Jump to content

Recommended Posts

• Replies 782
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Alla

47

• Noise

28

• decaf

24

• snoopy

22

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Motosvet ^^

Dogovor z Gregorjem-Codein je potrjen. Ko bo čas odrežem nekaj nalepk, postopek bo isti kot pri Alli, vi meni pošljete kuverto v kuverti. Ko se bo sezona začela, pa se lahko tudi za prevzem zmeni

Ne razumem ravno prošenj za nalepke (ok, nekteri bi jih radi imeli) ... lastnik spletne strani pa bi jih moral ponujat , ne pa da jih ni, da jih zmanjka in ljudje fehtajo da bojo lahko delali reklamo

Posted Images

Špilferderber
Ne bom se z nobenim stiskala. Moj opis: kratki svetlo rjavi lasje, plave oči, 172 cm, 60 kg. Na dolgo se pa ne znam opisat ;)

Alla B)

tole se bere kot kakšna rubrika v salomoncu.. :naughty:

A v salamoncu so tako suhoparni podatki? :blink: Pa menda ne za kakšne vroče linije? :blink: :blink: Mislim :hmm: ....ker potem morate imet pa moški res bujno domišljijo, da na take oglase padate :doze: ;) :P

Alla :evilgrin:

Ne bom se z nobenim stiskala. Moj opis: kratki svetlo rjavi lasje, plave oči, 172 cm, 60 kg. Na dolgo se pa ne znam opisat ;)

Alla B)

:blush: tolk sem se že veselil , da te bom vidu , pol me je pa dež prepodu :cry:

Dež prepodu :eek:

Jaz bil tam od petih do sedmih, no Alla je napisala da pride malo kasneje, na srečo mi je ni bilo treba čakat, ker trenutno ne potrebujem nalepk :devil:

Dež prepodu :eek:

Jaz bil tam od petih do sedmih, no Alla je napisala da pride malo kasneje, na srečo mi je ni bilo treba čakat, ker trenutno ne potrebujem nalepk :devil:

:hmm: Mal narobe sem se izrazu , ni me prepodu , temveč mi je prekrižal načrte :BUA: Ko sem hotel od doma , se je ulilo :cry:

No, prinesla nalepke ob dogovorjeni uri na dogovorjen plac.

Ampak junake željne nalepk je prestrašil dežek. :grrr Ampak saj od sedmih dalje ni deževalo. :grim

C c c fantje......sam pol se ne pritoževat, da ne zrihtamo nalepk! :glare:

Alla B)

Ampak junake željne nalepk je prestrašil dežek. :grrr  Ampak saj od sedmih dalje ni deževalo.  :grim

C c c fantje......sam pol se ne pritoževat, da ne zrihtamo nalepk!  :glare:

Alla B)

:hmm: Pa drugič in vseeno hvala :OK:

Ampak junake željne nalepk je prestrašil dežek. :grrr  Ampak saj od sedmih dalje ni deževalo.  :grim

C c c fantje......sam pol se ne pritoževat, da ne zrihtamo nalepk!  :glare:

Alla B)

Ja žal res. Pr nas je tko lilo da si se ven nisem upal. Sem mislu da me bo kr odplaknilo. :cry: <_<

Sem tud js slišal okol govorit da je baje še živ :OK: .......sam preverjal govoric pa res nisem :slap:

Decaf ;)

povej mi kam lahk prletim po nalepke, če jih je še spljoh kej ostalo ??

Edited by Zdrawc