Skoči na vsebino

motosvet.com nalepke?


Priporočene objave

Kam moram in kaj vse poslati za motosvet nalepke? :blush:

Hvala za odgovor tistemu k se mu lub napisati. :wub:

Send S-SA-Envelope" to us...

Pošljite v kuverti na vas naslovljeno kuverto z znamko na naslov:

---

motosvet.com (za nalepko)

Bevkova 8

3320 Velenje

----

kuverti dodajte še listek, kjer specificirate črno, belo ali srebrno barvo nalepk, pa jih dobite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 1. JUNIJA sem že poslal prvo kuverto za nalepke do sedaj še nisem dobil NIČ :angry: :angry: :angry:

Drugo kuverto sem poslal 12. JUNIJA, do danes še nisem prejel niti ENE nalepke :angry: :angry: :angry: A mi lahko kdo od velecenjenih izdelovalcev nalepk odgovori ali je to NATEGOVANJE ali zbirate znamke in kuverte??? Ali ste pa PRELEPILI moj naslov in jih poslali komu ki je pri KORITU??? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes že drugič poslal kuverto, upam da mi bodo VRLI motosvetovci zdaj končno poslali nalepke :yes:

Kaj nisi dal 10 ojrotov not... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 1. JUNIJA sem že poslal prvo kuverto za nalepke do sedaj še nisem dobil NIČ :angry: :angry: :angry:

Drugo kuverto sem poslal 12. JUNIJA, do danes še nisem prejel niti ENE nalepke :angry: :angry: :angry: A mi lahko kdo od velecenjenih izdelovalcev nalepk odgovori ali je to NATEGOVANJE ali zbirate znamke in kuverte??? Ali ste pa PRELEPILI moj naslov in jih poslali komu ki je pri KORITU??? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Dihaj, dete, dihaj!

Vsekakor ne delajo in odpošiljajo nalepk vsak dan. Mogoče jih je trenutno zmanjkalo in samo 2 nalepk res ne bojo šli specialno zate delat. Malo potrpljenja res ne bo škodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi rabil ene par malih nalepk :rolleyes: pridem osebno iskati... tudi do Alle... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa poslal par tednov ze nazaj,.....samo sem bil tak pametn da sem na notranjo kuverto pozabo svoj naslov napisat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dihaj, dete, dihaj!

Vsekakor ne delajo in odpošiljajo nalepk vsak dan. Mogoče jih je trenutno zmanjkalo in samo 2 nalepk res ne bojo šli specialno zate delat. Malo potrpljenja res ne bo škodilo.

Nihče nič ne reče, ampak če se že greste ta šport, bi lahko vsaj sporočili, da pač nalepk en čas ne bo.

Js sm jih dobu takoj...je pa res da sem bil med taprvimi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče nič ne reče, ampak če se že greste ta šport, bi lahko vsaj sporočili, da pač nalepk en čas ne bo.

Js sm jih dobu takoj...je pa res da sem bil med taprvimi :whistle:

Lepo si jim to povedal, upam da bo kakšen odgovoril kdaj bomo dobili nalepke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja, nalepke so bile malo večje kot sem mislil da bodo, tako da jih nisem mogel nalimat na prvotno zamišljeno mesto. (lahko da sam kriv,če sem narobe naročil :whistle: ). Potem sem jih malo modificiral in sedaj izgleda to tako:

image001pi1.th.jpg motosil8.th.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jih pridem komot osebno iskat, ammmm sem v Veleju domačin :whistle: ( skoro no ) pa rabim jih do ponedeljka :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja, nalepke so bile malo večje kot sem mislil da bodo, tako da jih nisem mogel nalimat na prvotno zamišljeno mesto. (lahko da sam kriv,če sem narobe naročil :whistle: ). Potem sem jih malo modificiral in sedaj izgleda to tako:

image001pi1.th.jpg motosil8.th.jpg

L.P. a bi lahko povedal kdaj si naročil nalepke, ker jaz jih namreč čakam že skoraj mesec :BUA: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potprljenje, potrpljenje...tle vsaj ne veste, kdaj sploh naj bi dobil...js že 14 dni čakam žmigavce, obljubljene pred 1im tednom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa, opa :D ju3 tut js pošlem :P

a tamale nalepke so tut že? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jih pridem komot osebno iskat, ammmm sem v Veleju domačin :whistle: ( skoro no ) pa rabim jih do ponedeljka :krneki:

Naaa... raje ne... boš prej dobil po pošti kot nas našel :D

jaz sem pa poslal par tednov ze nazaj,.....samo sem bil tak pametn da sem na notranjo kuverto pozabo svoj naslov napisat :headbang:

Pošlji mi naslov na PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, če jutri pošljem kuverto je možno dobit nalepke za na tablico o katerih je bilo nekaj strani nazaj govora? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, če jutri pošljem kuverto je možno dobit nalepke za na tablico o katerih je bilo nekaj strani nazaj govora? :hmm:

Hmm, za to bo poskrbela naša ljubljanska centrala. Mislim, da jih je cca 5 na voljo v tem trenutku.

Pošlji kuverto s kuverto (na kateri je znamka in tvoj naslov) na

Lidija Mejaš,

Pot Draga Jakopiča 18a,

Ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!