Skoči na vsebino

Našitki in razne nalepke


elbarto

Priporočene objave

pozdravljen mk-r a miš da ma ta kšno idejo za novo fazerko a ma kak telefon al pa naslov bi bil zlo dobrodošel če maš kej. hvala lp sharky :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pozdravljen mk-r a miš da ma ta kšno idejo za novo fazerko a ma kak telefon al pa naslov bi bil zlo dobrodošel če maš kej. hvala lp sharky :xx:

Ej sharky...

Sem komaj zdaj opazil ta post....

Idej mu na manjka... Če te zanima ga pokliči pa se dogovori. Pri njemu dobiš v pogled tudi katalog vseh del ki jih je že naredil.

Boš listal ene dve uri... :lol1:

Drugače pa je on:

Izidor Figelj

Nova Gorica

GSM 041 456 753

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Kje se dobi za kakšno razumno ceno tank nalepke? V TC stanejo skoraj 6.000 :nono:

Al pa a se dobi kakšne zelo poceni al pa celo zastonj, npr. reklamne tank nalepke z logom kakšnega servisa, trgovine itd?

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobi za kakšno razumno ceno tank nalepke? V TC stanejo skoraj 6.000  :nono: 

Al pa a se dobi kakšne zelo poceni al pa celo zastonj, npr. reklamne tank nalepke z logom kakšnega servisa, trgovine itd?

A ti bi dal kako reklamno nalepko na svoj motor??? Ne morm verjet, da so tud taki. Jaz ti lahko rade volje zrihtam kako od Bauhausa. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za lep izgled se ti pa splača dat 6k, vsaj meni jih ni škoda. Kokr pa da si nalimaš eno chip low quality nalepko. Izbira je pa itak tvoja...

pa kaj je z vami ljudje, a sem koga sprašval, kaj se komu zdi lepo pa kaj se komu splača? jest sprašujem če kdo ve za cenejše nalepke od tistih 6k, ne pa za vaše estetska mnenja. :angry:

VmasIna, hvala za odgovor, vsaj en pameten odgovor! A se ti da kaj več povedat o tem ploterju -- kje naj bi imeli ploter itd? hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vidim da s temi našitki niste bogve kako daleč prišli ...

Mene pa zanima, če kdo pozna koga, ki bi motiv izvezel direkt na jakno. Sprašujem za enga tipa, k hoče met na jakni znak od Alfe Romeo izvezen - raje prej povem, da me ne boste potem fental, kako bo potem jakna puščala, itd.

Morda kdo, ki veze slikice tudi na kape? Tak človek bi skorajda moral imeti kakšno računalniško podprto mašino za šivat pr bajti ...

Čakam na vse morebitne informacije, dezinformacije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima izdelava vezenega našitka. sicer ne bi ravno dajal našitka na jakno, zanima me bolj v smislu našitka na telovniku. če bojo kaki koristni PMji šibali, naj še k meni kak prišiba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Idriji so ful pocen pa strokovnaki za našitke. Imajo vso opremo. Zdej kva več pa nevem. Poklič na 05 377 12 82 fax 377 12 82

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dela kar par firm ki delajo našitke ampak direktno na jakno????? na majce, kape in podobno ja, jakna pa bo uničena pa puščala bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasledil sem, da v TC Motoshopu prodajao našitke, ki jih ni treba šivat ampak da se kao zalikajo na usnje, kot piše zraven :hmm: pa me zanima je mogoče kdo to probal izvest in kak je rezultat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kar se nalepk tice:

Izdelava kvalitetnih nalepk, predvsem za motorje, motokros in enduro.

Nalepke so iz kvalitetnega materiala, barvno obstojen na katerekoli vremenske pogoje, 0,2 mm debel sloj, zelo dobro se obnesejo pri terenskih motorjih, lahko jih peremo tudi pod pritiskom (štrajfiks), pa ne odstopijo, pravtako ne odstopajo po padcih in se ne ''znucajo'', ( vendar če jih želimo odstraniti, ne pustijo lepila na podlagi, se lepo odlepijo, z nekoliko sile) .

Zaenkrat so na voljo v Črni barvi na prozorni podlagi, kmalu bodo na voljo v ORCAL barvah.

Cena nalepke je odvisna samo od njenih dimenzij.

približno:

od 0 do 5x5 cm .............100sit/kom

od 5x5 do 10x10 cm..........150 sit/kom

0d 10x10 do 15x15 cm........200 sit/kom

..

.

Na voljo: - katerikoli logotipi

- -ll- napisi

- -ll- slike

- -ll- ...

- tudi po želji

Nc ne služm, za kolege motoriste delam, sam materijal je drag, zato so take cene.

Vse ostale inf. na hrt_mx@yahoo.com

Srecno voznjo dalje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce bi kdo mogoce poznal kako stran al pa če ma kdo doma kake nalepke zrisane za honda motorje, predvsem samo napis honda ki pride uspredi na maski in uzadi na ritki :D and se eno nalepko k pa jo ma edin honda nsr 125, bi bla zlo vesela če ma kdor kol kake informacije kje se bi dal te narissane nalepke dobit...Lp tejcy :004

Popravljeno . Popravil tejcy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje?

kje se da dobit nalepke k fantič lula na japan, bmw, usa, ducati...

hvala za odgovore!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje?

kje se da dobit nalepke k fantič lula na japan, bmw, usa, ducati...

hvala za odgovore!!

verjetno si tole mislil!? :D

Simple, enmu majstru daš tole za "zrezat" pa bo...

post-76-1116418559.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest osebno delam nalepke sam doma, samo folija se kupi.

Je pa problem, če je nalepka večbarvna, tko da je treba sititisk uklopit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kje bi se dalo kupit kako folijo za na steklo limat, po možnosti belo, ki sicer drži, ampak ki se jo da tudi dol dobit ne da bi svinarijo pustila. Jo rabim v velikih količinah, za motor pa za v hišo. Lahko tudi na PM, da ne bo reklama izgledala.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saint, samolepljivo belo folijo lahko naročiš v vsaki trgovini Mavrice d.d.

Zelo uporaben link za nalepka :OK:

Išči pod: www.styleworks.at

mene pa zanima ce bi kdo mogoce poznal kako stran al pa če ma kdo doma kake nalepke zrisane za honda motorje, predvsem samo napis honda ki pride uspredi na maski in uzadi na ritki :D and se eno nalepko k pa jo ma edin honda nsr 125, bi bla zlo vesela če ma kdor kol kake informacije kje se bi dal te narissane nalepke dobit...Lp tejcy :004

Gotovo boš tu kaj našla .)

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za tank motorja potrebujem belo folijo 80x100 cm, sedaj me pa zanima kje dobim folijo ki bo netransparentna (original tank je rdeč in nočem da se to vidi čez folijo) in da ne bo poškodovala original laka in nalepk na tanku (da se jo da po recimo enem ali dveh letih brez problema odstraniti)

je folija ki se jo dobi v mavrici dovolj kvalitetna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!