Skoči na vsebino

Čelade - popravila, barvanje, Paintbrush...


pupa

Priporočene objave

Se lepo zahvaljujem za nasvete. To je v bistvu moja "bivša" AGV-jka. Imam itak že novo. Samo tako sem pač mislil, da bi jo obnovil za sovoznico recimo. :)

Lep pozdrav,

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lepo zahvaljujem za nasvete. To je v bistvu moja "bivša" AGV-jka. Imam itak že novo. Samo tako sem pač mislil, da bi jo obnovil za sovoznico recimo. :)

Lep pozdrav,

Dejan

tud to se ne splača! od sovoznice glava ni vredna nč manj kot tvoja! zato kupi še za njo eno spodobno čelado...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lepo zahvaljujem za nasvete. To je v bistvu moja "bivša" AGV-jka. Imam itak že novo. Samo tako sem pač mislil, da bi jo obnovil za sovoznico recimo. :)

Lep pozdrav,

Dejan

Drži na nekatere stvari se človek kar emocionalno naveže, apak kar je HIN je HIN! Spravi jo na vidno mesto, da boš lahko svojim potomcem čez leta pokazal kaj si včasih uporabljal za zaščito glave!

Drugače pa kot so ti že svetovali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj bi pljuval po tebi :nono:

Sj je za razumet dečkota, za čim manj dnara hoče imet kao rezervno kahlo za na glavo.

Zdej pa, če bo ubogal nasvete ali ne...to je pa druga štorija. V primeru da ne, upajmo samo da mu ne bo kdaj žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud to se ne splača! od sovoznice glava ni vredna nč manj kot tvoja! zato kupi še za njo eno spodobno čelado...

ja mogoče pa si ančko fura na motorju.... če tvoja sovoznica to bere, boš najverjetneje vsaj nekaj časa v nemilosti (beri; pral na roke) vprenesenempomenupress.....

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zivjo

Moj bratranc' je umetnik in se spozna na materijale, ampak vseeno bi imel vprašanje o barvanju nekompozitnih čelad. Ali je kaka možnost barvati z barvami na vodni osnovi, (barve ki se uporabljajo pri risanju fresk). To je bil namreč njegov komentar, glede barvanja na materijal Latex in čeladam iz podobnih materijalov.

V mislih imam pa konkretno čelado Nolan N84 - črna

Hvala in lp

Uros

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo!

Mene pa zanima ali kje prodajajo tesnilo za med vizir in čelado. Piha mi v oči :cry: ...

Ni več dobro prožen, zato pušča mičkeno špranjico, čez kero pa piha ko vrag ko se peljem mal bl hitr :devil: .

Originalne ne dobim... bi blo fajn če bi imeli kje to na metre al pa kej.

In ne, ne bom še kupval nove, ker je zelo malo uporabljena.. pa tut nove gume nucam in ni več špage :glare:

TY, Matjaž

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene pa zanima ali kje prodajajo tesnilo za med vizir in čelado. Piha mi v oči :cry: ...

Ni več dobro prožen, zato pušča mičkeno špranjico, čez kero pa piha ko vrag ko se peljem mal bl hitr :devil: .

Originalne ne dobim... bi blo fajn če bi imeli kje to na metre al pa kej.

In ne, ne bom še kupval nove, ker je zelo malo uporabljena.. pa tut nove gume nucam in ni več špage :glare:

TY, Matjaž

... bi bilo dobro, da vsaj napišeš katero čelado imaš ...

...življenska doba večine čelad je 3 leta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene pa zanima ali kje prodajajo tesnilo za med vizir in čelado. Piha mi v oči :cry: ...

TY, Matjaž

Če si kupil Nolan imaš srečo, ker ti bo Kompare (Compaco iz Velenja) vse poštimal!!! :grim

Pa čimpreje odpravi pihanje. Če si prehladiš oči, boš vse življenje solzen! :yes: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah... Čelada je "Driver". :eek:

Sej izdelava je kr solidna, le tisto tesnilo ni več prožno... In to sem kupil v Italiji. Pri nas sploh nisem najdu nobenga ki bi to prodajal, zato moram nekaj improvizirat...

Pri tej plači bom kupil nove gume. Pri naslednji pa upam da novo čelado. Sam do takrat pa moram nekaj uštimat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počak naslednjo plačo in zamenji čelado...basta. Po možnosti takšno, da se dajo dobiti rezervni deli, v primeru da jih rabiš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Lep pozdrav vsem!

Sem na novo na forumu...pa bi vam rad pokazu mal "spimpano" celado :rolleyes:

Kok se vam zdi???? Kr odkrito kritike, pohvale...

post-18182-1196415489_thumb.jpg

post-18182-1196415583_thumb.jpg

LP

Primoz

Hmmmmm, airbrush sploh ni slab, moti me le, da je prevec svetlo vse skupaj! Tak airbrush potrebuje vec kontrasta! Za moj okus manjka crna barva, sence, bolj dinamicni prehodi, morda tudi malo rdece. To pa je vse skupaj malo presvetlo, vse je rumeno ali oranzno. Drugace pa je dober zacetek.

Aja, pa se to, kupi BOOOOOLJSOOOOOOO celado, naredi airbrush bolj dinamicen, razgiban z barvami in bo zadeva SVETOVNA!!! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest sm mnenja, da bi blo fino še temnejšo barvo uporabit (predvsem detajle, senčenje). Drugače pa nism mojster, tko da z moje strani samo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ja da je celada bol za okras kokr za varnost...

Drgac je pa ze kr dolgo kar sem to delu in vem da bi se dal tud bols nardit...vaja dela mojstra :whistle:

Aja pa se slike se mi zdi da cist nekak drgac nardijo...

Hvala za komentarje!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z Demon-om, drugače pa OHO :worship:

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro! Super si tole naredu! Mene ne moti če je tko svetla. Saj v živo verjetno drugače izpade.

Sam čelada pa je res češka :P A je poštarska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!