Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Ok, torej če ma un res... Morem po novem farbat in brusit brez maske, ker bom fasu acidozo ki vs zadihan drgnem un šmirgl papir al pa šwicam s fleksarco v roki, in to ne s ro blago masko ampak fpp2 vsaj. Dobro je vedet jas sem pa bedak mislil da je voljše da nosim masko... 
    • Snečer
      Slo je po Mariborski vstaji očitno ubrala drugačno pot kot Hrvaška. Ne naenkrat, ampak lepo počasi, tu pa tam kakšen in se nabere   Naši sicer niso tako "nevarni", ker je vsak opozorilna tabla pa sorazmerno velika škatla. Hrvaški so pa vrhunski, nič se nismo naučili  
    • Vito23
      V petek razmišljam, da bi šel na Rab ampak vidim, da je napovedano veter in sunki do 50kmh... Enkrat sem že doživel burjo ob jadranki pa jo nebi rad še enkrat. Na windy gledam se skos spreminja... 😕 Kdaj hrvatje zaprejo jadranko?
    • Snečer
      v obe smeri sem nastavil, miskim da lahko meri spredaj in zadaj, za avto seveda
    • ChuckNorris
      Da probam, sem danes namontiral zadaj SF+. Zadnja M7RR je zdržala 3500km, prejšni teden sem pa žespet povozil žebelj. 🤬 Sicer bi še šla cca 500-1000km ampak sem jo preventivno menjal. Tako da imam zdaj spredaj M7RR ki se bo peljala še nekaj časa zadaj pa novo SF+. Pa da vidim kako dolgo se bo peljala Mitaska.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!