Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

On 7/26/2020 at 5:00 PM, siks said:

Uff ziher sem fasal... 

Radar je takoj pod vrhom, proti naselju Caprile, kaj hitro se ne mores peljat tam.

Drugih nisem videl, razen znanih oranznih stebrickov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Cortini in okolici na novo postavljeni črni stolpi cca 30 cm širine, visoki od oka 2.5 m.. zaenkrat pokriti s plastiko.. novi radarji? Postavljeni tudi zelo blizu, ponekod na 50 m.. glede na vozni park.. se bodo obrestovali hitro. 

 

118209229_951155002019130_72164140125117

Popravljeno . Popravil elbarto
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo..

 

Ker sem neizkušen glede letnih Dolomitov me zanima kaj pravite na vremensko napoved od torka do petka (8.9-11.9)

 

Plan so 4je dnevi moto ture.. 

In tale plan se mi je zdel precej ok... če se ni od takrat kaj spremenilo (glede cest,itd)?

 

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Karai pravi:

Zdravo..

 

Ker sem neizkušen glede letnih Dolomitov me zanima kaj pravite na vremensko napoved od torka do petka (8.9-11.9)

 

Plan so 4je dnevi moto ture.. 

In tale plan se mi je zdel precej ok... če se ni od takrat kaj spremenilo (glede cest,itd)?

 

Hvala za odgovore

v bistvu izgleda lepa. Seveda se lahko vse spremeni, dan pred odhodom so podatki boljši. Tule maš za Cortino, seveda lahko poiščeš drug kraj.

 

https://www.ilmeteo.it/meteo/Cortina d'Ampezzo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na veliko črpalkah se v zadnjem času ne da plačevati s karticami (provizije so tako drage, da zaslužek pri 15€ polnjenju ne pokrije stroška kartičnega poslovanja), zato svetujem vsem, da imate s seboj tudi nekaj manjših bankovcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, 3nity pravi:

Na veliko črpalkah se v zadnjem času ne da plačevati s karticami (provizije so tako drage, da zaslužek pri 15€ polnjenju ne pokrije stroška kartičnega poslovanja), zato svetujem vsem, da imate s seboj tudi nekaj manjših bankovcev.

Najboljš pa kanto bencina, saj 40l, da ne boš tam nič tankal pa zapravil. Pa najboljš je prvi dan pridit do Cortine pa it spat nazaj domov da bo zastonj. To so užitki.☹️??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, fwcabrio pravi:

Najboljš pa kanto bencina, saj 40l, da ne boš tam nič tankal pa zapravil. Pa najboljš je prvi dan pridit do Cortine pa it spat nazaj domov da bo zastonj. To so užitki.☹️??

@3nity dal/a čisto OK nasvet! 

Iz toskane mi je ostal račun z bonusom tankanja cca. 10€, ki si ga lahko nekam vtaknem, ker takšne tankštele nisem več srečal. Na kartico se ni dalo, pa sem vtaknil 50€ (manjšega nisem imel). Natankal sebi in kolegu polno, tretji komerad pa dotočil.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceri pa v petek ene petnajst pasotov, spal v Arrabi,vreme sajba,guzva u iber nenormalna,skratka bilo je lepo,edin kar me je motil so bli eni stajerci k so se spravl fuk fehtat eno picko ob treh ponoc in to prav pod mojim oknom,mislm da je bil rezultat neugoden za stajerce,men so pa spanje zjebal.   ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Karai pravi:
  1. tale plan se mi zdi kar ok... Je kaj za dodati oz spremeniti glede na to da je ta plan nastal pred parimi leti?

Jesenice - Kr.Gora- Tarvisio
Namesto čez Tolmezzo, greš čez Nassfeld in Monte Croce Carnico - Ravascletto - Ovaro
Postanek na Misurini
Alleghe črtaš

Drugi dan ne ponavljaš iste trase - greš raje Gardena, Campolongo in dol
Postanek na jezeru Carezza

Tretji dan iz Vipiteno greš čez Pennes in naprej dol

Četrti dan link ne deluje

Screenshot_2020-09-07-08-56-30-142_com.google.android.apps.maps.jpg

Screenshot_2020-09-07-08-57-34-469_com.google.android.apps.maps.jpg

Screenshot_2020-09-07-08-59-48-543_com.google.android.apps.maps.jpg

Screenshot_2020-09-07-09-00-14-829_com.google.android.apps.maps.jpg

Screenshot_2020-09-07-09-02-06-376_com.google.android.apps.maps.jpg

Screenshot_2020-09-07-09-02-46-279_com.google.android.apps.maps.jpg

Screenshot_2020-09-07-09-05-21-015_com.google.android.apps.maps.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ozirom, da je kar nekaj prelazov dobesedno na kupu ali relaciji 50km, res ne rabiš kaj preveč. Zapišeš tistih par najbolj markantnih (men osebno je bolj všeč kvaliteta, kot da vse natolčem v enem dnevu) se priguncaš do Cortine al kaj podobnega, pa pol enega za drugim. Vse kar rabiš je klikniti na founu al garminu passo Fedaia, oziroma kaj podobnega. 

Spanje, klikneš buking, lah tut kak dan prej. 

Ni nujno, da je moj sistem pravi, meni pa odgovarja, ker nimam preveč dela z organiziranjem.

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, MiNa said:

Vse splanirano "u nulo" :devil:.

No,mi smo za nazaj nekaj planiral pa je slo use u qurc,nazadnje smo celo gruntal da bomo sli na Feltre pa na avtocesto da bomo domov prisli,na koncu som le najdli pot nazal proti Cortini preko Belluna,smo sli pa kar cez nekaj pasotov nikad cuo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Karai pravi:

Hvala za vse nasvete.. Se javim, ko bom nazaj... ?

slike hočmo, slike, pa srečno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Al pa to :) http://snecer-poi.blogspot.com/2010/01/dolomiti-poi-2010.html

Res pa poleg Stelvia, ki pa itak ne spada v Dolomite :) 

Ponavadi je v teh hotelih (vsaj pri Gabrieli) opis izletov, rut, prelazov, tako da lahko zvečer ob modrovanju pogledaš za kakšno idejo.

 

No pri nas je Andreas pokazal to mapo in povedal kam naj gremo.

In smo naredili več kot 300km in več kot 10 prelazov v enem dnevu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!