Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

oblika  :SS , končna hitrost :SS , zračno hlajenje :SS ... še kej bi lohk našteu.

Kitajci, in njihovi sosedje, komur naj bi bil ta motor namenjen bi rekli:

oblika :OK: , končna hitrost :OK: , zračno hlajnje :OK: , in še bi loh naštevali :kva2:

:grrr

drgač se pa strinjam s tabo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oblika  :SS , končna hitrost :SS , zračno hlajenje :SS ... še kej bi lohk našteu.

A je slučajno kdo, mislim čist tko ponesreči, pogledal koliko motor stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo mogoče to igračko doma in je iz okolice MB, pa bi dovolil, da si jo ogledam malo od bliže? Saj je to izvedljivo v trgovini, ampak tam je le trgovec in ne voznik tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

al ma motor sploh kej dobrih stvari, ke ga sam pluvate??? :?

v kratkem bom naredu izpit za 125 pa al je za prvi 125 motor dobr, sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al ma motor sploh kej dobrih stvari, ke ga sam pluvate??? :?

v kratkem bom naredu izpit za 125 pa al je za prvi 125 motor dobr, sploh?

Nima smisla tuki spraševat, ker če ne kupuješ 2T cestaka ne boš dobil nobenega pametnega odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al ma motor sploh kej dobrih stvari, ke ga sam pluvate??? :?

v kratkem bom naredu izpit za 125 pa al je za prvi 125 motor dobr, sploh?

Ce nisi se imel motorja je to dober motor za zacetnika!Drugace pa malo stroskov z vzdrzevanjem pa cena to je mislim da edino kaj je dobro na tem motorju drugace pa bi osebno rajsi mel rs50 kot pa kerga kol 125 4t ker sem mel tekmoval z enim na cbr 125 pa je ostal dalec vzadi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si začetnik kup kkšnga čoprja, 4T, ker je še najmn stroškov! končna je pa od 110-130 km/h

Če te kdo poriva vzadih z kakim avtom al pa čem, pol gre tolk ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si začetnik kup kkšnga čoprja, 4T, ker je še najmn stroškov! končna je pa od 110-130 km/h

Za zacetek je bols ta yamaha kot pa copar,to pa zaradi teze in okretnosti!Ker za zacetnika je copar pretezek in premalo okreten!Je pa odvisno tudi kaksne motor zelis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zacetek je bols ta yamaha kot pa copar,to pa zaradi teze in okretnosti!Ker za zacetnika je copar pretezek in premalo okreten!Je pa odvisno tudi kaksne motor zelis!

Yaz ti priporočam bolj kot YBR, da vzameš kakšno Yamaho TDR; je lepša, bolj poskočna in ima tudi višjo končno hitrost in izgleda kot prav težek motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yaz ti priporočam bolj kot YBR, da vzameš kakšno Yamaho TDR; je lepša, bolj poskočna in ima tudi višjo končno hitrost in izgleda kot prav težek motor.

Mislim da hoce on kupit motor ki je za zacetniak primeren in s katerim ne bo imel dosti stroskov,kar pa pri 2t taktnem motorju ni glih tak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOO. Ne, drugače gre, počakaš, da dopolneš 21 let in si kupiš hondo CBR 1000 RR ali pa kakšno YAMAHO R1, lahko pa tudi KAWASAKIJA ZX - 12R in se odpelješ po cesti. BWAHAHAHAHAHAH. :D

Zdaj pa resno: Se strinjam, če nimaš izkušenj je bolje, da vzameš motor, ki dopušča napake ( primerek je prav ta motor, ceprav meni ni všeč ), se mi zdi da je YAMAHA XT 125 še najboljši motor za začetnike s stilom ( je pa res, da je super moto ). Premisli preden kaj kupiš. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zacetnike je pomoje D best yamaha TW. voz se k sterka, sam da ma mal bolsi top speed (90-100). sam se je prehitr navelicas... sploh ne 0 kupvt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da hoce on kupit motor ki je za zacetniak primeren in s katerim ne bo imel dosti stroskov,kar pa pri 2t taktnem motorju ni glih tak!

majster, jaz mam tdrko, pa vzdrževanje sploh ni blem, edino kar je, morš menjat potrošni material (bremz ploščice pa te zadeve) in pa pač bat menjaš na vsakih 20000km; kar pa tud ni tak strošek, saj bat pride okol 18k, dihtunge pa tud par sto tolarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poraba je večja, pa mešanco morš delat.. Če nimaš izkušenj in si želiš motor, s katerim se hočeš zanesljivo in varno vozit, je ta Yamaha kot najašč zate. Moj prvi motor je bil 125ccm chopper in mi ni nič žal da nisem vzel 2t cestaka.. Poraba smešno majhna, 35k km brez kakršnega koli problema, razen menjava olja, pa ploščic, pele se lepo, gume držijo dolgo pri takem motorju.. Kaj lepšega :)

Lp, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poraba je večja, pa mešanco morš delat..  Če nimaš izkušenj in si želiš motor, s katerim se hočeš zanesljivo in varno vozit, je ta Yamaha kot najašč zate. Moj prvi motor je bil 125ccm chopper in mi ni nič žal da nisem vzel 2t cestaka.. Poraba smešno majhna, 35k km brez kakršnega koli problema, razen menjava olja, pa ploščic, pele se lepo, gume držijo dolgo pri takem motorju.. Kaj lepšega :)

Lp, DeX

jah, če so gume stare jih je potrebno zamenjati, ker niso več ziher :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam hyosunga GT125 kot prvi motor že samo ker je 4T pol je še kr poceni 819k nov .....še kr težak in okreten motor se lahko primerja z 600cc in je zelo dobro za se navadit na velikost in težko ko boš šol na bol hude motorje.......1 dan pa sem ga vozu ko nič.............kočna je 110 po ravnici klancu niti tolko hud je okoli 130 drugače zdej čez mesec pride ven kit ( official ) za hyosote 125 in 250 za povečanje moči, glede porabe in vzdrževanje je skoraj male pare ne troši nič.

Če pa češ imet 2T najdi si dobro delo.......... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosung je res malo lahko primerljiv s to yamaho samo je pa razlika v 300k,kar pa mislim da bols da da 300k manj je tudi potem manj na zgubi ko prodaja pa ta yamaha je se povrh dosti lazji in bol okreten!Ko se bo pa odloco bo pa tak sam napiso!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker motor mi pa priporočate za tretji motor? :?

K že glih o Yamahi ybr govorimo... :doze:

Se ne morm več zadrževat... Mogu sm... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg YBR zgleda k biciklo celo ozadaj ime bobne sprednje zavore ima še manjše kot moje zadnje da o gumah niti ne govorimo...ta motor je mah nevem za nič :P sploh ni motor nekaj več od 4 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg YBR zgleda k biciklo celo ozadaj ime bobne sprednje zavore ima še manjše kot moje zadnje da o gumah niti ne govorimo...ta motor je mah nevem za nič :P sploh ni motor nekaj več od 4 :P

In kaj bi ti rad pricakoval od motorja ki je 125 kubikov in je za 500k!Tak kot ne mores primerjat cbr 125 pa rs125 ker je tudi razlika!Za mali dnar ne bos dobil veliko!Pa za zacetnika ki noce dat veliko za motor in ki hoce met cim manj tezav in dela z njim je to dober motor!Res pa je da ni kaj masiven,kar je pa dobro zaradi obvljadljivosti sploh pri zacetnikih!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500.000 je več kot preveč za take zmogljivosti- tolk je vredna kšna rs-250.

Pa tud drugač se ne splača. 125 2t za recimo 300.000 je boljša naložba pa ti še full dnarja ostane za bencin in olje. Vzdrževanje pa tud ni tak grozno, razen če ne maraš šraufanja. In motor mora zgledat kot motor, ne bicikel. Če pa ti ta dejstva nič ne pomenjio, potem pa raje 4t in brez skrbi na pot .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500.000 je več kot preveč za take zmogljivosti- tolk je vredna kšna rs-250.

Pa tud drugač se ne splača. 125 2t za recimo 300.000 je boljša naložba pa ti še full dnarja ostane za bencin in olje. Vzdrževanje pa tud ni tak grozno, razen če ne maraš šraufanja. In motor mora zgledat kot motor, ne bicikel. Če pa ti ta dejstva nič ne pomenjio, potem pa raje 4t in brez skrbi na pot  .)

hmmmm prvič. ti za 500 čukov neoš nikol in nikdar dobo rs-250 razn celo polamano. in drugič če hočeš met kolk tolk ohranjen motor pa ne prestarega tut boš dal dosti več kot 300 za njega sicer pa komur je dnara škoda najbolše da si nea kopuje 125ke pa si kupi pol čez par let 600ccm al več pa ma dosti možnosti da se ubije kr bo brez izkušen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!