Skoči na vsebino

1. Moto piknik Vrhnika -06.05. 2005


Jurij

Priporočene objave

Našel tole objavo v koledarju in ker ni nobenega drugega glasu o tem, sprašujem če kdo ve a bo al ja? Ura? dodatne info?

sicer sem še včeraj čevape pa klobasice papal, ma do sobote mi bojo spet zadišale... pa sam 10km stran je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel tole objavo v koledarju in ker ni nobenega drugega glasu o tem, sprašujem če kdo ve a bo al ja? Ura? dodatne info?

sicer sem še včeraj čevape pa klobasice papal, ma do sobote mi bojo spet zadišale...  pa sam 10km stran je...

:OK: Probaj zdržat do nedelje pa v Domžale pridi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil odgovor od enega organizatorjev:

citiram:

"Vabljeni na 1. moto piknik Vrhnika ki bo 6. maja 2005 v "Starem malnu"

pri Vrhniki.

poleg turnirja v pikadu bo še obilo hrane in pijače, večer pa bo popestren z živo glasbo. Organiziran tudi kamping. Pričetek ob 15ih.

Vstopnina:

200SIT za motoriste in sopotnike, 500SIT za ostale. Pridi v miru ali ostani doma!!!"

če ne bom mel u žepu 2x po 200, bom pa na 500 zaokrožil... :doze:

pikada pa nisem nažigal že par let... se moram spet sprobat.. kukr vem je mela št.19 zvok ki je spominjal na "pe-ma da-mu" (dolenjska verzija)... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvojna vstopnina :lol1:

dobro, 200 sit res ni prav nič... .)

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vstopnine:

V Starem Malnu imajo prostor za piknike (že večkrat sprobal). Problem je v tem, da je ta Stari Malen nekako ekološko zaščiten in je potem potrebno plačati po cca 200 SIT/osebo za nekakšno takso iz katere se potem plačuje odvoz smeti, priprava piknik prostora,.....

Za 200 sit vas že ne bo konc. Denar ne gre klubu, ampak tistemu turistično-ekološkemu društvu, ki skrbi, da za obiskovalci ne ostajajo kupi smeti, pločevink, vrečk.

Pa najbolj pogumni naj prinesejo kopalke. Voda v jezercu je osvežilna :naughty:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno kdo ne ve kako se pride do starga malna, je treba na zadnjem semaforiziranem križišču (če prideš iz ljubljane) zaviti desno in nato pelješ kilometer ali dva naravnost do makedama in potem še 2 kilometra po makedamu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti k se bojite za svoje gume <_< vm povem da sm šou že dostkrat tja in un makedam ni cross proga tko da ne rabte skrbet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a s biu ti pol en od unih dveh (in pol) :D raubritterjev?

drgač pa ... nisem sicer pričakoval kolone kot ob 3h v LJ... tok mal folka pa spet ne.. nism čaku druge runde čevapov (kuhar izginil neznanokam).. vreme se je spucu in sva šla dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: najprej je kazal kt da bo bl mal folka, zvečer se je pa kr lepo število odzvalo. :) je bla kr žurka do jutranjih ur. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a s biu ti pol en od unih dveh (in pol)  :D  raubritterjev?

drgač pa ... nisem sicer pričakoval kolone kot ob 3h v LJ... tok mal folka pa spet ne.. nism čaku druge runde čevapov (kuhar izginil neznanokam).. vreme se je spucu in sva šla dalje...

ja jest sm biv pa tamavga sem sabo imev,tko da sem mogu kmal domov,drugič pa ostanem dlje,če bo kej zanimivga ...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naslednjič - malo prej z reklamo ven...

mi bi tud prišli.

Dobil odgovor od enega organizatorjev:

citiram:

"Vabljeni na 1. moto piknik Vrhnika ki bo 6. maja 2005 v "Starem malnu"

pri Vrhniki.

poleg turnirja v pikadu bo še obilo hrane in pijače, večer pa bo popestren z živo glasbo. Organiziran tudi kamping. Pričetek ob 15ih.

Vstopnina:

200SIT za motoriste in sopotnike, 500SIT za ostale. Pridi v miru ali ostani doma!!!"

če ne bom mel u žepu 2x po 200, bom pa na 500 zaokrožil... :doze:

pikada pa nisem nažigal že par let... se moram spet sprobat.. kukr vem je mela št.19 zvok ki je spominjal na "pe-ma da-mu" (dolenjska verzija)... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!