Skoči na vsebino

motosvet.com nalepke?


Priporočene objave

A bi se mogoče dalo zrihtat da jih pošlješ po pošti? Plačam poštino. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke so v Ljubljani. Če je interes, potem jih prinesem danes na 3M. Recimo okoli sedmih.

Alla

Pismo a raven dones, k mene ne bo na 3M. A se da za drug teden zment?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki bi prišli do Celja po nalepke lahko računate na jutri popoldan!! :OK:

Se lahko nekje zmenimo in pridete vsi, da se ne iščem z vsakim posebej.... :oops: sam če mi vsak da za en pir kako bom pa domov prišu .) :D :D :D :D

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo zaloga zdržala do drugega tedna, pol ni panike.

Alla

Držim pesti!! :OK: AL pa ce se tko zmenva da eno nalepoko spravis zame :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ni panike, lahko pridete v čim večjem številu...mi bo Greenninja :wub: pomagala spit....no ali pa me bo spravila varno domov .) .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi bo Greenninja :wub:  pomagala spit....no ali pa me bo spravila varno domov  .) .)  :OK:

:love1: seveda dragi.. al eno al pa drugo.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki bi prišli do Celja po nalepke lahko računate na jutri popoldan!! :OK:

Se lahko nekje zmenimo in pridete vsi, da se ne iščem z vsakim posebej.... :oops:  sam če mi vsak da za en pir kako bom pa domov prišu .)  :D  :D  :D  :D

Decaf!

Zainteresiran! Samo ne vem kje in kdaj se dobimo v Celju. Glede pira - rade volje! :OK: :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zainteresiran! Samo ne vem kje in kdaj se dobimo v Celju. Glede pira - rade volje! :OK:  :yea2:  :yea1:

Nalepke- jutri popoldan, nekje v Celju. Tam ob ene 6-ih, 7-ih popoldan, lokacija po dogovoru z trenutno odsotnim Decafom, bova pa sporočila. :winkiss: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kar v XXX-ih ali pa če imate kakšen drug predlog....ura pa lahko okol 6 :OK:

Se še oglasiva, da potrdimo točen čas in lokacijo, vi pa povejte če ta ustreza .)

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kar v XXX-ih ali pa če imate kakšen drug predlog....ura pa lahko okol 6 :OK:

Se še oglasiva, da potrdimo točen čas in lokacijo, vi pa povejte če ta ustreza .)

Decaf!

A XXX je kaki lokal? A je v centru? Sicer pa saj je vseeno, mi bote že povedali1 Ura pa mi tudi paše, pa še kako lahko rečemo. Te pa se vidimo! :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za lokal celjskega motorističnega kluba xXx, in sicer je lociran na kidričevi cesti (relacija križišče pri vojašnici->rog. slatina), bivša Piksna (P-x-na)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kar v XXX-ih ali pa če imate kakšen drug predlog....ura pa lahko okol 6 :OK:

Se še oglasiva, da potrdimo točen čas in lokacijo, vi pa povejte če ta ustreza .)

Decaf!

to pa nau blema... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem že danes v vrsto stat !!!  :lol1:  :lol1:

jaz jo bom tud dajle u Cjele užgal, a pol moram spalko zravn uzet :? , upam da se mi je že posušila od Izole :hmm:

(nalepkomanijapress) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm nad temi nalepkami že obupal. če bi se pa najdu kkšn car, k bi mi jih lahko po pošti poslov, bi blo pa res ql. sej bi plaču s kkšnimi tekočimi zadevami. rabu bi pa 4 nalepke, če jih ma gdo, in da mi nebi blo treba v velenje ali celje sam zarad nalepk hodt. no če ma kdo še kkšne nalepke, in mi bi jih lahko poslov, prosm da napiše PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla eni so tako leni, da jim jih boš zgleda morala domov nest pa še po možnosti nalepit na motor :grrr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decaf,...hvala :OK: :worship:

k se segreje, sprobej Dvor-Kočevje in ulet na pir :OK:

P.S. sm mislm da se bom kljub vsemu v sredo kr francoza naredu in pršu na 3M, tko da od Alle dobim,......

nalepke seveda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil učirej dol z motorjem, ni blo nobenga :(

dans bo pa djež :angry2: , bom moral pa z Zetorjem prit :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decaf,...hvala :OK:  :worship:

k se segreje, sprobej Dvor-Kočevje in ulet na pir :OK:

Malenkost....bomo uleteli kaj mimo, sam vreme se naj zrihta, pa kolega naj zrihta motor....pa seveda še nekoga počakamo, da nabavi moped nazaj in potem pridemo v popolni zasedbi .) :D :D :D

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!