Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

:hmm: sorry, don't like it. sploh <_<

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da .. edino kar je ok gor je to da je 4t .. sam če ma isto mašino kak tomos SM ma zračno hlajenje :BUA: .. pa še izgled :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da pa še pozabil sem pripisat .. da se mi je na 1. pogled zdelo ta je to Tomosov Revival ... :eek: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dobu po mailu od TC motoshopa povabilo na testno vožnjo. Me pa matra d bi šou, d vidim če se ga da spravt na koleno :lol: gre itak ne nikamor :P če se ga pa ne da, pol ne kupim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem motorju je blo že v eni drugi temi govora... so bli tud neki članki notr :hmm:

Baje a je namenjen za daljni vzhod (kitajska, indonezija,.. ). Za tiste kraje je to super motorčk :whistle:

Za tle pa... :SS

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo pri nas za kake avtošole, ko bodo svoje zvozile SR-ke.

Sicer pa kar se nakedov tiče, sta planet in hyosung lepša, oz. bolj "moderna".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem sklepaš da je boljši?

Crownless

Prvo kot prvo je že leši na izgled. :OK:

Potem ima V-mašino, kar pomeni dva cilindra po 75ccm^3; dva cilindra posledično pomenita manj vibracij pri višjih obratih.

Pa še kej bi se našlo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sožalje  :lol1:

se cist strinjam. :P

VmasIna, eni mamo pa antivibracijsko gred, ves... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi kar ok motorček, definitivno vreden svojega denarja, če ne še več.. Vendar kupil ga pa vseeno ne bi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi zna kdo kaj povedat o končni hitrosti te igračke? na enem italijanskem forumu sem prebral, da bi naj bila končna hitrost 104 km/h. zna kdo kaj več italijansko ali pa ve povedati, če je to hitrost z blokadami ali brez? in kam prilezeš, če ti na servisu poberejo blokade ven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi zna kdo kaj povedat o končni hitrosti te igračke? na enem italijanskem forumu sem prebral, da bi naj bila končna hitrost 104 km/h. zna kdo kaj več italijansko ali pa ve povedati, če je to hitrost z blokadami ali brez? in kam prilezeš, če ti na servisu poberejo blokade ven?

Pomoje to sploh ni zablokirano, ker je motor 4T in ni potrebnih blokad, tko al tko ne gre nikamor :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi tole kot kakšen Tomosov moped ki je odrastel v 125ccm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi zna kdo kaj povedat o končni hitrosti te igračke? na enem italijanskem forumu sem prebral, da bi naj bila končna hitrost 104 km/h. zna kdo kaj več italijansko ali pa ve povedati, če je to hitrost z blokadami ali brez? in kam prilezeš, če ti na servisu poberejo blokade ven?

a si se vidu kje kak blokiran 125 cc 4T picikl? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se vidu kje kak blokiran 125 cc 4T picikl? :slap:

:oops:

sorry, totalni novinec pri motorjih in na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oblika :SS , končna hitrost :SS , zračno hlajenje :SS ... še kej bi lohk našteu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!