Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      LIMAM ...         Ker ne vem kdaj se bom zopet spomnil, da bi z mojo Lancio še prevozil "krog ali dva", sem dopoldne najprej vstavil vseh šest "myself narejenih varoval" na svoja mesta, da mi jih slučajno ne bi bilo treba kdaj narediti še enkrat. Po tem pa sem v delavnici seveda neuspešno iskal polnilni kabel za sprejemniški paket akumulatorjev, ker so mi ta kabel in še kakšen drug,  v času po moji prometni nesreči "čudežno izginili".   Sicer ta polnilni kabel uporabljam samo za praznenje NiCd in NiMh akumulatorjev, ker še nisem pozabil, da je treba ti dve vrsti akumulatorjev pred ponjenjem izprazniti, ker če jih samo dopolnjujemo se kapaciteta teh akumulatorjev postopoma znižuje zaradi "spominskega efekta" ...      Sicer meni akumulatorjev ne bi bilo treba prazniti, ker ima moj polnilec tudi možnost polnjenja v načinu "reflex mode", ki omogoča ravno to, da akumulatorjev pred ponjenjem ni treba prazniti, ampak "čez sigurno ga ni" ...  
    • VS800
      USak po mau, pa boš mela usega zadoST
    • dr.looney
      Sej od tupeja sem mu iskri..... sintetika 
    • mojamiska
      Malo sem brala te vaše citate in dognanja in opažam, da nekateri še zmeraj trobite isto. Ta vrsta korona virusa se ne prenaša preko živalske dlake.... V vseh člankih, ki ste jih "prilepili" je napisano, da je človek okužil žival in ne obratno. Eni pač terate svoje in tisti, ki to ste, se boste že našli v tej moji pisariji. Ko bi vsaj bili mi vsi neki hudi strokovnjaki z mano vred, no ja potem bi bila kaka izjava tudi verodostojna. A ja še to, tisti, ki je pač omenil netopirja kot  izvor okužbe na tisti kitajski strašno "higienični" tržnici... Ta okužba je bila preko ne zadosti toplotno obdelanega mesa, tako kot ptičja, prašičja in še kakšna. Ve se tudi, da  te zadeve uspevajo na svinjariji in higiena oprostite na kitajskem ni ravno močan člen. Morda še neko naključje, 200m stran od te tržnice je vojaški laboratorij.....  
    • Alla
      LAhko mi tud ti ddostaviš kaj hrane, maUS
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!