Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

je kar kol nardim bo še zmeri ybrka zj morm šparat dnar še za ure ka z uram še začeu nism, to pa zato ker mam glavno lahko šele oktobra. ja drgač je pa zj dost bl kul sam še sprednjo mischelinko in to je to. sam zj se morm še navadt po ovinkih ka je čist drgač kokr prej.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kar kol nardim bo še zmeri ybrka zj morm šparat dnar še za ure ka z uram še začeu nism, to pa zato ker mam glavno lahko šele oktobra. ja drgač je pa zj dost bl kul sam še sprednjo mischelinko in to je to. sam zj se morm še navadt po ovinkih ka je čist drgač kokr prej.

lp

Ja sej maš prav, raj ne zapravlat preveč k se ne splača. Jst mam tut oktobra ispit ;) Pa če maš čist nove gume previdno, da se ti ne bo zgodil kej takega, kot se je temu: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kar kol nardim bo še zmeri ybrka zj morm šparat dnar še za ure ka z uram še začeu nism, to pa zato ker mam glavno lahko šele oktobra. ja drgač je pa zj dost bl kul sam še sprednjo mischelinko in to je to. sam zj se morm še navadt po ovinkih ka je čist drgač kokr prej.

lp

Saj veliko dela ne boš imel, glede na to da si naredil >100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da je offtopic, sam useen, ko sm skor crknu zram :D

Huh to je 500tka. Za mors velik zgancev pojest da ga lahko uzges. Ze na 250 2 takt si nogo spahnes, tuki pa ... huh... ce te kriz ne zjebe te pa vsaj ksn krč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh to je 500tka. Za mors velik zgancev pojest da ga lahko uzges. Ze na 250 2 takt si nogo spahnes, tuki pa ... huh... ce te kriz ne zjebe te pa vsaj ksn krč :D

Vidim ja :P tegale tipa pa more križ bolet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest prodajam gumo michelin 90/90 r18 ka sem jo mislu dat uspredi pa ne gre. tko da če jo kdo rab da bi dal na tazadno jo prodam za mejhn dnar. guma jedost bolša od originalne in ima še veliko profila.

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

nekaj me zanima dons sem mau motor šraufov pa sem pogruntal da gresta v fergajzar dve žici pa me zanimata kakšno zvezo imata z delovanjem motorja(če sploh kakšno) v bistvu me zanima čemu sta namenjeni.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima dons sem mau motor šraufov pa sem pogruntal da gresta v fergajzar dve žici pa me zanimata kakšno zvezo imata z delovanjem motorja(če sploh kakšno) v bistvu me zanima čemu sta namenjeni.

lp

no dons s se mu furu. ker nimam ispita sm se držou bl strankih cest. in sm pogruntu da tud za offrooad ni slab. pride povsod. je okreten in LAHEK. se je gdo od vas z njemu že peljlal po brezpotju. kakšni so pa vaši opčutki??

ps. a res noben ne ve kaj sta tisti dve žici

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons s se mu furu. ker nimam ispita sm se držou bl strankih cest. in sm pogruntu da tud za offrooad ni slab. pride povsod. je okreten in LAHEK. se je gdo od vas z njemu že peljlal po brezpotju. kakšni so pa vaši opčutki??

ps. a res noben ne ve kaj sta tisti dve žici

lp

No jaz sem se veliko prevozil po makedamu (stric doma v rovtah :P) pa se mi edino zdi mogoče malce pretrd za kakšne nenapovedane grbine (kar je logično, saj je naked), drugače pa se da normalno peljati. Po kakšnih brezpotjih (ala kros) pa mislim, da ni pravi motor :nono:.

Glede žic pa ne bi vedel kaj pomenijo, ker niti ne vem katere žice misliš. Bom šel kasneje pogledat pa ti povem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne pravm da skačem z njemu. samo pomakadamu gre u izi. po zlo razritmo makadamu(samo traktor gre lahko) gre tut še nekak sem pa amontizerje na minimum dau. no le poglej kaj so tiste žice.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne pravm da skačem z njemu. samo pomakadamu gre u izi. po zlo razritmo makadamu(samo traktor gre lahko) gre tut še nekak sem pa amontizerje na minimum dau. no le poglej kaj so tiste žice.

lp

Pregledal sem tiste žice, pa tudi meni ni najbolj jasno kaj bi to pomenilo :glare:

:topic: Se je kdo od tu peljal z YBRko včeraj v Drešinji vasi okoli 13.30?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve a bi se dal spredno masko drugo gor dat. (luči pa števci) taka mau "streetfighter" ker luč je zdej ubijalska. če bi usaj tok dobr svetla.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

še en vprašanje. ko pospešujem nasilno do 8000 obratov in potem ko spustim gas in hočem prešaltat, se iz auspuha sliši en malo tišji pfffffff(koker da malček poči). ča šaltam pri 6000 je vse ok. se pravi če vozim normalno je vse ok. kj bi blo lahko narobe. da ni mogoče kaj narobe z ventili pa mi neizgoren bencin v auspuf fila pa zato poči??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

še en vprašanje. ko pospešujem nasilno do 8000 obratov in potem ko spustim gas in hočem prešaltat, se iz auspuha sliši en malo tišji pfffffff(koker da malček poči). ča šaltam pri 6000 je vse ok. se pravi če vozim normalno je vse ok. kj bi blo lahko narobe. da ni mogoče kaj narobe z ventili pa mi neizgoren bencin v auspuf fila pa zato poči??

lp

1-valj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...motor ima 1 valj?? :(

Koliko pa si mislil da jih ima? 4? :lol:

Popravljeno . Popravil Jernej125ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...motor ima 1 valj?? :(

ja zarad tega pomoje motor tk tiho poka a ne? ;)

oz. poka iz auspuha

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj vam je no. seveda vem da ma en valj. samo sem mislil da mi hočeš rečt prvi valj pa sem zato naredil vprašaje. aja poj nč ni narobe in vsi eno cilindraši spuščajo take zvoke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!