Skoči na vsebino

motosvet.com nalepke?


Priporočene objave

Itak je tale BMW na levi ves zjeban. Nalepka je postrani, pa tud levega ima povešenega (smernik namreč) :P

Ali se je tudi monterju na tekočem traku roka tresla od drkanja ko je šraufal smernik :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je tale BMW na levi ves zjeban. Nalepka je postrani, pa tud levega ima povešenega (smernik namreč)  :P

Ali se je tudi monterju na tekočem traku roka tresla od drkanja ko je šraufal smernik  :D  :D

ko ji je motoristek za rit stopil, ji je vse padlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej mi kam lahk prletim po nalepke, če jih je še spljoh kej ostalo ??

:hmm: V Velenje ali pa ko se bom kaj vozil (če bo vreme dalo) se lahko nekje dobiva!

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Priznam da sem :topic:

Ampak vse teme o majicah so zaklenjene.

Imam pa predlog za nove majice če jih še ni.

post-5391-1120818903.jpg

:OK: Pa dodat seveda www.motosv....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

alpa raj nej kdou pove ki se jih sploh da dobit v naslednjih tednih... (sorry sam ni se mi lih dal 18 strani brat.)

lp :krneki: GHOST RIDER :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpa raj nej kdou pove ki se jih sploh da dobit v naslednjih tednih... (sorry sam ni se mi lih dal 18 strani brat.)

lp  :krneki: GHOST RIDER :krneki:

Ta teden no probs v Velenju ali mogoče kdaj v Celju....details on PM!

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden no probs v Velenju ali mogoče kdaj v Celju....details on PM!

Decaf!

jutri bi lahko uletel ob 18h k XXXom na celjski motosvet, pa boš malce raztalal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A obstajajo še kakšne Motosvet nalepke, ki niso sive?

Ker men se tele prav nič ne vidjo na ALU kufru... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam še 3 črne. Samo jih ne mislim pošiljat po pošti al nosit bogve kam. Za vikend se me najde na Vranskem, v sredo pa pridem na 3M.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam še 3 črne. Samo jih ne mislim pošiljat po pošti al nosit bogve kam. Za vikend se me najde na Vranskem, v sredo pa pridem na 3M.

Alla  B)

Zdaj samo še 2 (dve) :grim

TNX, Alla :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj samo še 2 (dve)  :grim

TNX, Alla  :004

prinesi nalepko na ivarčko jezero a bi to šlo :hmm: danes če prideš gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi šlo, ker samo zaradi ene nalepke pa res ne bom hodila na Ivarčko.

Kot sem napisala: za vikend se me da najt na Vranskem, ostalo pa sreda zvečer na 3M, pa še to samo takrat, če je kdo zainteresiran za nalepke.

Na razpolago sta še 2 črni nalepki in nekaj srebrnih.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam še 3 črne. Samo jih ne mislim pošiljat po pošti al nosit bogve kam. Za vikend se me najde na Vranskem, v sredo pa pridem na 3M.

Alla  B)

Ej,

js bi imel eno črno.

Se javim za vikend na Vranskem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,

js bi imel eno črno.

Se javim za vikend na Vranskem...

Težka bo. V soboto odhajam na dopust, tako da me naslednja 2 vikenda ne bo doma.

Razen če se zmeniva v petek zvečer v baru Luna na Vranskem (ob glavni cesti, malo naprej od Vranskega, proti Ljubljani).

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Zanima me, če bi lahko dobil kje dve nalepki v okolici Maribora ali Murske Sobote. Kam dalje ravno ne mislim hodit zaradi dveh nalepk.

Apače-Maribor? nisi ravno dost na cesti, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm na cesti sem kar dosti. Samo mi nekak čas ne znese za kakšne daljše ture. Večinoma vozim kakšne turce po prekmurju ali pa na štajerskem v samo ne kaj dalje kot sto km od maribora.

Mogoče se še najde kak teden, ko bo več časa, z ugodnim vremenom za kam dalje.

Eh sem že off topic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bi lahko dobil kje dve nalepki v okolici Maribora ali Murske Sobote. Kam dalje ravno ne mislim hodit zaradi dveh nalepk.

Če bi si celo temo prebral :slap: :slap: (par strani nazaj) bi videl, da jih v Prekmurju ni problem dobit oz. tud kje vmes na relaciji Velenje - Murska Sobota!! :whistle:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi si celo temo prebral :slap:  :slap:  (par strani nazaj) bi videl, da jih v Prekmurju ni problem dobit oz. tud kje vmes na relaciji Velenje - Murska Sobota!! :whistle:

Decaf

Sem že prebral no :P . Decaf če se boš kaj vozil v okolici Maribora ali Murske Sobote bi te lepo prosil, če bi se lahko dogovorila kje se dobima. Če pa bo v naslednjih tednih lepo vreme, pa mogoče celo jaz priletim kaj do velenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že prebral no :P . Decaf če se boš kaj vozil v okolici Maribora ali Murske Sobote bi te lepo prosil, če bi se lahko dogovorila kje se dobima. Če pa bo v naslednjih tednih lepo vreme, pa mogoče celo jaz priletim kaj do velenja.

Ta vikend lahko v MS oz. kje vmes na poti do tja! Pošlji PM za podrobnosti! :ninja:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!