Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

uzel bom navadnega (brez akrapota)kr un pride 200.000sit drazj.Dnarja je pa 719.ooosit(3036EUR)

aja pa pri TC-MOTOSHOP

Pol k ga dobiš enkt mi povej kakšni so kej občutki, zmogljivosti, vožnja tega navadnga sm-a k sam mislm tut tazga enkt nabavt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupsi unga rdečga na avto.netu...un je pa božanski :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kilometrov sploh nima velik pa se prodaja za ful mn dnarja kt nov pa še ful dodatkov ma gor... fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej prov, pa maš garancijo pa vse :OK: Upam da ti bo dobro služil, pa da takoj poročaš kako pa kaj in poslikaš zadevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res ej. Z unim NIČ ne boš falil!!!

se ne stinjam glih s tem! Dons ga je šov frend gledat, ker si ga je hotu nabavt, pa prav da ma gišt kriv, pa da ga nebi kupu za nobeno ceno. Nism ga preveč spraševov po podrobnostih, sam z tem nakupom bi znov kr dost FALIT.

LP

se ne stinjam glih s tem! Dons ga je šov frend gledat, ker si ga je hotu nabavt, pa prav da ma gišt kriv, pa da ga nebi kupu za nobeno ceno. Nism ga preveč spraševov po podrobnostih, sam z tem nakupom bi znov kr dost FALIT.

LP

aja btw gre za tale motor http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1343820 , če se slučajn kdo zanima zanga.

TADA14 na tem oglasu maš sliko armature, sam men je noče odpret http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1083579#

LP

se opravičujem, linki neki zajebavajo :( :(

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Linkanje je prepovedano je.. Ampak skoraj ne morem verjet da bi bil tist slab.. k izgleda pa extra lepo :doze: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne stinjam glih s tem! Dons ga je šov frend gledat, ker si ga je hotu nabavt, pa prav da ma gišt kriv, pa da ga nebi kupu za nobeno ceno. Nism ga preveč spraševov po podrobnostih, sam z tem nakupom bi znov kr dost FALIT.

LP

aja btw gre za tale motor <a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1343820" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1343820</a> , če se slučajn kdo zanima zanga.

Če je govora o rdečem, ki je slikan v garaži, so tvoje besede LAŽ( če je kateri drugi pa ne vem, drugega rdečega nisem našel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm :hmm: js temu nebi glih reku laž.....prej sm še hotu napisat: " podatki niso iz prve roke, tako da je možno da je motor čist v redu" sam sem pol sklepu da bi to znal že sami ugotovit, da sm le posredovov informacije, ki sem jih dobu, kok so pa toočne pa ne vem. no v tem primeru je lagov ta moj "frend" če pravš da je "kriv gišt" laž. zato še ni treba mene kuj napadat da lažem, to bi lahko povedu po mal bol kulturni poti, recimo: podatki so napačni, motor je čist uredu, od kje ti te podatki npr. ne pa kuj da lažem pa to :zzz: mal si narobe pristopu k tej zadevi, ampak vseen se ne bom sikiru zarad tega, je blo pa je že šlo....no če pravš da te moji podatki niso pravi, nam pa ti mal razlož, od kje poznaš motor? si morda lastnik? v kakšnem stanju je motor? uglavnem popravi me saj imaš kakor vidim zanesljive podatke .)

LP

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno mi je velik bol všeč fanticmoto. Še lepši k tomos (čeprov so tile SM itak skor isti), ma pa zadi še 2 rora. Ampak ne vem če je za na cesto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno mi je velik bol všeč fanticmoto. Še lepši k tomos (čeprov so tile SM itak skor isti), ma pa zadi še 2 rora. Ampak ne vem če je za na cesto...

Ja Fantic je homologiran z dvemi avspuhi in je homologiran enduro & motard.

Prilozim vam dve slike motorja. :D

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vaaa kok je hud tale 125ka...

Homologiran pomen da se ga lahko uporablja na javnih cestah...homologacija vključuje vse...od luči, žmigovcev, izpuha itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm :hmm: js temu nebi glih reku laž.....prej sm še hotu napisat: " podatki niso iz prve roke, tako da je možno da je motor čist v redu" sam sem pol sklepu da bi to znal že sami ugotovit, da sm le posredovov informacije, ki sem jih dobu, kok so pa toočne pa ne vem. no v tem primeru je lagov ta moj "frend" če pravš da je "kriv gišt" laž. zato še ni treba mene kuj napadat da lažem, to bi lahko povedu po mal bol kulturni poti, recimo: podatki so napačni, motor je čist uredu, od kje ti te podatki npr. ne pa kuj da lažem pa to :zzz: mal si narobe pristopu k tej zadevi, ampak vseen se ne bom sikiru zarad tega, je blo pa je že šlo....no če pravš da te moji podatki niso pravi, nam pa ti mal razlož, od kje poznaš motor? si morda lastnik? v kakšnem stanju je motor? uglavnem popravi me saj imaš kakor vidim zanesljive podatke .)

LP

Motor je v moji garaži, lastnica je moja punca.

Motor je v odličnem stanju, zato tudi ni več naprodaj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Fantic je homologiran z dvemi avspuhi in je homologiran enduro & motard.

Prilozim vam dve slike motorja. :D

IPB Slika

IPB Slika

Lep je. Men osebno najlepsi od 125 klase.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist možno

pr nekaterih motorjih, ne rabš sploh kupovat nosilca, če maš že kakšen prtlažnik gor (recimo ybr), pr večini je treba pa kupt nosilc za kufr oz. za tisto ploščo na katero daš kufr...mal si poglej kašne slike motorjev, da vidš kko zgledajo ti nosilci oz. kko so fiksirani, pa si poglej tomosa

tlele recimo maš nosilce za različne motorje, pa lahko vidš kko je fiksirano

pa tukej se tud mal vid, sicer na skuterju

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!