Skoči na vsebino

Čelade - popravila, barvanje, Paintbrush...


pupa

Priporočene objave

Ok, imam en problem. Povsod berem, katere čelade, kje se jih da kupiti, kaj je dobro in kaj ni, če imaš očala, debelo glavo, mozolje, da se ti make-up ne razmaže,itd...... nisem pa še zasledila, kje bi lahko popravil čelado, če je kaj narobe.

Imam namreč Nolanovo čelado N100, problem je pa v tem, da mi "dihtunga" na vizirju ne deluje ravno najbolje in mi blazno piha notri. To sredi poletja sicer ni problem... v tem času pa še precej mrzlo piha in me potem grozno sinusi bolijo.

Pa me zanima, kdo se ukvarja s takimi "pizdarijami"? A ja, pa da mi pin-lock naštima notri, ker se mi grozno rosi.... pa še očala imam... pa se potem še te rosijo.

Najbolj dobrodošli nasveti bodo za ljubljanski konec z okolico.

I want some more!!!!

Popravil/a - pupa on 14/03/2002 11:55:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pupek.......kot carica bi lahko malo bolj spremljala debate okoli celad pred novim letom,ko je bilo to ze vse premleto.

celado odnesi tja,kjer si jo kupila in oni bi jo morali dostaviti uvozniku,kateri se bi naj pobrigal za vse ostalo,razen placila.take informacije sem dobil od prodajalca v MB (motorjet).nolan je namrec ena redkih tvrdk,ki skrbi za kupce tudi potem ko so kupili celado.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Icek.... če bi malo bolj spremljal, bi ugotovil, da me okoli novega leta ni bilo čisto nič tu... sedaj pa se je spet začela sezona počasi.... prve km smo naredili in Pupek ima spet sinuse ko hruške...

Ampak hvala za informacijo.

Je pa tudi problem, ker sem jo kupila na Celovški pri Mercatorju. Če se pa ne motim so pa tisto trgovino zaprli. Kaj pa pol??? Pa računa tudi verjetno nimam.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot rekel marijan,direktno do uvoznika v velenje.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Eh Icek.... če bi malo bolj spremljal, bi ugotovil, da me okoli novega leta ni bilo čisto nič tu... sedaj pa se je spet začela sezona počasi.... prve km smo naredili in Pupek ima spet sinuse ko hruške...

Ampak hvala za informacijo.

Je pa tudi problem, ker sem jo kupila na Celovški pri Mercatorju. Če se pa ne motim so pa tisto trgovino zaprli. Kaj pa pol??? Pa računa tudi verjetno nimam.

I want some more!!!!

Če imaš čelado starejšo kot leto, dve pošlji email na Nolan(ne pozabi priložiti naslov) in ti bodo po pošti poslali nov del(predbradni), brezplačno. Saj meni so.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če imaš čelado starejšo kot leto, dve pošlji email na Nolan(ne pozabi priložiti naslov) in ti bodo po pošti poslali nov del(predbradni), brezplačno. Saj meni so.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Mat hvala! (maš mogoče e-mail??)

Sicer pa kaj pa naj bi predbradni pomenil?? meni namreč dihtunga na vizirju manjka, oz. je uničena.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa

nesi jo v Velenje v firmo Compaco. To je generalni uvoznik za Nolan. Boris Kompare ti jo bo (celado) ustimal v nulo. Lani je mojemu kolegu enako celado kot mas ti, kar na stantu na Motob boomu zrihtal.

Poklici v Compaco, povej tvoj problem in se zmeni, da ti jo zrihtajo na Moto Boomu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa

nesi jo v Velenje v firmo Compaco. To je generalni uvoznik za Nolan. Boris Kompare ti jo bo (celado) ustimal v nulo. Lani je mojemu kolegu enako celado kot mas ti, kar na stantu na Motob boomu zrihtal.

Poklici v Compaco, povej tvoj problem in se zmeni, da ti jo zrihtajo na Moto Boomu.

Tadej

Tadej najlepša hvala.

Boris iz firme Compaco je res super človek in sva se vse zmenila.

Na Motoboomu ga sicer ne bo, kot razstavljalca, ampak sva se zmenila, kje naj jo pustim in mi bo vse zrihtal.

Take ljudi rabimo v našem svetu. Ki so fleksibilni, razumljivi in ki si prizadevajo zadovoljiti potrebe stranke.

Trikrat hura za Borisa: HURA HURA HURA

Pa tudi vsem ostalim hvala za predloge.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse dele in dodatke kar se Nolan čelad tiče se lahko obrneš tudi na prodajalca ki dela v trgovini Gama ali nekaj takega v BTC kjer jih tudi prodajajo.Drugače pa prodajajo avtodele in opremo!

Shit happens,unfortunetly all the time

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Leteči, ampak ravno z borisom sva se zmenila, da bom tam pustila svojo čelado, ki jo bo on prišel tja iskat.

Saj pravim, da je človek zelo fleksibilen.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hvala Leteči, ampak ravno z borisom sva se zmenila, da bom tam pustila svojo čelado, ki jo bo on prišel tja iskat.

Saj pravim, da je človek zelo fleksibilen.

I want some more!!!!

Veleje je pac Veleje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si s tem hotel povedati??

Saj model bo čelado odpeljal v Velenje, samo meni ni treba tja hoditi ali pa da bi komu čelado dajala, ki je iz unega konca, da jo tja odpelje!!

Al si ti iz Velenja, pa se sedaj malce hvališ??

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... da bi komu čelado dajala, ki je iz unega konca, da jo tja odpelje ...

... saj mi tudi to nebi bilo hudo narediti ..

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem Easy... samo vseeno.... za take stvari res nočem nobenega obremenjevati, pa čeprav si se sam javil.

Sicer pa sem se ti hotela zahvaliti na Motoboomu in se ti še bom.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mat hvala! (maš mogoče e-mail??)

Sicer pa kaj pa naj bi predbradni pomenil?? meni namreč dihtunga na vizirju manjka, oz. je uničena.

I want some more!!!!

Malce prepozno to berem, da bi ti dal email saj si že uredila zadevo.

Podbradni del je Nolan menjaval pri vseh N100, saj je bil narobe konstruiran in ti je zaradi tega pihalo v čelo.

Če bi vsi izdelovalci moto opreme delali kot Nolan(Compaco) bi bili v Indiji Koromandiji.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

na kateri bi rad naredu paintrbrush

kolk to stane?

kdo to dela...pa da je čim bliže novemu mestu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj kolega si je naredo pa kr vredu zgleda....

Kolko je dal pa se moram pozanimat :D

Drugače pa je dal to enemu v MB naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero pa maš?

A ni to za ene čelade škodljivo. Za karbon-kevlar se mi zdi de ni, tiste cenejše ki so iz polikarbonatov al iz česa pa menda izgubijo trdnost.

Če se motm naj me kdo poprav!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero pa maš?

A ni to za ene čelade škodljivo. Za karbon-kevlar se mi zdi de ni, tiste cenejše ki so iz polikarbonatov al iz česa pa menda izgubijo trdnost.

Če se motm naj me kdo poprav!

lp

neke je v zvezi s trdostjo ja :hmm: .....tam tud v kategoriji Oprema v temi o čeladah je bilo nekaj govora o tem če se prau spomnim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena opcija...

F-DESIGN - airbrush - Izidor Figelj s.p.,

Loke 30, 5000 Nova Gorica.

GSM 041 456 753

Maš pa še nekaj postov a airbrushu...

ena

dva

tri

LP

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva že dva! Sam nevem zakaj je ne delajo več k je res hude oblike an!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecina skoljk celad iz nizjega cenovnega razreda je narejena iz plasticnih mas, ki jih barva razjeda oz. topi! Ce ni izrecno dovoljeno barvanje celade v knjigi, ki ste jo dobili od proizvajalca zraven celade, potem tega za bozjo voljo ne pocnite, ker bo celada povsem izgubila svojo funkcijo.

Pamet v roke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!