Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

kako mate pa turo planirano...oz kje?

 

jst bom verjetno v colfoscu prespal ta en dan. vozim se pa po teh najbližjih prelazih, sella, gardena, fedaia, rolle....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc se niammao planirano, vse odvisno od dnevnega razpoloženja.

 

Najbrž pa nekam v "osrčje" v petek, potem sobota po prelazih gore/dole, nedelja pa proti domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, jst pa bom vesel, če mi tokrat uspe samo še ena celodnevna... nekje do Ampezza, pa nazaj.

a misliš da motor ne bo zdržal:-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da motor ne bo zdržal:-)

Eni mate lukno v glavi, eni mamo pa družino z mulci in vsem, kar paše zraven. :P

 

 

Drgač pa... Ko se ti bo kanjon zacelil, poklič, pa greva na krog. Boš vidu kaj Guzzi zmore :D

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličnih ca 1200km za nami!

 

Vreme fantastika, na cestah večina motoristi, temperature bi lahko rekel da poletne, edino dan se pa že kar malo pozna.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ne me "rajcat" no :cry: ....Dolomite napadam lahko šele februarja - na dilcah seveda :OK: .....imam pa še ene neporavnane račune iz lanskega leta  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me "rajcat" no :cry: ....Dolomite napadam lahko šele februarja - na dilcah seveda :OK: .....imam pa še ene neporavnane račune iz lanskega leta  :ninja:

No sam pazi tista svoja nežna kolenčka,da ne bova spet v Dolenjskih skupaj......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam pazi tista svoja nežna kolenčka,da ne bova spet v Dolenjskih skupaj......

Ne bova, obljubim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, en lep in zasnežen pozdravček iz dolomitov ;)

 

attachicon.gifalta-badia.jpg

 

Snega je zdej neki nasul, kak zgleda?

 

Se tudi nekaj spravljamo, pa do zdej je blo bol bogo kar se tiče snega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snega je zdej neki nasul, kak zgleda?

 

Se tudi nekaj spravljamo, pa do zdej je blo bol bogo kar se tiče snega

Kje je blo bogo?? Prejšnji teden je bil eden boljših smučarskih tednov v Dolomitih v zadnjih petih letih glede vremena in snega :notworthy: Vesel ko radio :kva2::yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V drugi polovici junija grem v Varese. Zamislil sem si takšno dvodnevno pot: https://goo.gl/maps/dXB3h.

Druge variante so takšne: https://goo.gl/maps/6np4G, verjetno pa je še nekaj vmesnih možnosti.

Ker grem v dvoje bi prespal nekje na pol poti (okoli Bolzana) ali pa bi prvi dan potegnil do Garde.

Kot gledam po karti je Passo Mendola (1363m) in Passo Tonale (1883) nekako najbolj zavit del poti.

Skupne poti je okoli 750 km in cca 12 ur, kar je zame dovolj za en dan (sem vozil tudi po 16 ur na dan) za dva pa bi raje razdelil na dva dni (V Vareseju moram biti najkasneje ob 10. zjutraj). Vozil bom VN900.

Ima kdo izkušnje s temi cestami in razdaljami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pretežnem delu poznam traso1, ki se mi ne zdi posebej problematična, no bila je avgusta, sredi tedna med Brunicom in Bolzanom... strnjena kolona 30km, zamaški, da peče glava.

 

Razdalja do Bolzana za en dan je po moje za dva na takšnem stroju prijetna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva varijanta je precej lepša. Taman za dva dni - langsam.

Prelaz Tonale - kot dravska dolina. Lepa, široka cesta.

Bolzano Mendola, široka in vijugasta cesta - fantastični pogled na dolino, na drugi strani pa sadovnjaki z zelo lepo okolico.

post-12625-0-70357200-1426161017_thumb.jpg

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin problem Mendole je, če kdaj postavijo radar. Ker če ga, je v riti 3/4 takratne moto populacije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jst pa še nisem bil nikoli v Dolomitih :O razen po severnejši strani, če mogoče to kaj šteje??  :cry:

Sem pa I. dami obljubil, da ji letos izpolnim to gorečo željo. - Moram pa še mal' premislit'... :hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!