 ne vejo kaj bi blo in so rekli da nej drugam peljem, 3 pa pravjo da so to neki novi motorji in sploh ne šraufajo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Kaj naj recem srečno pr devetem.Kurc zdej mi je zacela ze mal prednja bremza cvilt ampak samo ko bol močno zaviram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah fukno bom vse skupej nekam. Pička jim smotana, ko bi vsaj jebene servise meli urejene, al pa vsaj njihov telefon dosegljiv oz da bi se kdo javil. mater jim :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah fukno bom vse skupej nekam. Pička jim smotana, ko bi vsaj jebene servise meli urejene, al pa vsaj njihov telefon dosegljiv oz da bi se kdo javil. mater jim :xx:

Poklic v koper pa jih uprasi ali napizdi! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi pošiljam maile pa kličem pa nobenga odgovora...... :unsure: :headbang: ....nwm kaj je to s temi servisi ejj jaooo

niso resni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!