Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Jaz sem vprašal pri avtošoli, kjer delam izpit, pa mi je reku, da če hočem s svojim vozit, da rabim met kasko zavarovanga pa neko pogodbo z njem pa nek test še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyboy, še enkrat hvala za shemo! Me je zdle klical in reku da je zrihtu, lahko pridem jutri po motor! Pa da brez tega nebi nikol najdu problema, pa še tomos mu ni znal poslat... Maš pijačo v dobrem :whistle:

Ajde

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, čuda cajta nazaj smo se nekej menli od prednjih diskih.. mogoče kdo ve za kakega plavajočega, ki bi pasal na navadnega tomosa? Oz kje naj jih sploh iščem?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je, če je to sploh smotrn nakup.Plavajači disk je na tomosu bolj za dirke, za normalno uporabo je originalni dovolj.

Raje poglej kje bi dobil ploščice, pa ne AJP, da ti ne bo cvililo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr pa zadni 2 uri pred izpitom, v torek pa izpit!

pa da mi s5 ne vžge jutr ga kr ...nvm :alien1:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ne pali normalno? Men če dam zaug zjutrej vžge takoj k se dotaknem stikala.... no, vžigu je :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud prec vzge razn ce pozabm tacko :D (to je pa velikrat :whistle: )

A jst sm pa odšraufav uno pa obrnu za 180 pa nazaj pršraufu.tko da zdej ga prpalim se umes oblečem pa še on se ogreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jst sm pa odšraufav uno pa obrnu za 180 pa nazaj pršraufu.tko da zdej ga prpalim se umes oblečem pa še on se ogreje.

ja sm lohka pozabis na tacko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa zaenkrat (po novem) vse dela :whistle: Danes že lepih 150 kilometrov, na Roglo pa tam mal po makedamskih poteh gor pa dol. Blo lušno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, 3400km, dvakrat pa sem ga spucal vmes.. zdej ma problem pri sprednjih, k kr vn padajo.. pa pol dol visi hudič pa tišim notr in se noče zataknat, gr r :unsure: (oba prednja ja hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, 3400km, dvakrat pa sem ga spucal vmes.. zdej ma problem pri sprednjih, k kr vn padajo.. pa pol dol visi hudič pa tišim notr in se noče zataknat, gr r :unsure: (oba prednja ja hehe)

NejcZ, pa ti si expert. Teb bi moral Tomos šenkat en motor za testiranje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!