Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

V istem dnevu tja in nazaj?

Sej se da. Na 110 strani teme Vtisi iz dnevnih voženj imaš mojo pot. Če ob 08:00 štartaš iz Kr. gore, si z lahkoto ob 6. zvečer spet  nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se da. Na 110 strani teme Vtisi iz dnevnih voženj imaš mojo pot. Če ob 08:00 štartaš iz Kr. gore, si z lahkoto ob 6. zvečer spet  nazaj.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam štiri dni za dolomite. Štartal pa bi od Lienza po grossglocknerju... Katero ruto mi priporocate? Mal cvikam guzvo, pa najdit hotele, nas bo šest motorjev. Thnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih izkušnjah se za hotele v juliju ni kaj bat, sem bil več let zapored tam v juliju in je vedno bilo možno dobiti sobo. gužva čez vikend je, ampak če imaš 4 dni, boš tudi užival na relativno praznih cestah. glede poti ni neke znanosti: toblach, cortina, p. falzarego, la villa, corvara. Ko si enkrat v dolomitih pač delač kroge. Če si stacioniran recimo v corvari, maš mali krog na p. pordoi, malo večji krog na p. fedaio, še malo večji na p. san pellegrino in še večji na p. rolle.  En odcep je tudi za p. Costalunga - ni nek visok prelaz, je pa lepa cesta in lep golf plac.

 

Ne vem kak tip pilotov ste, ampak če greste zaradi ovinkov tja, potem se splača potrudit in te prelaze prevozit v obe smeri in večkrat, da dobiste mal filinga za ovinke :D 

 

Se pa definitivno splača vmes en dan rezervirat za Stelvio. Ne zaradi stelvia samega, ki je mene osebno razočaral (verjetno zeradi prevelike popularnosti) ampak zaradi poti do tja. Bolzano, p. Mendola (fenomenalna cesta), p. Tonale, p. Gavia, p. Stelvio in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kak tip pilotov ste, ampak če greste zaradi ovinkov tja, potem se splača potrudit in te prelaze prevozit v obe smeri in večkrat, da dobiste mal filinga za ovinke :D

dobr se slis,. bom kr ven spisal lokacije.

... a pa je s cca 220 avtonomije kej problemov al je dost pump?

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se da. Na 110 strani teme Vtisi iz dnevnih voženj imaš mojo pot. Če ob 08:00 štartaš iz Kr. gore, si z lahkoto ob 6. zvečer spet  nazaj.

dej se link, ne najdem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/topic/39310-vtisi-z-dnevnih-vo%C5%BEenj-2015/page-110

 

Sej ni nek opis, ampak..po vrstnem redu iz zgornjega zapisa sem jo drajsal.

V glavnem; Čez Trbiž in Tolmezzo do Cortine, potem malo naokoli, pa čez Dobiacco, Lienz in Špital nazaj.

 

Pump je dosti, ampak jih je 90% self service. Parkiraš pred npr. številko 4, poiščeš, kje je sistem za plačevanje, vstaviš 20€, pritisneš 4...in zalaufa.

Ampak...po mojih izkušnjah delajo sistemi za plačevanje kot USB ključ. Saj veš, kaj mislim....vložiš, ne sprejme, obrneš, spet ne sprejme, spet obrneš...sprejme.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V istem dnevu tja in nazaj?

Ne, ta bi bila malo huda. Štartali smo v Edolu (med Aprico in prelazom Tonale) in potem čez prelaze v Dolomitih, pa Tolmezzo, Trbiž, čez Avstrijo po Rožni dolini in v Dravogradu v Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej se link, ne najdem....

oglas se pr men. Dobiš ves kartografski materjal, navodila kam in kako, hotele , itd..........pa še pir, da nauš žejn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglas se pr men. Dobiš ves kartografski materjal, navodila kam in kako, hotele , itd..........pa še pir, da nauš žejn.

pa se bom res. drug tedn! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes doživel trikrat pravi urnebes pri prečkanju Dolomitov. Noro.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes doživel trikrat pravi urnebes pri prečkanju Dolomitov. Noro.

 

Scarabeo

 Kje se trenutno nahajaš??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Kje se trenutno nahajaš??? 

Merano. Zajtrk in napad na Stelvio in v Francijo.

 

LP Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri, petek 9.7 se odpravljamo v merano- naslednji dan pa passo dello stelvio. priporoča kdo še kašno točko okoli stelvia? mogoče se splača it do švice pogledat? imamo pa rezerviran apartma v meranu za 2 dni. je še kdo gor ? se mogoče srečamo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se splača it do švice pogledat?

Splača se ne, je pa ob lepem vremenu lepo ( in drago ... )  Livigno vam je pa skoraj spotoma - tam se (upam da še vedno ) splača tankat. Seveda je treba tja zaviti čez  2 prelaza in ne čez tunel, ker potem nisi naredil nobene razlike .....  Srečno in imajte se.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce slucajno kdo jutri (nedelja) napada Stelvio mu sporocam, da je od osmih do treh zaprt zaradi dirke. V Bormiu tankali GS, XR in MS.. vsi LJ tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej če pohitite še lahko ujamete zurko na Stela alpina v Bardonecchia, verjetno je trenutno zurka na najvišjem nivoju, edino malo prašna.

Lp

PS mal naprej od Dolomitov ampak se vedno v Italij

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!