Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

eh kaj bi v vase kraje hodil bi se prevec IQ zvišal, bi se bogi reveži počutili degažirane...

sploh ti :winkiss:

tebi iq niti ne dopušča da bi sploh sem prišo...ali pa je mamica tista? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kaj bi v vase kraje hodil bi se prevec IQ zvišal, bi se bogi reveži počutili degažirane...

sploh ti :winkiss:

Am....degažira se žogo, golman pr fuzbalu jo degažira namreč :D Si mislu degradirane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Meni osebno je tale motor odličen za učenje.

Vozil sem ga v avtošoli in se mi je tako povidel, da sem kar kupil enega :blush:

Lahek, vodljiv, pospeški so kar dobri, tudi ko sta dva na motorju se ne mantra preveč.

Da ne omenjamo agregata :worship:

Zanima me, kako vam nekaterim gre 120-130?

Moj ne dosega take končne. A je "kaj malo za pošraufat" ali je kako blokiran?

Moj je na avtocesti dosegel 110 in še to zelo težko. Malo prek 90 sem ga še spravil v četrti, potem pa menjal v peto od tam naprej pa več nič ne vleče.

Motor je star eno leto in ima prevoženih 18.000 kilometorov. Zadnji servis je bil pri 12 tisoč. Kdaj je naslednji servis? Sem bral garancijski list in nisem zasledil.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poslušaj jih tisti ki pravijo da gre prek 120, ker je to navadn bullshit, Sem js tud vozil to in videl koliko dejansko gre,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne gre se mi tolko za končno ker jo itak po regionalnih cestah nemorem (niti ne smem) dosegati :closedeyes: .

Le za avtocesto se mi gre, ker se prav bojim šleperjev ter tovornjakov.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne gre se mi tolko za končno ker jo itak po regionalnih cestah nemorem (niti ne smem) dosegati :closedeyes: .

Le za avtocesto se mi gre, ker se prav bojim šleperjev ter tovornjakov.

Lp

js sm s tem mutorjem delu izpit in morm rect da je mutor v shitu poslusi NejcZ-ja mutor gre 100km/h pa nc vec heh...pospeski nula k da bi se vozu s kolesom tko da usak k fura ta mutor se more zret k je to kupu k ni vreden svojga kesa!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm s tem mutorjem delu izpit in morm rect da je mutor v shitu poslusi NejcZ-ja mutor gre 100km/h pa nc vec heh...pospeski nula k da bi se vozu s kolesom tko da usak k fura ta mutor se more zret k je to kupu k ni vreden svojga kesa!!! :evilgrin:

jst vozu ta motor na izpitu gre 100km/h. sam po avtocesti(klanc na vzdol) jje pa šla po števcu 120..s tem d sm dejansko ležou na motorju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam ta motor, letnik 2005, prevoženih 10.000 km. S svojimi 85 kilami sem prišel do hitrosti 115 km/h (meril pa sem z GPSom v kufru), torej bi brez kufra in manj kilami prišel do 120 km/h, vendar je to brezveze, kajti to hitrost nabiraš dolgoooo... Drugače pa 100 km/h je taka hitrost, ki jo dosežeš in se z njo brez problema voziš, kaj več je pa že mučenje.

Glede servisa ga imaš na 18.000 km ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam ta motor, letnik 2005, prevoženih 10.000 km. S svojimi 85 kilami sem prišel do hitrosti 115 km/h (meril pa sem z GPSom v kufru), torej bi brez kufra in manj kilami prišel do 120 km/h, vendar je to brezveze, kajti to hitrost nabiraš dolgoooo... Drugače pa 100 km/h je taka hitrost, ki jo dosežeš in se z njo brez problema voziš, kaj več je pa že mučenje.

Glede servisa ga imaš na 18.000 km ;)

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej gre tut 115km/h v idealnih pogojih, tut tomos mi je šou 118 po kolesarskem števcu(navzdol), mašina je pa taka da lahk do konca gas držiš 200km skupi pa ne bo čist nč narobe z njo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej gre tut 115km/h v idealnih pogojih, tut tomos mi je šou 118 po kolesarskem števcu(navzdol), mašina je pa taka da lahk do konca gas držiš 200km skupi pa ne bo čist nč narobe z njo ;)

ne bo nič narobe ampak ni več to njeno idealno delovno območje, ja pa po bregu navzdol tud pony gre 90

Popravljeno . Popravil baksuz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej baksuz, da bi lagal nima nobenega pomena, kajti s tem ne bom naredil nič. Nisem kakšen prodajalec, da bi moral lagati in s tem pridobivati kupce. Povedal sem mu realno stanje, mene pa briga ali mi verjameš ali ne.

Sploh si dal pa zelooo napačno primerjavo, ko si primerjal moj motor in motor iz avtošole. Zakaj boš mogoče sam ugotovil... ;)

Kar pa se tiče užitkov na tem motorju je pa tako, da dokler nisi probal voziti drugega motorja, še gre. Ko pa enkrat poizkusiš nekaj močnejšega, pa enostavno ugotoviš, da moraš hitro zamenjati motor. Vendar izkušnje pa sem si le nabral in mi ni žal, da sem ga kupil.

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej baksuz, da bi lagal nima nobenega pomena, kajti s tem ne bom naredil nič. Nisem kakšen prodajalec, da bi moral lagati in s tem pridobivati kupce. Povedal sem mu realno stanje, mene pa briga ali mi verjameš ali ne.

Sploh si dal pa zelooo napačno primerjavo, ko si primerjal moj motor in motor iz avtošole. Zakaj boš mogoče sam ugotovil... ;)

Jaz sem primerjal z motorjem od avtošole. Vozii sem začel popolnoma novega, z 0 kilometri, tako da ni bil neka zjahana jajca. Malo smo ga ulavfali ene 30 kilometrov, pol pa punega skos, ker tak nikamor ni šel :) Se pa dogaja da GPS zašteka hehe, meni je na Tomosu, k ma isto mašino ko YBR-ka napisal 143km/h :) Sej ne rečem, pride do 120 realnih, ampak to maksimalno enkrat na mesec, ko je navzdol in močn veter v hrbet, oz voziš v čistem zavetrju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz nisem napisal, da sem se peljal 120 km/h, samo pomoje bi z manj kilami šlo, ali pa tudi ne, nevem.

Praviš po 30 km praviš si ga nažgal do konca... No samo tako za informacijo ti povem, da se prvih 1000-1500 km sploh nisem mogel normalno peljati (premalo ulavfana mašina), ko sem peljal v 4 približno 80-85 km/h in prestavil v 5, se je hitrost zmanjšala na 80km/h. Šele po približno 1500 km sem ga lahko z 5 normalno teral.

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz nisem napisal, da sem se peljal 120 km/h, samo pomoje bi z manj kilami šlo, ali pa tudi ne, nevem.

Praviš po 30 km praviš si ga nažgal do konca... No samo tako za informacijo ti povem, da se prvih 1000-1500 km sploh nisem mogel normalno peljati (premalo ulavfana mašina), ko sem peljal v 4 približno 80-85 km/h in prestavil v 5, se je hitrost zmanjšala na 80km/h. Šele po približno 1500 km sem ga lahko z 5 normalno teral.

30km res lagano.. potem pa tak razmigana vožnja, lepo šaltanje ppa to, čimveč šaltanja, tu pa tam proti rdečem polju... to vse v eni uri vožnje v avtošoli, drugo uro pa je že šlo tako kot se pelje. Ma mašina aluminjast cilindr, to se tkoj ulavfa :krneki: Je tud inštruktor pizdil kaj tak počasi vozim haha, pa sm rekoo pizda, če je nova mašina, dejmo mal lepo najprej.. je reko jebi to, dobr je, sam stisn kolkr gre, itak ne gre nikamr hehe. Menda več kot 105 nism nikol dobil no. Mam pa 75 kil. Do rdečega polja skos po tistem obratomeru, to je okol 11k obratov če se ne motm? Al 10.... pa še laže števec za hitrost in obrate pomoje.

Drugače pa gre v četrti če ga orng prtisneš, pa maš dobre pogoje isto hitr kot v peti, oz drugače povedano, lahko tudi v četrti dosežeš končno hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa gre v četrti če ga orng prtisneš, pa maš dobre pogoje isto hitr kot v peti, oz drugače povedano, lahko tudi v četrti dosežeš končno hitrost.

No po tem postu vidim, da ni bila vredu ulavfana, ker v 4 z ulavfano ne moreš doseči končne! Drugače je pa rdeče polje pri 10.000 ja, vendar jaz sem prišel do največ 9500, pa že takrat je kot da bo mašino pravkar razneslo hehe

Drugače se je pa čisto brezveze kregati zaradi končne, ker itak rabiš dolgo dolgo, da jo dosežeš. Za te motorje je najbolje reči, da gre 95-100 km/h pa konec.

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jaz prišo do skor 11000 v četrti, samo šparat ne smeš motorja. Narobe nima bit kaj, ni straha če to misliš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!