Skoči na vsebino

Čelade - popravila, barvanje, Paintbrush...


pupa

Priporočene objave

You are missing a point here.... :grim

Sorry, niti slučajno!!!  Vse kar je smrdelo po nacizmu, fašizmu mi ni po godu. Pač mi g. diktator in fašist Franco :BUA:  in vse kar si je lastil, med drugim tudi nogometni klub Real, preko katerega je bilo narejeno veliko slabega, ne bo nikoli klub, ki bo deležen kanček mojega spoštovanja, zaupanja, simpatij. :nono:  Seveda sedanji igralci s tem nimajo nobene povezave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, niti slučajno!!!  Vse kar je smrdelo po nacizmu, fašizmu mi ni po godu. Pač mi g. diktator in fašist Franco :BUA:  in vse kar si je lastil, med drugim tudi nogometni klub Real, preko katerega je bilo narejeno veliko slabega, ne bo nikoli klub, ki bo deležen kanček mojega spoštovanja, zaupanja, simpatij. :nono:  Seveda sedanji igralci s tem nimajo nobene povezave. 

Odlicno, da vemo kaj si ti mislis o doticnem klubu. :grrr  Pac si je nekdo zelel, ker je "fan". A misls, da ga zanima fasist al fuzbal? :eek:

A si loh dam Olimpijo na celado? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dlje trajal, da se je nekdo v to spotaknu, kot sem pa pričakoval :)

 Glej Art, so pač stvari, preko katerih ne moram. Fuzbal je pač tisti, ki mi polek motorizma pomeni tudi veliko. Prav tako tudi zgodovina klubov. Upam, da razumeš kaj ti želim objastniti. Sam kot tak pa nimam niti najmanjše pripombe na tvoje dobro delo. Nasprotno. Takšno delo cenim in spoštujem. Bi pa lahko v bodočnosti rekla kaj, kako polepšati eno Schubert-ko v barve mojih dveh najljubših klubov še iz zgodnjih otroških let pa vse do danes. Eden je iz mojega mesta, drugi pa od tam kjer je doma najbolj znana nogometna himna. (Napisano v rdečem pod mojim podpisom).

 

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno, da vemo kaj si ti mislis o doticnem klubu. :grrr  Pac si je nekdo zelel, ker je "fan". A misls, da ga zanima fasist al fuzbal? :eek:

A si loh dam Olimpijo na celado? :evilgrin:

Olimpijo!? :eek: Misliš, NK Bežigrad. :whistle:  :P Lahko, lahko, mirne volje, tako lepo zeleno pa banano z majmunom. :010  .)  :P  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, glej, ni panike, sem vzel izjavo z nasmehom na ustih, ker vem kakšne so stvari glede fuzbala. To je čelada za mojega nečaka in njemu je pač kul Real (drug nečak je pa za Barco in je reku, da je lepa, ampak bedna  :glare:  ). Jaz ne sprašujem, samo naredim ;)

 

Pa lep podrav v vinograde

Martin

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno, da vemo kaj si ti mislis o doticnem klubu. :grrr  Pac si je nekdo zelel, ker je "fan". A misls, da ga zanima fasist al fuzbal? :eek:

A si loh dam Olimpijo na celado? :evilgrin:

dej rajši NK Zavrč  :lol1:   

 

 

ps. če ne veš kdo to je.... to je dober klub, so zadnjič Maribor šolal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Veliko bolje.  :grim

 

Meni edina všečna replika, ki pa sem jo žal zamudil pri Compacu :( :

 

Jaz sem imel to zamisel že davno pred tem, pol me je pa Checca prehitel...... Motilo me je pa edinole to, da bi mogla bit' plava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čakaš, miško :hmm: da bo prej pomlad? :lol:

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zad je pravi fashion barvanje čelad, samo noben se več ne vpraša, kako agresivne vsebine barv vplivajo na samo strukturo čelad. Sam sem večkrat prebral, ne barvati, poškodovali boste strukturo čelade!

Dvomim, da so vsi, ki naknadno barvajo čelade, kemiki, ki bi se spoznali, katere so sestavine barv, s katerimi barvajo čelade!

Mogoče pa je za tole, za marsikoga malenkost, vseeno! Samo da je lepo, o varnosti pa kje drugje. Mogoče komu v razmislek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zad je pravi fashion barvanje čelad, samo noben se več ne vpraša, kako agresivne vsebine barv vplivajo na samo strukturo čelad. Sam sem večkrat prebral, ne barvati, poškodovali boste strukturo čelade!

Dvomim, da so vsi, ki naknadno barvajo čelade, kemiki, ki bi se spoznali, katere so sestavine barv, s katerimi barvajo čelade!

Mogoče pa je za tole, za marsikoga malenkost, vseeno! Samo da je lepo, o varnosti pa kje drugje. Mogoče komu v razmislek!

pa sej čelada ni s čokolade narejena, nooo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zad je pravi fashion barvanje čelad, samo noben se več ne vpraša, kako agresivne vsebine barv vplivajo na samo strukturo čelad. Sam sem večkrat prebral, ne barvati, poškodovali boste strukturo čelade!

Dvomim, da so vsi, ki naknadno barvajo čelade, kemiki, ki bi se spoznali, katere so sestavine barv, s katerimi barvajo čelade!

Mogoče pa je za tole, za marsikoga malenkost, vseeno! Samo da je lepo, o varnosti pa kje drugje. Mogoče komu v razmislek!

Uporablja se barve na vodni osnovi in školjki, če je iz kompozitnih vlaken, ne škodujejo. Čelade, ki niso kompozit,so mi pri Compacu odsvetovali barvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čakaš, miško :hmm: da bo prej pomlad? :lol:

 

 

Dej uno Maus ko jo maš za spanje :lol:

 

čakam jo :P

 

grafike pa ne izdam :krneki: ... ugibite kokr čte ... naum izdau :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, maus sigurno ne boš razočaral  :grrr

 

Ugibam, S.M.R.T, fakič, kakšne gole miške, v jasno zlato črni kombinaciji. Sicer pa zadaj napis maus"SYKES"NO1  :lol: pa kje na strani kawa pawaaa  :lol: pa slikca Črnega kala  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, maus sigurno ne boš razočaral  :grrr

 

Ugibam, S.M.R.T, fakič, kakšne gole miške, v jasno zlato črni kombinaciji. Sicer pa zadaj napis maus"SYKES"NO1  :lol: pa kje na strani kawa pawaaa  :lol: pa slikca Črnega kala  :lol:

 

nepovem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne ga silit, k bo ZNORU!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se da vse naredit, sam to bo mojster povedal. Meni je bila blazno všeč tribute čelada ki jo je nosil letos v Macau na dirki, John McGuinness, bolj poznan iz dirk TT Isle of Man in podobnih cestnih dirk.

 

Imel je čelado, ki je imela na sliki 3 njegove prijatelje ( Gus Scott, Ronnie Smith, David Jeffries) in pa ruleto ki je značilnost Macau-a. Z temi tremi prijatelji je včasih dirkal, zdaj so nekaj časa že vsi pokojni.

 

 

Detajli pa sam  :worship:

 

 

post-2615-0-38613700-1387465031_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Rad bi obnovil staro čelado, ki je bila podrsana. Nalepke sem že odstranil in očistil lepilo, prav tako sem odstranil celotno notranjost in vse zračnike. Ostala je samo školjka in pasovi pa pripenjanje. Čelada je iz črne plastike. Kako jo moram pripravit za barvanje? Ker se za barvo še nisem odločil me zanima ali se splača barvati tudi notranjost, ker se na nekaterih delih vidi plastika tudi z notranje strani in je pena ne pokrije. Kako je z občutljivostjo barve, koliko slojev je potrebno nanest, kako jo sušit, skratka vse. Plastike zračnikov so v temno sivi barvi zato bi mogoče tudi barva bila v podobni niansi. Če pa bi se že odločil za kakšno drugo barvo ali se splača barvat tudi mehanizme zračnikov ali barva takoj odstopi? Hvala za vse informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!