Skoči na vsebino

motosvet.com nalepke?


Priporočene objave

  • 7 mesecev pozneje...

Zadnjič mi je eden od prijateljev forumašev povedal, da so obstajale tudi "Motosvet" nalepke za motorje modre barve. Noise Data, Codeine, če je še kaka na voljo, bi lepo prosil kar za dve :oops: , da dam na vsako stran motorja po eno. Imam ravno doma vso sneto plastiko, pa bi bila lepa prilika za lepljenje. Po dogovoru bi jih prevzel kar kako sredo v OLP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke so pri Codeinu, zato dvomim, da mi jih bo uspelo prinesti preden se zgodi NFS v Kranjski... Tam pa bodo... različne velikosti, različne barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Na, zdaj mi je pa še bolj žal, da ne morem na NFS. Bi se morda kdo od forumašev žrtvoval kot zastopnik na NFS za pridobitev dveh nalepk zame? :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalp, bom pogledala, če imam jst še kakšno modro. Če ne, ti pa še vedno lahko kako rumeno ali pa oranžno dam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, hvala! Če bi lahko pogrešala tisto tamodro nalepko... Bo pa zaenkrat samo na eni strani Transe. :D Se mi pa nič ne mudi. Lahko počakam do NFS - itak gre plastika šele spomladi nazaj na motor. Ampak skrbi me, da se v veselem vzdušju nobeden ne bo spomnil na nalepke. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Danes sem tudi jaz prvič videl motosvet.com nalepke, na ridah jih je melo nekaj motoristov prilepljene na motociklih. Zanima pa me, če ima mogoče kdo kakšno odveč, oziroma če kdo ve kje bi lahko te nelepke dobil/kupil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji mi PM... nalepke imam vsake toliko s sabo v OLP, v Ribnem na primer na forumskem sem jih tudi imel itd... Dobiš, dobiš.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imate tudi kakšne za na avto? Trenutno motorja še nimam, pa bi z veseljem dal nalepko na zadnjo šipo avtomobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji mi PM... nalepke imam vsake toliko s sabo v OLP, v Ribnem na primer na forumskem sem jih tudi imel itd... Dobiš, dobiš.. :D

Ha, dobr da si povedal. Ko te naslednjič videm ti zatežim. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke bomo zrihtali takoj, ko pride Codeine iz Švedske... To bo čez cca 10 dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud, jest tud !!!

Noise, men si jih tud oblubu! K te naslednjič srečam, ti zatežim! :D ;)

Popravljeno . Popravil smeško
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte malo napisat kake so dimenzije nalepk!Pa barve...

Jst rabm ful diskretno ker jo nimam kam prpokat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Ma če ji že talate bi se tud jest ponudil za imetnika ene ali dveh po možnosti ne preveč velikih in bele barve.

Ižanc

P.S.: Uf čist pozabu, tud kakšne majce se ne bi nič kaj preveč branil

Popravljeno . Popravil Ižanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz bi vzel eno belo za zadaj na kovček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!