Skoči na vsebino

Čelada + dioptrijska očala


cresh

Priporočene objave

Imam doiptrijska očala in me zanima, kakšne izkušnje imate vi pri tem, če imate vizir na čeladi zaprt in če se vam rosijo šipce, skratka vaše izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno samo najslabsa.ko dezuje se zacne rositi notranjost vizirja,odpres vizir pride voda noter,zacne spricati po ocalih in se tako vsake toliko casa ustavim da obrisem vse skupaj.in ker mi gre to ze posteno na jetra bom kot naslednje sprobal nolan in pin-lock.pa da vidimo....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čelada zaradi svoje zasnove zmanjša vozniku vidni kot, če pa nosiš očala, pa še dodatno. Predlagam leče.

LP SBN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ćeprav imam visoko dioptrijo, nimam težav z rosenjem očal. Vizir na Nolanki ima pin-lock in deluje perfektno. Ice .. PRIPOROČAM. Pri prejšnjih čeladah sem opazil, da se je vizir zameglil bistveno prej kot očala. SBM -> vidnega kota zaradi očal v čeladi nimaš nič manjšega kot sicer. Glavo obrneš najbrž malo bolj kot bi jo sicer, ampak to je tako tudi brez čelade.

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če pa še očala in notranjo stran vizirja namažeš s posebnim čistilom proti rosenju (dobiš pri optikih), potem problemov ni več spljoh ... preizkušeno in odobreno ... vsaj pri meni ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očala ta križ ja ja!

Ja nekateri nimamo izbire-leče me pa tudi ne navdušijo!

Kadar je hladno je res vse skupi en velk shit, saj na semaforjih ponavad sploh ne upam dihat (sej še kar gre če semafor ni daljši od ene minute)!

Pršil proti rošenju še nisem testiral pa bo očitno treba probat!Največji problem predstavlja prev nošenje podkape, ki usmerja topel (beri vlažen) zrak proti očalom in vezirju!Sej včas očala kr snamem-tko saj prbližn vidm prometne znake!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probajte tisti sistem ki se uporablja pri potapljaških očalih:

Pljuneš na vizir, ga lepo razmažeš,spereš in zadeva se 100% ne rosi več (se hecam da ne bo kdo res po vizirju pljuval k zmešan)!

Jest mam tudi nolanko pa me zanima kaj sploh je ta zloglasni pin-lock sistem,kako deluje,zgleda....

Shit happens,unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nosim lece ze od svojega 16. leta in se v avtu in na motorju pocutim odlicno z njimi, ker kamorkoli pogledam, vidim isto dobro. Ocala sem se vcasih imel v avtu, pa me je blazno motil vidni kot... zato ocal sploh ne nosim vec na vozilih. Samo se doma, da cimbolj sparam oci.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schubert ima dober sistem.. vsaj concept.

Vizir se lahko porine na ven... stran od čelade. Zadeva se ob robovih samo odmakne za cca 1-1,5mm. Voda še vseeno ne pride v čelado (razen če si pod slapom). Poglej si v kakšni trgovini... TC jih je imel. Tudi v domžalah bi se našle. So pa dražje od večine nolank, moram pa tudi reči da mi delujejo boljše. Po specifikacijah in občutku. Pa še temni vizir pride prav...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Vizir na Nolanki ima pin-lock in deluje perfektno. Ice .. PRIPOROČAM.

TO JE ZAKON ZADEVA!...toda ostanejo ti še ocala, ki se zarosijo...uporabi zadeve proti temu...imajo vsi optiki.

quote: Jest mam tudi nolanko pa me zanima kaj sploh je ta zloglasni pin-lock sistem,kako deluje,zgleda....

To je se en kos vizirja, ki ga pritrdiš med dva pina...vizir se tesno prileze vizirju celade...je obcutljiv na praskanje..toda je na notranji strani..ni panike...pihaš in dihas vanj pa ti ga ne uspe zameglit kaj sele kaj vec...moras pa imeti bolj novo celado, ki ima to moznost vgradnje

Antifriz rulez!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celade od ca.38k sitnih naprej imajo pinlock pripravljen,dodatni "vizir" stane ca.2000 sit.vir motorjet,MB.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje okoli pin locka: ga lahko namestis na vsako celado ali samo na Nolanove?

pa se eno vprasanje: imate kaksne izkusnje s celadami AGV? model Q2 in Q3? koliko je prodajna cena teh dveh modelov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vprašanje okoli pin locka: ga lahko namestis na vsako celado ali samo na Nolanove?

Pinlock je samo za Nolan čelade. Za ostale obstaja Fog-city nalepka, ki dela enako. Stane pa v Hein-Gericke 21 EUR...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom zacenjal nove teme in bom kr tlele vprasal.

Zasledil sem celado Lazer Revolution. Ima kdo kake izkusnje s to celado? Ima kdo spoh izkusnje s celadami Lazer?

www.lazer.be/2001/02revolution.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je že Strom omenil ima proti rosenju zelo dobro razvit sistem proizvajalec Schubert pri modelu Concept - prizkušeno na lastni koži; pri vnaprej pomaknjenem vizirju o rosenju ne duha ne sluha!

LP Kasti

"It's nice to be important, but it's more important to be nice!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest moram reč da nimam nobenih problemov z rosenjem saj imam nolanovo čelado N-100 s pin-lockom ki je res super in očala se mi prav nič ne rosijo dokler je vizir zaprt....

in prav tako me ne ovirajo

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

celade od ca.38k sitnih naprej imajo pinlock pripravljen,dodatni "vizir" stane ca.2000 sit.vir motorjet,MB.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ice in vsi ostali puzdrauleni!

GLEDE PIN-LOCK !

Glede pin-lock in Nolanke. Res je deluje odlično, tudi sam sem ga preizkusil. Lahko pihaš vanj kolikor moreš, pa ga ne boš zarosil. Nolanka mora imeti na osnovnem vizirju, na straneh znotraj vizirja posebne zatiče, kamor je treba vpeti pin-lock. PROBLEM - po dolgotrajni uporabi tega "pod vizirčka" se ti zatiči znucajo in pin-lock začne izpadati. Pin-lock je namreč temen, tako da učinkovito služi tudi proti soncu in bleščanju, problem je le ko moraš ponoči to zadevo ven vzet, ker drugače nič ne vidiš. Ko se ta zadeva znuca, se ti lahko med vožnjo "dol sname" in če imaš srečo, ti pade na nos, drugače pa če imaš vizir odprt, pade ven in ga drugi za tabo lepo povozijo. Po dolgotrajnem padanju na nos mi je poleti v Puli na zboru padu ven na cesto. Služil mi je cca eno sezono. Zadeva je pa drugače odlična...resnični anti foggy in proti soncu in bleščanju enkraten-ne splača se ti kupovati temnega vizirja zaradi sonca in bleščanja.

"No revenge means no satisfaction"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

celade od ca.38k sitnih naprej imajo pinlock pripravljen,dodatni "vizir" stane ca.2000 sit.vir motorjet,MB.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ice in vsi ostali puzdrauleni!

GLEDE PIN-LOCK !

Glede pin-lock in Nolanke. Res je deluje odlično, tudi sam sem ga preizkusil. Lahko pihaš vanj kolikor moreš, pa ga ne boš zarosil. Nolanka mora imeti na osnovnem vizirju, na straneh znotraj vizirja posebne zatiče, kamor je treba vpeti pin-lock. PROBLEM - po dolgotrajni uporabi tega "pod vizirčka" se ti zatiči znucajo in pin-lock začne izpadati. Pin-lock je namreč temen, tako da učinkovito služi tudi proti soncu in bleščanju, problem je le ko moraš ponoči to zadevo ven vzet, ker drugače nič ne vidiš. Ko se ta zadeva znuca, se ti lahko med vožnjo "dol sname" in če imaš srečo, ti pade na nos, drugače pa če imaš vizir odprt, pade ven in ga drugi za tabo lepo povozijo. Po dolgotrajnem padanju na nos mi je poleti v Puli na zboru padu ven na cesto. Služil mi je cca eno sezono. Zadeva je pa drugače odlična...resnični anti foggy in proti soncu in bleščanju enkraten-ne splača se ti kupovati temnega vizirja zaradi sonca in bleščanja.

"No revenge means no satisfaction"

Popravek na gornji post:

1.) Pinlock NI NUJNO temen, ampak je lahko tudi prozoren - odvisno kaksnega izberes.

2.) Ce pinlock pravilno odstranis, ni nikakrsne moznosti, da bi poskodoval oz. obrabil cepke. In sicer se pinlock odstrani tako, da najprej odstranis celoten vezir in ga nato upognes v nasprotni smeri njegove naravne upognjenosti. Pinlock v tem primeru sam izpade in ne pride do obrabe cepkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

celade od ca.38k sitnih naprej imajo pinlock pripravljen,dodatni "vizir" stane ca.2000 sit.vir motorjet,MB.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ice in vsi ostali puzdrauleni!

GLEDE PIN-LOCK !

Glede pin-lock in Nolanke. Res je deluje odlično, tudi sam sem ga preizkusil. Lahko pihaš vanj kolikor moreš, pa ga ne boš zarosil. Nolanka mora imeti na osnovnem vizirju, na straneh znotraj vizirja posebne zatiče, kamor je treba vpeti pin-lock. PROBLEM - po dolgotrajni uporabi tega "pod vizirčka" se ti zatiči znucajo in pin-lock začne izpadati. Pin-lock je namreč temen, tako da učinkovito služi tudi proti soncu in bleščanju, problem je le ko moraš ponoči to zadevo ven vzet, ker drugače nič ne vidiš. Ko se ta zadeva znuca, se ti lahko med vožnjo "dol sname" in če imaš srečo, ti pade na nos, drugače pa če imaš vizir odprt, pade ven in ga drugi za tabo lepo povozijo. Po dolgotrajnem padanju na nos mi je poleti v Puli na zboru padu ven na cesto. Služil mi je cca eno sezono. Zadeva je pa drugače odlična...resnični anti foggy in proti soncu in bleščanju enkraten-ne splača se ti kupovati temnega vizirja zaradi sonca in bleščanja.

"No revenge means no satisfaction"

Popravek na gornji post:

1.) Pinlock NI NUJNO temen, ampak je lahko tudi prozoren - odvisno kaksnega izberes.

2.) Ce pinlock pravilno odstranis, ni nikakrsne moznosti, da bi poskodoval oz. obrabil cepke. In sicer se pinlock odstrani tako, da najprej odstranis celoten vezir in ga nato upognes v nasprotni smeri njegove naravne upognjenosti. Pinlock v tem primeru sam izpade in ne pride do obrabe cepkov.

Ja tuki sm delo napako!..ja na tak način ga nisem ven vzemal, šlo je bolj površno..(beri hitreje)..te Nolanke majo tolk zaj..eba...za vizir odstrant..da preden odstraniš vse plastike, po možnosti brez polomljenih..traja celo večnost in tako smo prišli do obrabe zatičev. No pa zanimivo, da so tut prozorni.(didnt know)

Hvala za informacijo v poduk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

... pin-lock je namreč temen, tako da učinkovito služi tudi proti soncu in bleščanju, problem je le ko moraš ponoči to zadevo ven vzet, ker drugače nič ne vidiš ...

... pinlock NI NUJNO temen, ampak je lahko tudi prozoren ...

... bom še jaz nekaj dodal:

1. obstajata dve vrsti pin-locka: zatemnjen in nezatemnjen (Gianni)

2. tudi zatemnjen pin-lock je prozoren (Speedo)

3. po moje je bolje uporabljati nezatemnjenega, proti bleščanju sonca pa lahko uporabiš sončna očala (lažja odstranitev v mraku)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tud nolan n100 in se strinjam z zadnjo ugotovitvijo.

Sem pa tudi sam zgubil pin-lock, med potovanjem v Dubrovnik.

Tako da moram letos kupt novga.Je pa ta zadevica zlata vredna

V povezavi z čelado uporabljam tudi sončna očala in zadeva je idealna

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želite namestiti pin-lock na Nolan čelado, vam priporočam, da se obrnete na Compaco v Velenje, ki je tudi generalni zastopnik za Nolan čelade.

Jaz sem danes klicala in sva se zmenila, da prinesem čelado v eno od ljubljanskih prodajaln, kjer on dobavlja čelade, pa mi jo bo odnesel, popravil še neko tesnilo na vizirju in dodal pin-lock. Ta mali dodatek me bo stal borih 3.000 SIT, kar se mi ne zdi zadosti.

Če boste klicali, se obrnite na Borisa.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam rahlo zatemnjen pin-lock pa se z njim ponoči prav dobro vidi v sončnem vremenu pa ublaži bleščanje...

glede obrabe čepkov čelado enostavno neseš v compaco in ti ga brezplačno zamenjajo

moram reč da znajo res poskrbeti za kupca

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!