Skoči na vsebino

Čelade - popravila, barvanje, Paintbrush...


pupa

Priporočene objave

Men je padla na tla, odprta in se je zlomil ta "mehanizem", sem sel v BS in je zamenjal v 5ih minutah, sem odstel polovicko, ker je menjal samo na eni strani, dal 10 flik in je resen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi se s to čelado zgodil če bi padu in s silo udaril ob tla z njo? ne vem kolk to varuje glavo, če se že pri padcu iz višine 1. metra razpade.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi se s to čelado zgodil če bi padu in s silo udaril ob tla z njo? ne vem kolk to varuje glavo, če se že pri padcu iz višine 1. metra razpade.

jest sm kr fajn padu z njo..seveda je bila zaprta..razen tega da je bla podrsana ni nič odpadlo ali se zlomilo..niti se ni odprla kot nekateri mislijo da se..ko je pa odprta pa je nemogoče da se ne bi kej zlomilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za komentarje...zdaj vsaj vidim kakšna je realna slika. Mi je trgovec trdil, da je prvič kaj takega videl... Ma to bi moral zdržat tudi ob mal večji sili, ampak pri moji ni...Ta del k je poškodvan je na delu od čelade, na sliki se nekaj vidi, kje je poškodovan.

Biker77 sporoč, če mogoče najdeš. 

Do zdaj sm bil tud jaz zelo zadovoljen z BScentrom, ampak od zdaj naprej pa ne vem kje bom naslednjo čelado kupil?

Popravljeno . Popravil bostjany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj moti pri tej celadi, da se skos snema pena z tistih cepkov, pa pri bradi tist del se snema ce skos odpiras pa zapiras celado, pa pr nosu tista plastika tud rada pade....sej je kul, da se sname,sam ne kr tko za brezveze, takrat k je najmanj treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bostjany:

 

Zanimivo, kaj se ti je zgodilo in verjamem tvoji zgodbi, ker verjetno ni človeka na svetu med navadnimi smrtniki, ki bi si kupil čelado za 400 in je metal ob tla.

Zanimivo je pa to, o tem sem 1x že pisal, da dokler v slovenskih trgovinah kupuješ in zapravljaš, hodijo okrog tebe in te suportirajo iz vseh strani, ko pa se pojaviš z reklamacijo, pa te nihče več noče poslušat in trdijo svoje, kot da gre zadeva iz njihovega žepa. To je problem "naših" trgovin, ker mislijo, da so edini z omenjeno robo, čeprav je EU trg danes dostopen praktično vsakemu.

 

Ne govorim samo o moto trgovinah, to je nasplošno hiba slovenskih trgovcev, da po nakupu nimajo več posluha za stranko!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bostjany:

 

Zanimivo, kaj se ti je zgodilo in verjamem tvoji zgodbi, ker verjetno ni človeka na svetu med navadnimi smrtniki, ki bi si kupil čelado za 400 in je metal ob tla.

Zanimivo je pa to, o tem sem 1x že pisal, da dokler v slovenskih trgovinah kupuješ in zapravljaš, hodijo okrog tebe in te suportirajo iz vseh strani, ko pa se pojaviš z reklamacijo, pa te nihče več noče poslušat in trdijo svoje, kot da gre zadeva iz njihovega žepa. To je problem "naših" trgovin, ker mislijo, da so edini z omenjeno robo, čeprav je EU trg danes dostopen praktično vsakemu.

 

Ne govorim samo o moto trgovinah, to je nasplošno hiba slovenskih trgovcev, da po nakupu nimajo več posluha za stranko!

 

Bemu Sveca ...to je potem ratalo tako kot pri unih za schubert-a  --- t je čelada na tla padva ...

 

ja in ? men nolanka nikol ni kej tazga prvošla...pa je kar nekajkrat klepnla po tleh...odprta , zaprta , driskasta ...

 

drgač pa fantje - s čelado je tko kot z babo...bol jo boš pazu prej se bo zgonla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, nekako tako kot pravite, bolj ko paziš, slabš je, bom sporoču ko uredim to zadevo, da vidim kolk me bo stalo.

Do takrat pa varno vozite :)

Popravljeno . Popravil bostjany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, nekako tako kot pravite, bolj ko paziš, slabš je, bom sporoču ko uredim to zadevo, da vidim kolk me bo stalo.

Do takrat pa varno vozite :)

 

ko ti jo porihta in boš plačal znesek jo pa lepo odpri pa mu jo fukn u glavo...če se ne bo nč polomil je bla fabrška napaka že prej ....če se pa bo je pa prešvoh material al pa slaba serija delov ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Torej epilog zgodbe sledi v parih stavkih, ker se mi ne da pisat celega romana, kaj je kdo rekel in kaj mu je nato drugi odgovoril...

Ja, moja čelada se je res poškodovala na levi strani, kot sem napisal, a nisem napisal, da se je na desni srani še vedno malo držalo in tisto stran sem od same ihte z roko odtrgal stran in to je zadnjič trgovca tako zmotilo, da mu ni blo jasno, kako se je lahko celotna zadeva zlomila brez velike sile. Se prav malo s pepelom posipam, ker je tudi del moje krivde za nesporazum :oops:   Kar se je poškodovalo brez moje pomoči, bodo lepo pošlihtal v garanciji, ostalo bom pač primaknil še nekaj evrov in čelada bo spet v polnem sijaju prebijala jesenske vetrove :)

 

Od danes naprej je moje mnenje glede BS centra prav tako, kot je blo pred to zgodbo, torej zelo pozitivno :) In naslednja čelado bom prav gotovo spet kupil pri njih, mogoče še kak drug kos opreme še prej :)

 

Pa pamet v roke in varno preživite prelepe dneve, ki sledijo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej se da če se hoče..  lepo se voz še naprej  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi že prvič lepo po pravici povedal se ne bi rabu na pol sveta jezit :D

škoda k nism mel več tistih delov no..

drgač pa..jest čelade ne bi tko na tla nikol dal..tut če je nežno..zgleda da jest še tolk bl skrbim za čelade kot drugi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena neumestna pripomba: če bi imel integralko, do tega ne bi prišlo. O:-)

 

Ja in še dodam moje mnenje:

 

lahko da so praktične .... pa nič drugega; ampak so skoraj po pravilu vse po vrsti težje, glasnejše in po moji lajični presoji tudi manj varne: mislim da edino Shoei dela preklopne čelade iz kompozita, ostali pa iz plastike, ki jo seveda poimenujejo na 100 načinov ... (da se ne sliši tako ceneno) ...  ja in kar se same varnosti tiče: vsi tisti pantki, čepki in ves sistem vpetja mi ne vzbuja nekega posebnega zaupanja.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena neumestna pripomba: če bi imel integralko, do tega ne bi prišlo. O:-)

 

Ja in še dodam moje mnenje:

 

lahko da so praktične .... pa nič drugega; ampak so skoraj po pravilu vse po vrsti težje, glasnejše in po moji lajični presoji tudi manj varne: mislim da edino Shoei dela preklopne čelade iz kompozita, ostali pa iz plastike, ki jo seveda poimenujejo na 100 načinov ... (da se ne sliši tako ceneno) ...  ja in kar se same varnosti tiče: vsi tisti pantki, čepki in ves sistem vpetja mi ne vzbuja nekega posebnega zaupanja.

 

LP

Ne vem za druge Nolan 103 in 104 ima certifikat za integralko in jet čelado in to ni kar tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena neumestna pripomba: če bi imel integralko, do tega ne bi prišlo. O:-)

 

Ja in še dodam moje mnenje:

 

lahko da so praktične .... pa nič drugega; ampak so skoraj po pravilu vse po vrsti težje, glasnejše in po moji lajični presoji tudi manj varne: mislim da edino Shoei dela preklopne čelade iz kompozita, ostali pa iz plastike, ki jo seveda poimenujejo na 100 načinov ... (da se ne sliši tako ceneno) ...  ja in kar se same varnosti tiče: vsi tisti pantki, čepki in ves sistem vpetja mi ne vzbuja nekega posebnega zaupanja.

 

LP

to da so glasnejše je le tvoja napačno mnenje..

ali pa da so manj varne..si zihr da bi dajal na trg nekaj kar ni varno?

samo en amer si nekaj naredi pa bi bla hitr velka štala ;)

lahko da tebi ne vzbuja zaupanja, jest sm jo pa konkretno sprobal in je opravla svojo funkcijo ;)

seveda pa mora bit čelada zaprta..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si to pobarval :OK: no zdej pa še Jožetov motor v roke pa isto mal pomalat pa zravnat pa bo :P  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si to pobarval :OK: no zdej pa še Jožetov motor v roke pa isto mal pomalat pa zravnat pa bo :P  :D

Haha ko bi blo sam to  ;). Drugač pa ja. Sem študiru da bi jo poštrihu na stl TECH 3 yamahe :)

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M-art,kolk vzameš da še men pobarvaš čelado v KTM barve...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!