Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ja valda tomos ruls :headbang: ....ku bi meli potem usaj servise postimane...........svaka jim cast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne jokajte tok pa se raje vozte...

Tisti, ki pa pravi, da ga dobro tiši, pa lahko to pokaže v krškem 26.8. na amaterski dirki.

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne jokajte tok pa se raje vozte...

Tisti, ki pa pravi, da ga dobro tiši pa lahko to pokaže v krškem 26.8. na amaterski dirki.

Ja, bi se vozil, pa ne morem :headbang: V Krško pa sem mel namen it, ampak žal ne morem (zakaj le :rolleyes: ). Bom pa vsaj kot gledalec tam.. Verjetno bi bilt ak smao za gužvo (vsi kubiki naenkrat) pa vseeno.. jebi ga.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis dela do treh, trgovina do šestih.

Kliči sem

Dean Bremec-tomos servis koper

05 6684 589

Kaj vas toliko motijo zavore, zamenjajte ploščice s katerimi drugimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa znajo kej težit da sm kao sam šraufal(kolkr sm plastiek dol dal, to pa je vse)? Sicer nevem kk bojo vedli, sam to mi fotr že cel dan serje po glavi. Zdej se mi je končno ratalo zment v Celju da jutri pripeljem. Bomo vidl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry sam vi mate s temi tomosi več problemov ko sm jo js mel z aprilio, pa je bla res vlka jajca sam tole kulk pišete pa presega. Tulk gnarja za motor pa da vsak dan neki začne ropotat pa je**t jim ga pa kr nazaj pelem pa ga naj majo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa znajo kej težit da sm kao sam šraufal(kolkr sm plastiek dol dal, to pa je vse)? Sicer nevem kk bojo vedli, sam to mi fotr že cel dan serje po glavi. Zdej se mi je končno ratalo zment v Celju da jutri pripeljem. Bomo vidl..

na kir servis pa peleš u cele ju3? js ga tut pelem ju3 na servis k Ferjanu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kir servis pa peleš u cele ju3? js ga tut pelem ju3 na servis k Ferjanu :whistle:

Isto k Ferjanu ;) Js bom verjetn že ob 9 zjutri tm če si ne zaspim :D Kdaj pa sploh odpre on? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat je pomoje že odprt :unsure: mogoč če se mi bo dal tak zgodi ustat tut prijem takrat enkrat.. ko mi je sam reku da zju3 nej pridem enkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat je pomoje že odprt :unsure: mogoč če se mi bo dal tak zgodi ustat tut prijem takrat enkrat.. ko mi je sam reku da zju3 nej pridem enkrat :)

Ja revček, js morm uro prej ustat, oz uro pa pol da se zrihtam pa sploh do Celja pridem :D Kje točno pa je sploh.. tam za TrgoAvto?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr, upam da bodo hitr zrihtali pol.. sam če je regler al pa kej crknalo, pol bo jeba :closedeyes: Bom z busom šol domov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa znajo kej težit da sm kao sam šraufal(kolkr sm plastiek dol dal, to pa je vse)? Sicer nevem kk bojo vedli, sam to mi fotr že cel dan serje po glavi. Zdej se mi je končno ratalo zment v Celju da jutri pripeljem. Bomo vidl..

nimajo kej težit, če na plastikah ni bilo plomb (v kar sem prepričan), da se ne sme dol jemat potem ti nimajo kej (kot je naprimer na računalnikih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bi se vozil, pa ne morem :headbang: V Krško pa sem mel namen it, ampak žal ne morem (zakaj le :rolleyes: ). Bom pa vsaj kot gledalec tam.. Verjetno bi bilt ak smao za gužvo (vsi kubiki naenkrat) pa vseeno.. jebi ga.

Ti kr prit pelat v Krško, ti bomo tam zrihtal moped....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah :whistle: Če mate kak fergazer večji viška pol pa pridem :krneki: Drgač bom pa se itq šetal in če bo gil tm bom sigurno mal pogledal.. Se bo dalo test ride nardit? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K tole prebiram sm ful ampak res ornk presenečen k vidm kolk vm ga tomosi serjejo. Men moj popolnoma nič, bremze edino začnejo cvilt pri 10kmh ko upočasnjujem prej pa popolnoma nič. Skratka fuul se zadovoljen s svojim motorjem ker nimam res nobenih težav :rolleyes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tud bil.. do zdej :) Crknalo je pri 3200km.. ti maš sigurno pol manj..

Ja ravno nekako pou tega kork maš ti zdj. Bomo vidl kaj bo pol, sm pa optimističn hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem z njim zadovoljen, pa še domačo industrijo podpiram.

Imam vprašanje glede gum. Serijsko je spredaj 100, zadaj pa 130 guma. Take dimenzije v kompletu nisem zasledil, gledal pa sem Continental pnevmatike. Bi 120/150 šle na platišča širine 2,5/3,5.

Ve kdo za kakšno solidno tekstilno jakno v živih barvah.Sem gledal po trgovinah pa je večina črna.

jebeš tako domačo industrijo, če ni vredna počenega groša

Mah motor je odlična stvar. :yea2: in sm z njim čist zadovoljen(razn cviljenje diskov k jih bojo na servisu zamenal)

Drugač pa majo vrjetno vsi 125 motorji kakšno težavo.pač pr tomosu jih je mogoče več sam se splača potrbet zarad tega ker je hud motor in vsi se bojo oziral za akrapotom!!!! :naughty: :kva2:

ma ja pa res, vsi se ful ozirajo ja, ker se motor dere ko fukjen, gre pa nikamor....tisti akrapo gor pa tak nevem zakaj je sploh gor, ker to se akrapovič firma samo blamira ko dovoljuje davat avspuhe na take šrote :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno da imaš ybr-ja z širino koles od avtomatika, in full leet crome plastike in avspuh! :worship: :worship: :worship:

ga lahko pokažem še vsaj kje drugje kot samo na slikah ali v garaži oz. pr mehaniku :winkiss:

moj je vsaj vreden tiste dva jurja, tomos ni pa niti pol, čeprav se za 3 prodaja, kaj ti nucajo superduper komponente, če vse skup crkuje, misliš, da se js kaj slabš pelm?

sploh pa kaj ma tu veze moj motor :?

samo mu vseeno ne piše TOMOS gor...no sej zato mu vsaj dela motor, ker s tem napisom je motor ožigosan za vedno pa magari ma vse menjano, je to nenazadnje šrot...hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga lahko pokažem še vsaj kje drugje kot samo na slikah ali v garaži oz. pr mehaniku :winkiss:

moj je vsaj vreden tiste dva jurja, tomos ni pa niti pol, čeprav se za 3 prodaja, kaj ti nucajo superduper komponente, če vse skup crkuje, misliš, da se js kaj slabš pelm?

sploh pa kaj ma tu veze moj motor :?

navadn je bol jajca, replica je pa kr vredo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadn je bol jajca, replica je pa kr vredo

ne vprašanje je, keri je ekstra vlka jajca, keri pa malo manj ekstra vlka jajca...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!